ДЕКЕМВРИйски мами са щастливи - гушкат бебета красиви!

  • 17 527
  • 731
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 620
Ваня, по - скоро да е запушено слъзно каналче. Иначе за конюктивит има капки и мазила.
Фем, дано бързо минава на Катето Cry Милото, как се мъчи като не му е добре.

# 646
  • Мнения: 270
Femme, спокойно. Често срещана странична реакция след ваксини...Дано бързо се успокои милото Кате.

Днес и ММ донесе две торби бебешки дрехи от Лидъл , 72 р-р...ами лятото ще сме с плюшени одежди Joy  

Обаче, от ден на ден се обеждавам, че колкото повече захитрява бебето, толкова по-капризно и раздразнително става...

Еделвайс, честита месечинка на бебчо 😍Много да е здрав и послушен!

Да ви питам: закалявате ли бебетата?
Аз освен , че я държаголичка като сменям памперс и/или дрешките, както и преди баня я оставям за 10 минути гола друго не правя.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 23:15 от Irmir

# 647
  • Мнения: 290
Слагаме Кул пачове и ту я вдига ту я сваля. Сега беше 37.6. Педиатърката каза ако вдигне над 38 градуса да дам Панадол.

# 648
  • Мнения: 799
Момичета, Катето вече е с температура след ваксините. Сега вече мога тотално да се побъркам...Дано не стигне 38 градуса. Да му се не видят и скапаните ваксини...

Имай предвид, че нормалната температура на бебетата на тази възраст е до 37.5.

37.6 вдигна. Сложихме още Кул пачове и свали до 37.1 сега, нооо само се дере от няколко часа и няма успокоение. Нито в количка, нито в легълце, нито със залагалка, нито на ръце. Няма да се спи тази нощ...
Как мерите температурата? И моето бебенце беше доста кисело след ваксините, но за 2 дена се оправиха нещата (сложихме й ги на 3 м ++ чак). Вдигна до 38,2, дадох Панадол по-скоро за свое успокоение. Аз меря с безконтактен термометър. Лепенките трябва да се сменят на 4 часа.

# 649
  • Мнения: 290
Сменяме пачовете на 4 часа. Меря температурата с дигитален термометър под мишницата.

# 650
  • Мнения: 799
Дано бързо премине температурата!

# 651
  • София
  • Мнения: 231
Аз въпреки лепенките като започна да мрънка си му дадох панадолче и си заспа като пич, на следващия ден също леко беше неспокоен но по-скоро бяха колики от ротавирусната. Отшумя за 2 дни.
Слагаме Кул пачове и ту я вдига ту я сваля. Сега беше 37.6. Педиатърката каза ако вдигне над 38 градуса да дам Панадол.

# 652
  • Мнения: 942
Здравейте мами!
Еделвайсче, честита месечинка , чудесни мерки на бебчо♥️
Femme,на твое място бих си дала  малко Панадол.Ще се оправи Катето🤗за съжаление с ваксините е така до колкото чувам.Ние сигурно към средата на месеца ще слагаме.
Аз от днес съм и на лекции и купона ще е пълен,кога ще се спи,нямам представа 😁
Момите ми си спят, която както и харесва.Едната по гръб от ден първи, другата все още като я сложа на страна стой,но забелязвам че няма да го бъде още много време.
Irmir и аз виждам сериозно захитряване,едната как усети че излизам от стаята и започва як рев, като съм при нея се прави че спи.За закаляването не правя и аз кой знае какво,оставям ги голички преди къпане,не ги завивам много и това е за сега.

# 653
  • Мнения: 290
Здравейте момичета!
Засега овладяваме положението. Преди малко я измерих 37.4. Ако видя повече зор ще давам Панадола. Иначе си изяде млякото, което от частни ме успокоява. Снощи беше неспокойна надявам се днес да е по-добре. ММ дижури и реши, че е най-добрия момент да си напише курсовата. Grinning Не знам как ще работи днес. Добре, че завърших. Сладурче не ти завиждам.

# 654
  • Мнения: 942
Здравейте момичета!
Засега овладяваме положението. Преди малко я измерих 37.4. Ако видя повече зор ще давам Панадола. Иначе си изяде млякото, което от частни ме успокоява. Снощи беше неспокойна надявам се днес да е по-добре. ММ дижури и реши, че е най-добрия момент да си напише курсовата. Grinning Не знам как ще работи днес. Добре, че завърших. Сладурче не ти завиждам.
Добро утро,след йогата е време за☕ и гладене.
Дано е хубаво времето днес,да правим разходки.Слънчев ден от нас♥️
Femme надявам се вече да сте добре,щом си е изпила и млякото,супер.
И аз не си завиждам,но пък съм свръх инат😁

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 06:55 от sladur4e7

# 655
  • Мнения: 19


Здравейте момичета! Малката София днес става на 2 месеца!❤
Черпя всички😘

# 656
  • Мнения: 633
Мами, нас с Данчо ни приеха вчера в болница заради кашлицата и хремата. Слагат му антибиотик през абокат, биха му урбазон, слагаме капки фенистил, правим инхалации с вентолин и физ.разтвор. Взеха му носен и гърлен секрет, урина, кръв, снимка правихме на бял дроб. Чакам да мине докторката на визитация да каже какво се случва. Иначе няма температура,тая нощ спа спокойно

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 1 056
Мами, нас с Данчо ни приеха вчера в болница заради кашлицата и хремата. Слагат му антибиотик през абокат, биха му урбазон, слагаме капки фенистил, правим инхалации с вентолин и физ.разтвор. Взеха му носен и гърлен секрет, урина, кръв, снимка правихме на бял дроб. Чакам да мине докторката на визитация да каже какво се случва. Иначе няма температура,тая нощ спа спокойно
Лукресия, дано бързо се повлияе от АБ и скоро да сте си вкъщи! Добре е че сте при лекари все пак! Венолинът ще му облекчи дишането. Ех, да минава по-бързо този сезон, че всички сме на тръни...

# 658
  • Мнения: 697
Марина, честита ви месечинка!❤

Лу, бързо възстановяване на Дани! Пожелавам ви възможно най-скоро да сте си вкъщи... Много е неприятно с тези болести, но пак поне е добре, че сте под наблюдение на сигурно.

# 659
  • Мнения: 290
Марина, честита месечинка! Heart
Лу, дано се оправи бързо бебчето и да си се гушкате вкъщи.
Ние още имаме малко температура. Варира от 37.3 до 37.6. Педиатърката каза че е нормално и да не бързам с Панадола. Дано днес отшуми, че си е притеснително. Като знам, че и следващите пъти пак трябва да и бият тази ваксина и зле ми става...

Общи условия

Активация на акаунт