Чатят ли си половинките ви в нета с непозна&#

  • 10 551
  • 193
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Много рядко. Но иначе си чати с познати.

# 16
  • Мнения: 521
Споделям мнението на Никол. Така е. Колкото и да ни убеждават в обратното. Моя не съм го засичала да си чати никога, нито да седи пред компа. Ама като ме няма- знам ли  newsm78 Иначе, ако разбера ще действам по почина на Кейси Laughing

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Аз имам същия проблем, и то не само когато ме няма. И адски ме дразни понякога но си трая засега... Не че е добра идея ама знам че ако повдигна въпроса, ще избухна и ще стане скандал, а не ми се ще...

# 18
  • Мнения: 2 019
Тези виртуални срещи рано или късно стават реални, не ги приемам, говори с него, но не вярвам да спре само от приказки, трябва да го осъзнае ...


Напълно подкрепям Никол  Peace

Аз имах подобен проблем, радвам се, че използвам думата имах, проведохме сериозен разговор /не скандал/, в който мъжа ми ясно осъзна колко гадно ме е накарал да се почувствам, но подчертавам, че той осъзна сам постъпката си и пак сам си сложи спирачки, което мен много ме радва  Simple Smile

Ако е само чат, без всякаква обвързаност с отсрешния човек, няма да се поколебае да прекрати това си занимание заради теб  Peace

и аз така мисля,рано или касно става реалност и по добре рано да спре

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Моят мъж мрази всякаъв вид чат,дори смс-и не пише,добре,че има микрофони и телефони Mr. Green.Но доста мъже го правят,наистина само за бъзик,без всякакъв умисъл.Моят съвет е да му намериш по-интересно занимание от това,накарай го да се чувства много желан с разни женски хитрости и ще видиш как бързо ще му мине мерака.

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ние и двамата от много години се занимаваме с компютри. Все пак в интернет зала се запознахме smile3503 преди 4 години и 4 месеца. Чатим си и двамата, но само с приятели. Говорим с непознати само по форумите. По принцип не съм против чата, убива времето. Но ако имаш сериозна връзка, или изобщо връзка, задявки в чата, хммм   #2gunfire Angry , да си ги нямаме такива.

# 21
  • Мнения: 765
 Моят чати от време на време , понякога има периоди когато постоянно е на компютъра , ако не му се спи също ... Не му обръщам внимание вече . Ако иска да ме излъже ще го направи . Намесвам се само ако наистина се усъмня , че минава границата . И то как се намесвам само...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 268
мерси за коментарите , наистина съм много объркана и изнервена по тоя въпрос,понякога се разкайвамза6то купихме компа,но като се замисля той не ми е виновен,то 4овек като го вле4е глупоста Sad

# 23
  • Мнения: 5 577
 Blush В нас аз я върша тая.

# 24
  • Мнения: 6 390
от известно време имам подобен проблем,приятеля ми използва всяка свободна минута и когато мен ме няма и само виси в скайпа. Много се дразня от това,  #Cussing out а той ми казва 4е нямам основание да се дразня,  newsm78 понеже го правел да се бъзика и забавлява.  Само като си помисля и  Tired ,как бихте реагирали на мое място,ина4е отношенията ни са нормални,разбираме се,е от време на време се поздърпваме,но това си е в реда на не6тата.
Добре , ама свалки ли стават или ти си въобразяваш нещо по така  Rolling Eyes
Аз преди да се роди беба, редовно си чатих с непознати, обаче без някакви сексуални подтекстове и мераци, мъж ми понякога  до мен е гледал тв, или нещо се е занимавал, и му коментирам чата, но по едно време ми беше забранил да го занимавам с глупости, и трябваще да да си чата тихо без да го притеснявам  Wink Mr. Green
Искам да кажа че има разлика между чат и чат, ако няма нищо с еротично или нещо което би те възмущавало, не виждам нищо лошо  Peace
Утре на кафето, на улицата, в работата може да си говори с непознати - не можеш да го спреш, нито да го вържеш, затова разучи за какво става въпрос, какво очаква той от тези чатове и тогава прецени  Peace

От друга страна какво искаш той да прави теб като те няма вкъщи newsm78
щом отношенията ви според теб са нормални, ми се струва че си търсиш излишно проблеми Peace

# 25
  • Мнения: 1 858
Аз със него такъв проблем не съм имала никога Grinning, но той с мен да Embarassed! Когато си вкарахме Интернет постоянно висях в чатовете Crazy...
Беше ми забавно Laughing...на него обаче му беше неприятно Crossing Arms и веднъж ми направи семпла забележка. Тогава аз се замислих newsm78 защо го правя и каква полза имам от това да си бъбря с непознати. Прецених, че смисъла е никакъв Crossing Arms за мен и в крайна сметка само се напрягам  Confused.
В резултат на това (забележката му) вече една година, шест месеца, 3 дни и два часа в чат (какъвто и да е) не съм влизала Naughty...чиста съм Mr. Green!
п.п. Това последното бе майтап. Съвета ми е да поговорите спокойно!

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Моят не чати нито с познати нито с непознати. Но ако го правеше щях да се издразня и да предприема крути мерки... Naughty

# 27
  • Мнения: 268
ами мисля 4е са не6та от ероти4ен характер,за6тото го прави тайно и когато съм вкъ6ти ASQ му е винаги затворено,когато го питам какво си пишеш толкова,той ми се здърпва и ми казва 4е това са му ли4ни не6та,които само той може да си ги 4ете и казва. Попитах го  какви са тия толкова ли4ни не6та,които аз да не знам,той каза 4е не може да се отпусне така пред мен и 4е вси4ко било мръсни и вулгарни думи,просто е по притеснителен на тая тема,така казва той

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Много не е на ти с компютрите, да не кажа хич. В началото ми беше забранил да чатя Shocked, после вече не се цупеше, но с уговорката да го науча и него. И започна и той да чати, от което аз много се дразних, но се правих че не ми дреме.  Един ден когато беше сам а аз трябваше да ходя някъде " уж " Mr. Green, отидох в една приятелка и си чатихмееее hahaha.
Аз уж го занасям ( да видя дали ще подаде  Mr. Green), а той милия обясняваше каква прекрасна съпруга има и ми пожелаваше и " аз " да на меря своята половинка и да съм щастлива както е той. До ден днешен не знае че е говорил с мен Embarassed, но и няма особен интерес към чата. Аз чатя основно с познати, защото този форум така ме е обсебил, че няма време за чат #Crazy

# 29
  • Мнения: 6 390
ами мисля 4е са не6та от ероти4ен характер,за6тото го прави тайно и когато съм вкъ6ти ASQ му е винаги затворено,когато го питам какво си пишеш толкова,той ми се здърпва и ми казва 4е това са му ли4ни не6та,които само той може да си ги 4ете и казва. Попитах го  какви са тия толкова ли4ни не6та,които аз да не знам,той каза 4е не може да се отпусне така пред мен и 4е вси4ко било мръсни и вулгарни думи,просто е по притеснителен на тая тема,така казва той
тогава е кофти  Rolling Eyes
Много го стягаш, щом не може да се отпусне пред теб   Laughing
Бъзикам се, извинявай  Wink
Най-добре да му кажеш как се чустваш, какво си мислиш, и дано намерите благоприятно решение  Peace

Общи условия

Активация на акаунт