Модни консултации - 44

  • 55 302
  • 783
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 920
Търся нещо спортно-елегантно, /по ергенско/, пипнато... есен - зима (пролет)
Засега на това се спрях (пробвах в MCS) но тези качулки не са ли за по-младежко насочени люде? Държа да има яка, качулка може и да няма - на това е стационарна...
https://www.wordans.co.uk/fred-mello-fm18w01kd-jacket-men-449823

За обувки - тимбърленд ми харесват, но не попаднах на нещо интересно - може би в Нотос Галери трябва да отида - дрехите им също ми харесват.
Освен споменатите (Fred Mello Marlboro Classics) Tom Tailor - идеи за други марки от този тип? Марко Поло също ми допадат, но са доста скъпи.
Конкретно за яке  обувки ли става въпрос? Бюджет?
По принцип всичко, бюджет - високия среден клас. Яке, примерно 100-200лв, панталон/джинси ~120лв, т.е. ще е добре да хвана нещо от разпродажбите или да увелича бюджета.

# 346
  • София
  • Мнения: 6 798
Мацки, имам от почти две години една черна дантелена риза, с широки ръкави, много я харесвам, но не мога да измисля с какво да я съчетая. Нещо подобно е:

# 347
  • Мнения: 24 467
Надолу трябва да е нещо право тясно, което да контрастира сшироките ръкави - прав панталон, права пола. Интересно може да се съчетае и с панталон тип чарлстон с разширяване от коленете, но не особено голямо.

# 348
  • София
  • Мнения: 38 489
Просто дънки? Аз днес съм с черен пуловер с дантели, дънки и кубинки.

# 349
  • София
  • Мнения: 6 798
Май навсякъде с дънки я дават.

# 350
  • Мнения: 1
Напоследък качих килограми,гоня 80😆,висока съм 163см,та се чудя ... как да се облека така ,че да не бие на очи.Ще ви кажа за фигурата си,и ще се радвам да разбера и за други с такава.Като напълнея трупам основно паласките на кръста,корема,(но не само корем,а и това отгоре😟).Нямам широки рамене ,което е гадно .Не мога да сложа рокля с гол гръб например, защото изглежда ужасно.Дайте идея как се справяте с тези предизвикателства.

# 351
  • Мнения: 5 832
Скрит текст:
Здравейте, имам подобна пола, кожена - може би една идея по-къса. Стига ми до коляното. С какво мога да я съчетая нагоре. Нося само ниски обувки, добре ли ще стои с кожени боти например...😊


Обичам да нося точно такива поли.
Нагоре ги съчетавам с много неща, според настроението и повода: риза или поло по тялото, понякога върху тях слагам блуза без ръкави и става интересно. Може и с пуловер с ръкав. Но най-много ми харесва риза и безръкавен пуловер отгоре.
Като връхна дреха ползвам късо палто, което обаче покрива блузите или много дълго такова.
С такава пола лично аз предпочитам обувка с ток, ако ще и да е 4-5 см. Не е задължително да е стилето, макар че точно то върви чудесно. И аз съм висока, но това никога не ми е било проблем, напротив.
Аз пък мисля, че на ръст 178 см такава пола би стояла добре и с оксфордки, особено ако кракът е фин и добре оформен. Виж при моя ръст от 165 см. не мога да си го позволя, защото с равни обувки и такава пола приличам на табуретка, макар да съм слаба.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:49 от bubanka

# 352
  • Мнения: 3 269
Аз пък мисля, че на ръст 178 см такава пола би стояла добре и с оксфордки, особено ако кракът е фин и добре оформен. Виж при моя ръст от 165 см. не мога да си го позволя, защото с равни обувки и такава пола приличам на табуретка, макар да съм слаба.
И аз така, но повече ще приличам на Чарли Чаплин.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:49 от bubanka

# 353
  • Мнения: 358
И аз така, но повече ще приличам на Чарли Чаплин.

Слаба съм и затова си позволявам да я носа на ниско. А нагоре с какво я виждате. Имам и в черен цвят.

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 12:49 от bubanka

# 354
  • Мнения: 5 832
С всичко - поло, риза, оувър сайз пуловер, каквото ти душа иска. Аз съм фен на абсолютно черните визии и такава пола ( черна) я нося с черни обувки на ток, черно поло, черно кожено яке и черен чорапогащник. Черно да има. Joy

# 355
# 356
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Много ми харесват чантите през кръста. Харесах си една на Фурла, но не мога да си представя с кои мои дрехи ще се съчетае. Пък и ми се досвидяха 308 лв. Все още не съм си купила такава през кръста, но мисля да го направя, ако открия симпатична и на по-прилична цена.
Вече има хубави и доста бюджетни в Манго, Zara... Не са кожени но за опит стават. На, всичко се носят в момента , рокли, панталони, върху сака и палта. ☺️

# 357
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Търся нещо спортно-елегантно, /по ергенско/, пипнато... есен - зима (пролет)
Засега на това се спрях (пробвах в MCS) но тези качулки не са ли за по-младежко насочени люде? Държа да има яка, качулка може и да няма - на това е стационарна...
https://www.wordans.co.uk/fred-mello-fm18w01kd-jacket-men-449823

За обувки - тимбърленд ми харесват, но не попаднах на нещо интересно - може би в Нотос Галери трябва да отида - дрехите им също ми харесват.
Освен споменатите (Fred Mello Marlboro Classics) Tom Tailor - идеи за други марки от този тип? Марко Поло също ми допадат, но са доста скъпи.
Конкретно за яке  обувки ли става въпрос? Бюджет?
По принцип всичко, бюджет - високия среден клас. Яке, примерно 100-200лв, панталон/джинси ~120лв, т.е. ще е добре да хвана нещо от разпродажбите или да увелича бюджета.
Ето ги моите предложения за сайтове за пазаруване.На първо място https://www.nico.it/c/abbigliamento_uomo . Качествени обувки и дрехи на известни марки.Често имат намаления,понякога са драстични.Доскоро имаше 3 артикула на цената на 2-ва и няма уловка или евтини трикове.От сайта: джинси-Lee,Wrangler,Levis-цените им са около зададения бюджет,а и въпросните марки са си класика и си заслужават.
Обувки,боти,кецове-Nerogardini,Kolmar,Wrangler ги препоръчвам.Особено първите,могат и да векуват.Пуловерите на Wrangler,също са хубави.
Елегантни дрехи,костюми,ризи,тениски- https://www.imperialfashion.com/dk/en/men-s-clothing/shirts.html?p=3 В момента някои от дрехите им са на намаление.Постоянно качват нови неща,изключително качествени,даже бих казала,че търпят всякакви амортизации.Драстичните им намаления са,в края на сезоните и е добре да се следят
Якетата си заслужават по-голяма инвестиция и аз препоръчвам https://outhereofficial.com/under-construction/ Има  по-спортни модели,както и по-елегантни,във всякакви цветове.В момента са на намаление и излизат на добра цена.
Малко уточнения относно пазаруването:За всички ел.магазини,които съм посочила,номерата си отговарят,но е добре да разгледате инфото с номерациите им предварително.Обувките им също си отговарят точно и смело може да поръчвате ако ви хареса някой модел.Наблегнала съм на отделни артикули от отделните ел.магазини,но това не означава,че на останалите марки не можете да се доверите или,че не си заслужават.
Не мога да се въздържа да не предложа този сайт за раници и пътнически/тренинг чанти https://www.sprayground.com/collections/new-arrivals За къде е един мъж без чанта,и да няма в какво да му стегнат багажа..!?? Шегувам се,разбира се,но си заслужават.От изкуствена,но много здрава кожа са направени раниците и са много интересни.
П.П Забравих да кажа за доставките.Повечето са безплатни на адрес в Италия с превозвач,а после до България крайната сума е около 8,10лв-макс

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 13:02 от Nina_Z

# 358
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Искрени благодарности на goddess за препоръката за Рalladium Flowers Bouquet

# 359
  • Мнения: 2 435
Искрени благодарности на goddess за препоръката за Рalladium Flowers Bouquet
Със здраве и удоволствие Yum

Общи условия

Активация на акаунт