Къдрокоси красавици - 4

  • 36 838
  • 750
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 123
ДПШ как се отразява на чувствителен скалп? Не е ли агресивен?
За сега този на Меди ми е ОК
Пробвала съм и други,  но ми дразнят скалпа и раздадох

# 631
  • Мнения: 2 455
Имах предвид преуоши(масла,маски или терапии някакви).Косата не е жива,някак вяла е.Забравила съм с какво миеш,но пробвай преуошите и смени шампоана и балсама/маската.Имам предвид,ако миеш с хидратация,обърни на протеин,и обратното.Пробвай само с един финиш.Къдравата коса,когато е добре балансирана се накъдря сама.
Направи една снимка отпред,да видим как изглежда(скрий си лицето)

# 632
  • Мнения: 94
Момичета, гледам в Hair mag са заредили bounce curl крем гела. Много му се чудя дали да не го пробвам, ако някой го е ползвал дайте моля мнение. Не е никак ефтин да не го взимам напразно, че имам доста продукти за подаряване 😁🥰😘

# 633
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 451
На Лореал ли?

# 634
  • Мнения: 94
Не, на bounce curl

# 635
  • Мнения: 1 427
Аз питах преди време за това гел- кремче на Лореал и никой не ми отговори. В темата за профи продукти за коса имаше доста положителни мнения и го взех. На мен ми харесва. Има фиксация и в първия момент косата може да стане леко на клечки, но след няколко часа отминава този ефект.

# 636
  • Мнения: 94


За този продукт питам. Буболита мисля че не е на лореал, но благодаря ти за споделеното мнение 🥰

# 637
  • Мнения: X
Диана, аз гледах, че много кърлита го хвалят. Чудя му се и аз, но тази цена...

# 638
  • Мнения: 1 427
Ох, не съм видяла, че не на Лореал, но аз все пак и за лореалакия да кажа 😂 Натрупах 4-5 стилизанта, иначе и този щях да пробвам сигурно.

# 639
  • Мнения: 170
Днес го получих, преди малко го пробвах.. цената му тук верно е висока. Иначе съм много доволна, за пръв път гел ми скъсява косата Simple Smile качвала съм снимки на косата си в предната тема. Мирише приятно, добре се нанася, не е много лепкав. Имам обем, нещо, което до сега нямах и добре оформени къдрици. Следващия път ще добавя хидратиращ крем преди да го нанеса. Оформя по-добре от гела с ленено семе. Провала съм желето на As I am, по-добро е от него за сравнение, иначе кремчето на Яри също добре оформя, но без обем.

# 640
  • Мнения: 147
Здравейте!

И аз се загледах в това кремче Bounce Curls, в описанието пише:

Ако имате "СУХА КОСА", моля, използвайте подхранващ крем за къдрици преди да нанесете лекия крем крем гел на Bounce curl.

Доста се надъхах за BOunce Curls, но дали можете да препоръчате някое кремче (или може ми спрей, което е лекичко), имам само това на Макадамия - https://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/podhranvasht-k … urishing-leave-in
но е доста силно хидратиращо и не мисля, че ще е добре заедно с Bounce curls

благодаря

# 641
  • Мнения: 2 259
И аз търся малко по-лек крем от Nectar Termique, че ми поувиснаха къдриците. Малко по-късно ще добавя снимки.

# 642
# 643
# 644
  • София
  • Мнения: 1 794
Lollaaмоята четка е такава, малко е досадно в началото до като и свикнеш, но като цяло си е Ок, и оформя, и обира фриз.

Общи условия

Активация на акаунт