Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 698
  • 193
  •   1
Отговори
# 105
Чати,но само с наши общи познати и то главно мъже.За непознати,незнам.Не ми се вярва.Не е такъв тип.

# 106
  • Мнения: 6 164
Не чати, ПЦ-то си е моя територия! Whistling

# 107
  • Мнения: 4 555
Ако мъжът ми ми каже, че му е неприятно да чатя, няма да го разбера. Ще го попитам защо. Ако ми каже, че ревнува, ще му кажа, че много добре знае, че няма никакви основания и да не се прави на интересен. Той ще се съгласи с мен. Защото наистина много добре го знае.
Ако е защото иска да му обръщам повече внимание, ще се съобразя с него, разбира се.

Иначе моят не чати много, но има приятелки, с които се срещат наживо. Аз нямам нищо против, разбира се.

# 108
  • Мнения: 1 172
от известно време имам подобен проблем,приятеля ми използва всяка свободна минута и когато мен ме няма и само виси в скайпа. Много се дразня от това,  #Cussing out а той ми казва 4е нямам основание да се дразня,  newsm78 понеже го правел да се бъзика и забавлява.  Само като си помисля и  Tired ,как бихте реагирали на мое място,ина4е отношенията ни са нормални,разбираме се,е от време на време се поздърпваме,но това си е в реда на не6тата.

Първо сама си отговори на въпроса кое точно те дразни:
-  Това, че той е непрекъснато на компютъра и ти не можеш да се вредиш от него да го ползваш
-  Това, че всяка свободна минута прекарва в чат по Skype и по този начин не ти обръща внимение (пренебрегва те, за да чати с непознати)
-  Ревнуваш, че комуникира с непознати жени
-  Нещо друго....

След това обясни и на него къде точно е проблема. Но само заради едното "дразни ме", той няма да си зареже чата. Постави се в подобна ситуация - четейки  и пишейки в този форум, ти също комуникираш по някакъв начин с непознати. Ако той ти казва, че това го дразни, ще преустановиш ли четенето и писането във форума?

# 109
  • Мнения: 4 555
Давам идея: сядаш пред друг компютър, не в къщи, правиш си нова поща, регистрираш се в съответния сайт за запознанства с профил и име, различни от твоите, провокираш мъжа си да си чати с теб и виждаш колко му е акъла. Ама не се издавай по никакъв начин в къщи, все едно не си ти. Има ефект!
Като го каза това, се сетих нещо. Бях чела статия, че в Бразилия най-новата мода била, ревниви съпруги да наемат манекенки, които да свалят мъжете им, с цел да се провери колко са устойчиви на изневяра. На 90% от мъжете им трябвало под 1/2 час, за да се съгласят на секс с манекенката, а повече от 50% искали все пак да осъществят започнатото, след като им разкрият, че красавицата е просто наета и запис от случилото се ще бъде показано на съпругата.

# 110
  • Мнения: 1 403
Не чати, ПЦ-то си е моя територия! Whistling
И при нас е така  newsm10

# 111
  • Мнения: 3 334
Тези виртуални срещи рано или късно стават реални, не ги приемам, говори с него, но не вярвам да спре само от приказки, трябва да го осъзнае ...
напълно подкрепям изказването на Никол Peace

# 112
  • Мнения: 780
Той не чати, а аз доооста рядко и то само с познати.

Обясни му как се чувстваш и че ти е неприятно Rolling Eyes
и ние така newsm10

# 113
  • Мнения: 765
 4ати си с непознати , които после се превръЩат в познати . Хората са разли4ни , не знам заЩо твоят 4овек го прави , за моя знам , 4е се разтоварва така . Като ти пре4и кажи му и толкова . Мен като ме прихванат лудите и си казвам . Помага .

# 114
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Малко офф Wink...
Днес някой май вади стари теми...няма лошо, тъкмо се присещам за тях и в която не съм си дала мнението си го давам Grinning.
По темата - не, не чати нито той, нито аз.

# 115
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Прекарва много време пред компа,но да си чати НЕ!Той първо мрази да пише ако трябва да го прави кара мен ,така,че със сигурност НЕ!

# 116
  • Мнения: 6 461
Тези виртуални срещи рано или късно стават реални, не ги приемам, говори с него, но не вярвам да спре само от приказки, трябва да го осъзнае ...
Съгласна съм с Никол. Peace

# 117
  • Мнения: 14 133
Тези виртуални срещи рано или късно стават реални, не ги приемам, говори с него, но не вярвам да спре само от приказки, трябва да го осъзнае ...
Съгласна съм с Никол. Peace
Peace

# 118
  • Мнения: 11 607
Половинката ми дълбоко се съмнявам дали влиза в скайп или друг подобен чат.... просто защото той не знае как се борави с подобно нещо.... По - скоро той би трябвало да се притеснява за мен, защото аз съм все в нета, вкл. и в чата....

Но знам за два случая където -
1. човека се разведе заради чата и живее с човека от чата и ..... истарията там е дълга
2. човека ако продължи по този начин може и да си развали семейството,защото когато не е в чата и все едно е в наркотичен глад - трепери, нервен е и т.н. Взима си дозата макар и 5 мин. и става друг!

# 119
  • Мнения: 1 232
Въобще не чати. Доста зает е и смята това за загуба на време. Дори и на мен се чуди как мога да вися във форума.
м да насъщото мнение е и моя,чатове,форуми загуба на време.Мъжа ми сяда за не повече от половин час вечер защото не може да се вреди от мен,а и цял ден е на компютър и му писва

Общи условия

Активация на акаунт