ДЕКЕМВРИйски мами са щастливи - гушкат бебета красиви!

  • 17 515
  • 731
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 26
От българските знам,че са няколко вида,просто като взехме английския 1 не видях други, вече 2,3 и т.н,но може просто да са нямали,но както и да е на мен ми трябва обикновенният така или иначе Simple Smile

# 91
  • Мнения: 4 660
Почиствате ли с аспиратор нослетата на бебетата. Вчера леко грухтеше огледах не се виждаше нищо, но какъв  засъхнал сопол излезе като дръпнах с аспиратора. Явно за това също беше неспокойна тия дни не може да диша добре.

# 92
  • Мнения: 196
Почиствате ли с аспиратор нослетата на бебетата. Вчера леко грухтеше огледах не се виждаше нищо, но какъв  засъхнал сопол излезе като дръпнах с аспиратора. Явно за това също беше неспокойна тия дни не може да диша добре.

Почистваме го, защото е хремав леко от Коледа. Иначе педиатърката каза, че ще си грухти докато не започне да сяда. Това било физиологично при бебетата, защото им било късичко вратлето и някакви там други неща обясняваше, ама не запомних 😂 Иначе в началото, преди да хремяса, като чухме с мм, че грухти и си мислехме, че в родилното е настинал, но после ни обясниха защо е така.

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
И аз почивствам всяка сутрин с Носко. Много съм доволна. Иначе пак си хрипти, но по-малко. Въздухът е сух и понякога има корички.
Аз все още не съм взела шезлонг, преди не ни влезна кой знае колко в употреба. Сега търся компактна активна гимнастика. Искам нещо незаемащо място.

# 94
  • Мнения: 5 601
И аз почиствам с аспиратор. Много грухти моята мадама.
На мен туко що ми дойде. Confused Кажете зле ли е първия цикъл, какво да очаквам?

# 95
  • Мнения: 354
И моичкият грухти доста 😂 пръскам физиологичен и дърпам, мн рядко излиза нещо.
Марти и на мен ми дойде днес 🙄 чакам потоп...
Иначе за рефлукса- педи ми каза , че е притеснително , ако повръщането е на фонтан и не надава. Иначе има сиропи, които каза , че не препоръчва на този етам, защото натискайки храната надолу още повече се затруднява коремчето, та ще си я караме така с носене и бавно хранене ...

# 96
  • Мнения: 5 601
Рамзес, направо да съберем нашите диванета и ние с теб да си оплакваме цикличните мъки Joy

# 97
  • Мнения: 444
Моят цикъл беше супер лек. Една превръзка на денонощие и 4 дни.
Аз съм на тръни и с нетърпение ще чакам близкия месец, защото ММ не ме "опази". Моля се да не е станало нещо.

# 98
  • Мнения: 5 601
Д. К, не ползвате ли предпазни средства? Ние презервативи не бяхме ползвали от години, но след раждането се запасих. Не искам друго дете в близките 3 години. Grinning

# 99
  • Мнения: 884
Моя цикъл, поне си мисля че е цикъл, беше суууупер обилен около 4 дни, последните 2 дни нямаше почти нищо, даже днес до обяд си мислих, че е свършил докато по едно време не тръгна кръв отново... Това е вече сиг 10 ден, направо не знам какво става.... Искам всичко да си е нормално вече Sob

# 100
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Току-що ме поканиха на вечеря от работа, че шефът ми от Щатите е дошъл на посещение. При ежедневието, което имам от около 40 дни и неизлизането, момичета, много се вълнувам, че ще се разнообразя малко.
А никога преди, като работих, не съм обичала тия бизнес вечери, на които присъстваш по задължение. Grin

# 101
  • Мнения: 444
Д. К, не ползвате ли предпазни средства? Ние презервативи не бяхме ползвали от години, но след раждането се запасих. Не искам друго дете в близките 3 години. Grinning

С години не бяхме ползвали преди да забременея. Сега в бързината(😂 😂 😂) забравих, че трябва да използваме презерватив. На ММ съм му казала, че трябва да ме пази, ама...

# 102
  • Мнения: 112
И ние почистваме нослето с аспиратор всяка вечер. Само от едната нозра излиза винаги сополче..
Нас от вчера ни гонят зверски колики.. вечер плаче с часове и заспива към 2.30 чак.. днес взех от възглавничките със семки , та да видим дали ще имат ефект.
Чая на хип за колики никъде не мога да го намеря  Sad Виждали ли сте го наличен тези дни някъде?

# 103
  • Мнения: 290
Здравейте, момичета!
Днес направо ми е ужасен ден. Малката не беше акала половината ден, болеше я коремчето, гърчи се, рева и се дра и накрая така се дереше, че все едно не и стигаше въздух и се закашляше. Взех я и беше пребледняла, станала студена, успокои се, но аз много се уплаших. Гушнах я и половин час беше все така пребледняла и беше заспала и при всяко мое движение се стряскаше. А аз такъв рев му ударих. Много се уплаших на косъм да звъня на бърза помощ. На някой случвало ли му се е такова нещо?

# 104
  • Мнения: 5 601
Фем, моята ги е правила тия номера като има криза с коликите. После обикновено повръща на фонтан от напъни и рев..

Общи условия

Активация на акаунт