Модни консултации - 44

  • 55 294
  • 783
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 832
Да и аз намирам, но все в по-тъмноте цветове. Светлите са по-блудкави ама.. Сещате ли се за накой сайт, където мога да разгледам гледах в hm, алеса, наоми, junona и авин... Някой идеи..? Благодаря ви много за помощта Heart
Съветвам те да се разходиш по моловете, да видиш лично, да пробваш. Това е официален тоалет, не се купува всеки ден, добре е да се гледа на живо, не онлайн. Избягвай тези камъни, дантели, и брокати, особено като са на куп изсипани  върху дрехата. Нещо семпло и стилно, все пак си кума, не си булката, проява на лош вкус е на сватба да приличаш на булка и да я конкурираш един вид. Аз дори не бих сложила рокля, а някой стилен гащеризон, или панталон от тези с широките крачоли и някое готино сако.
Винаги ми е било странно как каниш някой за кум и му казваш какво да облече. Може да помолиш да не е в шампанско например, ако роклята ти е такава, ама чак изисквания да е в светъл цвят, че и да е дълга, това не го разбирам, честно.

# 391
  • Мнения: 611
Не искам да ангажирам, някой да ми търси конкретна рокля. Просто мисля, че разбрах за модела. И затова попитам дали се сещате сещате за някой сайт, където да разгледам. Simple Smile И мен това ме притеснява не искам да изглежда все едно засенчвам булката. Розово, шампанско, златисто и светло синьо. Това ми е казано и да е дълга рокля. Друго си е тъмно синьото примерно стои стилно и елегантно, също така се откроява така кумата от булката ама.. Joy

# 392
  • Мнения: 2 269
Lili222 , в случай че не ти се харчат излишни средства за рокля, която няма да носиш много, Ремикс е много добро решение. В момента има разпродажба и сигурно ще си намериш нещо новичко и подходящо за случая.
розово:
1
2
3
светло зелено
1
светло синьо
1
2
3

# 393
  • Мнения: 975
Аз ще си споделя мнението, като човек присъствал на повече от 15 сватби. В голяма степен се припокрива с предните коментари. Стилна кума съм виждала максимум два пъти. Винаги са едни абитуриентски рокли в крещящи цветове, огромни деколтета и най-голямата грешка, несъобразени с фигурата. Мисля, че е добре да се консултирате с булката за цвета, ако има шаферки, за да не стане дублиране. Идеята на Tanch за стилен джъмпсуит ми звучи много добра.
П.п. И винаги на сватбата се изплесква някоя хубавица с бяла рокля 😄

# 394
  • Мнения: 5 832
Ето ти малко за разглеждане
https://www.naomi.bg/category/dalgi-oficialni-rokli
Аз лично не бих облякла нещо подобно, но щом това е изискването, нямаш особено голям избор. Иначе има една рокля на Ателие Ивоар, в която съм влюбена, но тя е за бал, не за сватба.
В който и магазин за булчински рокли да влезеш, ще намериш и цветни официални рокли. Явно приятелката ти иска да има две булки на сватбата. Внимавай в избора на цвят, защото ще се наложи с кума да сте в тон, а има мъже, които посмъртно няма да сложат розова риза.

# 395
  • Мнения: 7 708
Не искам да ангажирам, някой да ми търси конкретна рокля. Просто мисля, че разбрах за модела. И затова попитам дали се сещате сещате за някой сайт, където да разгледам. Simple Smile
ако искаш само да разглеждаш модели, в нета е пълно с картинки ... можеш да си набележиш и да ти ушият по поръчка ... а ако искаш може и да ти се препоръча и сайт, от който евентуално може да поръчаш, ако си харесаш нещо ...
най ми е лесно да ти изпльокам 200 снимки на модели, ей така да има да си разглеждаш ... не уточтяваш какво искаш ...
ей това удебеленото изречение от цитата  не го разбрах ... превод ми трябва

# 396
  • Мнения: 611
Да, моля да ми препоръчате сайт не мисля да си шия, че имам лош опит.И предпочитам да е нещо готово.В края на май ще е сватбата, няма да има шаферки, сватбата ще е в изискан ресторант и ще е вечерна.Роклята дълга до долу и светла. Не искам никакви русалки, шлейфове и т. Н. Flushed

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 13:59 от Lili222

# 397
  • София
  • Мнения: 1 079
Твърде много са неизвестните за сватбата, за да можеш да съобразиш роклята. Аз съм била кума няколко пъти,  дрехите съм съчетавала винаги с кума, с мястото на събитието и после съображенията на булката. Някои сватби са пищни и претенциозни, други са съвсем обикновени и скромни.
Задължително е да мериш и да не поръчваш китайски рокли, които виждам в много сайтове, които са с много съмнително качество. Много често официалните рокли се бъркат със секси рокли и за подобно събитие и роля е проява на лош вкус. Не мисли за рокля за червен килим Simple Smile
Сезонът също е от значение, според мен рокли се намират лесно, но е трудно с обувките, сандали по това време ще откриеш трудно.

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Най-добре, изчистена рокля до коляното, без драперии, камъни и пошли деколтета.Без бухнали рокли до земята в стил Пепеляшка, и без цвят-пудра.Ще пусна снимки, когато се прибера, че през тела се изнервям.
П.П Ефекта-Пижо и Пенда също е добре да се избегне,но кума трябва да е много стилно облечен, в не-повече от два цвята и да няма нищо шарено по него.

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 14:09 от Nina_Z

# 399
  • Мнения: 3 023
Да и аз намирам, но все в по-тъмноте цветове. Светлите са по-блудкави ама.. Сещате ли се за накой сайт, където мога да разгледам гледах в hm, алеса, наоми, junona и авин... Някой идеи..? Благодаря ви много за помощта Heart
В сайта Remix има страхотни официални рокли като показаните.

# 400
  • Мнения: 3 269
Не искам да ангажирам, някой да ми търси конкретна рокля. Просто мисля, че разбрах за модела. И затова попитам дали се сещате сещате за някой сайт, където да разгледам. Simple Smile И мен това ме притеснява не искам да изглежда все едно засенчвам булката. Розово, шампанско, златисто и светло синьо. Това ми е казано и да е дълга рокля. Друго си е тъмно синьото примерно стои стилно и елегантно, също така се откроява така кумата от булката ама.. Joy
Mijel имат това, което търсиш. Има и нежно розово. На много прилични цени.

# 401
  • Мнения: 100
Знае ли се вече какви ще бъдат актуалните цветове пролет-лято?

# 402
  • Мнения: 24 467
Това намирам:
https://krasota.rozali.com/modni-tendencii/12-te-cviata-na-prole … ored-pantone.html
На мен този път всичките ми харесват.

# 403
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Много хубави цветове.

# 404
  • Мнения: 5 832
Шафранът и зеленият лук ме прободоха в сърцето и до там, останалите ще ги пропусна.

Общи условия

Активация на акаунт