ДЕКЕМВРИйски мами са щастливи - гушкат бебета красиви!

  • 17 414
  • 731
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 633
Сега мина докторката, каза че е с бронхит,забравих да я питам колко трябва да стоим тук. Отвратително е,пълно е с болни от грип

# 661
  • Мнения: 1 139
Lu, много добре знам какво ти е и ние бяхме така с малката, беше ужасно. И ние бяхме на антибиотик 5 дена беше в интензивно и после два дена бяхме в детско отделение. Кураж и сила, не е приятно, но е по добре да сте под наблюдение 🤗

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 1 053
Лу, ние сме стояли по около седмица и то при тежко състояние. Дано при вас е по-бързо възстановяването!
Фем ( или Фам, ако е френското), често следващите дози се приемат по-добре, тъй като организмът вече се е срещал с агентите. Дано и при вас е така. Ние сме утре на консултация с ваксини.

# 663
  • Мнения: 5 482
Лу, дано бързо да се оправя милото. Много неприятно Cry
Фем, дано днес е по - спокойна Кати.
И мен тръпки ме побиват с тези ваксини. Ние сме на 18ти. Confused

# 664
  • Мнения: 290
Вдигна 37.8 и дадох Панадол. Сега стоя с термометъра до нея и треперя. Дано при вас да няма такива неразположения.

# 665
  • Мнения: 1 139
Fem, сега ще и спадне и ще се успокои и тя и ти 🤗Наприятно е като децата имат неразположение. При баткото температурата беше само при първия прием. Сега още не са ни поставяли от 6 валентната, само ротавирусната.

# 666
  • Мнения: 633
За радост днес е по-добре от вчера, в детско отделение сме, надявам се да седим макс 5 дни и да се прибираме вкъщи. Тук е отвратително. Дано да се оправи по-бързо Дани

# 667
  • Мнения: 290
Момичета, Бебемания ще има изложение 20-22 март в Интер Експо център. Ако някоя от вас има желание (и време) може да отиде.
П. С. Катето свали температурата. Може да си отдъхна замалко. ☹️

# 668
  • Мнения: 3 801
Фем, дишай спокойно, сигурна съм че всичко ще е наред. 37.8 не е висока температура, а с Панадола съвсем ще я нормализираш, няма за какво да се тревожиш според мен ❤️

Лу, бързо да оздравява младежа и да се прибирате вкъщи 💕 важното е че сте под наблюдение и ако нещо тръгне да се влошава ще реагират бързо. В Благоевград ли ви приеха или в Разлог си имате болница?

Ние на 20 сме на ваксини и консултация и ми е много нервно от сега. Мъжът ми ще дойде с мен, защото не искам да гледам как я бодат. Пък и с тая епидемия... Дано да отшуми дотогава, че много ме притеснява като ходим при лекарката, че има и други лекари и вечно са наредени по 20 човека отстрани и дори и малко да чакаме, пак около нас кихат и кашлят, пък аз напоследък бягам от бацилите като дявол от тамян 😁

# 669
  • Мнения: 112
Лу , дано бързо да се оправите и да се приберете вкъщи.
Фем, искренно ти съчувствам. Направо не ми се мисли ,какво ще е чудо с тези ваксини. Ще се побъркам сиг.
Аз последно време само ви чета, не смогвам да пиша.Мм от вчера е на работа и сме самички и Сашко почти не спи през деня.. само на вън в количката. Не знам какво ще провим от утре като застудее. По цял ден мъца и мрънка..
Ние в четв правим 40 дена, но все още мисля, че не вижда. Не се заглежда по играчките, които висят над леглото или от гимнастиката и леко почвам да се притеснявям.(не знам и дали не е рано и аз да се филмирам напразно) Вашите кога започнаха да се заглеждат ?

# 670
  • Мнения: 5 482
Симка, ще те излъжа кога точно започна да ме следи с поглед, но мисля че беше преди 40тия ден. Ако много се протесняваш питай педиатърката. Но не мисля, че иматв проблем.

# 671
  • Мнения: 489
Симка, Никола на 40 дни реагираше само на светлина. На около 2 месеца почна да си се заглежда в играчки,телевизор и по-ярки цветове. Според мен няма нужда от притеснение.
Лу, скорошно оправяне и вкъщи 🙂

# 672
  • Мнения: X
Момичета, да ви питам какви шишета използвате? Аз първоначално ползвах на Нук с едни сплескани биберони, но много се дави с тях и смених с Авент (слагам снимка), но резбата на бибероната някак си се захаби и прескача при завинтване, съответно не се затваря добре и редовно излиза мляко от там.. Няма и месец и става така. Взех второ такова шише и пак същия проблем. Аз ли съм ламер.. Rolling Eyes Сега съм с две шишета и двете не се завинтват добре, а няма резервни такива неща. Биберони има, но това дето ги държи - няма. Много тъпо.. Нук са по-качествени сякаш, но като не му е ок с тях..

# 673
  • Мнения: 196
Слънце, аз съм със същите шишета. Моите са стъклени. На всичките превъртат. Нормално е. Не е захабена. Просто затягам внимателно. Не трябва много да се стяга. Ще свикнеш. Аз за около седмица им хванах цаката.  Иначе съм много доволна от тях. Аз ползвам само стъкло. Малкото шише с водата го бутнах от масата върху паркета и нищо му няма. Според мен са качествени.

# 674
  • Мнения: 4 660
Моето бебе е на 44 дена заглежда се по играчките дърпа ги ако са близо до нея. Днес се опитваше да захапе една плюшена играчка и се нервеше Joy

Общи условия

Активация на акаунт