Къдрокоси красавици - 4

  • 36 459
  • 750
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: X
Как точно ползвате коприната? Аз слагам на влажна коса. На суха като че ли не ми харесва толкова ефекта.

# 601
  • Мнения: 120
Лита, Шамполанът и балсамът не съм ги ползвала и не мога да дам съвет. Ползвала съм Афоджи, Алтерна хайверовата серия и сега си поръчах за лятото, че беше намалено Керастаз слънчезащитната серия + спрея за плажни къдрици. От тях съм доволна.

Лоли, аз ползвам коприната също на влажна коса.

Аволон, мисля че е това. На моят пише на английски.

# 602
  • Мнения: 844
Ванеса, много благодаря! Точно за тези изчерпателни твои коментари говорех 💗

# 603
  • Мнения: 825
Здравейте,
Не знам дали наскоро е дискутирано - имам следния казус, така да се каже, за решаване.
Откакто се помня имам бебешки косички, които с нищо не мога да укротя. Отпред над челото, нито преса помага, нито заглаждане с лак за коса. А пък, ако прекаля с него вече става утежняване и е кофти..::
Някакви идеи и предложения? Благодаря.

# 604
  • Мнения: 844
Зависи каква е косата ти. Една приятелка ги маха с кола маска, но тя има коса като за три рапунцелки. Моята коса винаги в със свое мнение, та малко бебешки коси не ме плашат 😅 шегата настрана, укротявам ги с крем с лека фиксация.

# 605
  • Мнения: 2 442
Лейди,явно не си имала проблем с косопад и изтъняване на косата.Аз от както преборих такъв проблем,се радвам на всеки бебешки косъм,нека си стърчат Grinning
Ако намажеш със силно хидратиращ продукт или лекичко с олио за коса да ги пригладиш,си мисля че ще се кротнат.Не съм пробвала и не мога да кажа със сигурност,но нищо не пречи да пробваш

# 606
  • Мнения: 521
За бебешката коса ползвам една нова "спирала за коса " на Шварцкопф, която пуснаха преди около 2 месеца- не утежнява, косата не става твърда като с лак и има достатъчна фиксация. Видях, че в Нотино се предлага, но в момента нямат наличност, предполагам, че и в ДМ ще я пуснат скоро. Направо се преродих с този продукт и вече не съм като бръкнала в контакта Joy
Скрит текст:

# 607
  • Мнения: 134
Това изглежда доста интересно. Има ли цвят или е прозрачен гел? Дали ще се справи със зализване на косата, когато е вързана или по-скоро за това ще е нужно ситно гребенче с гел?

# 608
  • Мнения: 521
Това изглежда доста интересно. Има ли цвят или е прозрачен гел? Дали ще се справи със зализване на косата, когато е вързана или по-скоро за това ще е нужно ситно гребенче с гел?
Напълно безцветен гел е, справя се перфектно и с приглаждане на косата, когато е вързана. Аз главно поради тази причина го взех да го пробвам, защото много мразя косата ми да е твърда и на клечки от лака за коса. Аз си слагам периодично през деня, когато видя, че антенките ми стърчат Joy Иначе може и да се пръсне с лак отгоре за допълнителна фиксация- така дори и като тренирам си остава в перфектно състояние.

# 609
  • Мнения: 825
Лейди,явно не си имала проблем с косопад и изтъняване на косата.Аз от както преборих такъв проблем,се радвам на всеки бебешки косъм,нека си стърчат Grinning
Ако намажеш със силно хидратиращ продукт или лекичко с олио за коса да ги пригладиш,си мисля че ще се кротнат.Не съм пробвала и не мога да кажа със сигурност,но нищо не пречи да пробваш
Нека не правим сравнения кой колко коса има, защото далеч не се познаваме, за да правим заключения от един въпрос.
Може пък само това да ми е наличната коса. Аман от коментари с назидателен тон. По-добре си го спести като не си запозната как се оправя това.

# 610
  • Мнения: 947
Lady04, аз мисля че Ванеса се пошегува. Затова са емотиконите. И всъщност, да ти кажа че задаваш странен въпрос в тема за къдравелки. На повечето къдрави момичета не им пука за бебешки коси.
Не назидавам, да знаеш. Уточнявам.

# 611
  • Мнения: 825
Lady04, аз мисля че Ванеса се пошегува. Затова са емотиконите. И всъщност, да ти кажа че задаваш странен въпрос в тема за къдравелки. На повечето къдрави момичета не им пука за бебешки коси.
Не назидавам, да знаеш. Уточнявам.
Косата ми е къдрава, но тези ню-ню косички дразнят постоянно.... така, че явно съм от тези, на които им пука Simple Smile

# 612
  • Мнения: 2 442
Лейди,по-спокойно,не ми влизай с бутонките. Коментарът ми беше съвсем добронамерен.
Вярно,не съм запозната с подобни продукти,но ти дадох съвет,който би могъл да ти помогне.Въпрос на добро възпитание е да благодариш или подминеш.Всичко добро!

MaNishma благодаря Heart

# 613
  • Мнения: 2 820
Tedy_83, това е голямата бутилка на Чи, аз си поръчах от малката за проба. Сега загледах и слънцезащитната серия на Керастаз, която препоръчваш и може и от нея да взема.

# 614
  • Мнения: 1 746
Момичета, да попитам за съвет.Последното ми подстригване преди 45 дни беше при нова фризьорка, защото моята не работеше, но не съм доволна.Накълца ме на степени  и изтъни доста с филажната ножица.Сега нещо ми е влязла мухата да се опитам да пооправя нещата.Косата  ми е на средна дължина.Според вас да изчакам ли още или мога да направя нещо?

Общи условия

Активация на акаунт