Модни консултации - 44

  • 55 303
  • 783
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 24 467
Наистина за първи път всичко ми харесва, особено сините цветове, бискайският залив и компотът от грозде. Но и портокаловата коричка... Чудя се кое най-много ми допада и не знам...

# 406
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Чудесни цветове!

Нали знаете, че Пантон анализира цветовете, които преобладават в седмиците на модата в НЙ и Лондон и така създава "палитрата на сезона" Затова съществуват и 2 сета - НЙ + Лондон.




А на сайта им винаги има примери за цветови палитри, които включват цвета на годината - най-често са такива, за които изобщо не би ми хрумнало, че е възможно да се комбинират добре!
https://www.pantone.com/color-intelligence/color-of-the-year/col … lette-exploration

Още няколко примера от подиумите:

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 18:12 от Agent Provocateur

# 407
  • Мнения: 3 269
Много нови имена на цветове измислиха вече, чак се чувствам като индианец. Харесват ми всички без корала и жълтото.

# 408
  • Мнения: 105
Здравейте, излезе ми като резултат, че преди време тук сте споделяли за парти визии. Има ли някоя идея къде мога да намеря облекло подходящо за ретро парти (За двойка)? 70те-80те ? Предполагам в някоя втора употреба, но ако може някоя насока ще съм адски благодарна. Дадоха ми го като задача за отрицателно време, а вече и във вторите, които гледам няма такива дрехи.

# 409
  • Мнения: 24 467
Здравейте, излезе ми като резултат, че преди време тук сте споделяли за парти визии. Има ли някоя идея къде мога да намеря облекло подходящо за ретро парти (За двойка)? 70те-80те ? Предполагам в някоя втора употреба, но ако може някоя насока ще съм адски благодарна. Дадоха ми го като задача за отрицателно време, а вече и във вторите, които гледам няма такива дрехи.

Нещо такова?
https://fashionsupreme.co.uk/k/belsira-%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BB% … D0%B8%D0%B5-23007

# 410
  • София
  • Мнения: 38 489
Едно аутфитче от Еленка. Имам синьо палто/тренч и червено/оранжев панталон, обаче не ми стиска да ги облека заедно.

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Облечи ги.

# 412
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Имам синьо палто/тренч и червено/оранжев панталон, обаче не ми стиска да ги облека заедно.
Облечи ги Simple Smile Толкова готина комбинация, ще изглеждаш свежа като тийнка!

И аз с подобно терзание - хем ми се иска, хем не ми стиска, ама гледам една снимка на Жизел отпреди 2 год (Версаче, Пролет/Лято 2018) и се изкушавам страшно да се изтупам по този начин за руската ми шефка Grinning + най-големите ми тъмни очила Grinning Grinning Grinning

Gisele Bundchen stars in Versace’s spring-summer 2018 campaign



A! Като казах очила мернах вчера и май маркирах за гледане по-късно видео за актуалните аксесоари! Сега ще го намеря! Това аксесоарите за мен са най-бързият (и относително евтин начин) да освежиш и осъвремениш дори най-класическата и скучна комбинация! Намерих го!



... и Еленита направила нещо подобно, но с фокус на бижутерията. Хммм, още не съм дорасла за това, но ще го послушам.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 17:18 от Agent Provocateur

# 413
  • Мнения: 5 832
Агент, забрадката кърти мивки просто, само една мотика на рамото ѝ липсва.

# 414
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Рускини и мода...и образа веднага,който ми изниква е Ала Пугачова,в нещо като пеньоар,с феерични-конусовидни ръкави от прозрачна материя(задължително),тежък грим и кълба цигарен дим.Много от рускините имат възможности,но със стила са закъсали здраво.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 16:50 от Nina_Z

# 415
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Агент, забрадката кърти мивки просто, само една мотика на рамото ѝ липсва.
Прекрасна, проблемът е в нашите глави, ние сме имали баби със забрадки на главите и мотики на рамото Wink Каките от Евро хайлайфа, които не са имали баби с мотики като видят забрадка и викат "Ja, Ja... Версаче, италиан стайл, зер гут" Grinning Grinning Grinning

Още няколко забрадки от последните 1-2 години, че вече се смея със сълзи... трябва да сме по-смели, по дяволите!
                                   
 
Разбира се, някои са имали и такива баби Wink

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 20:19 от Agent Provocateur

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Рускини и мода...и образа веднага,който ми изниква е Ала Пугачова,в нещо като пеньоар,с феерични-конусовидни ръкави от прозрачна материя(задължително),тежък грим и кълба цигарен дим.Много от рускините имат възможности,но със стила са закъсали здраво.

... но какви сластни погледи излъчват, човек ще каже, че ги тренират от детската градина...

Не бих се осмелила да сложа забрадка, а толкова секси изглежда на фотосите 🤔.

# 417
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Мина им модата на забрадките.Бабите  със сините мантички и забрадки са соц и анти отвсякъде.
Или ок за забрадка,но в моите представи е за стилна дама с кожени ръкавици,в Мазерати Гран Кабрио.Нещо като Грейс Кели да речем.Иначе така,на улицата със забрадка,вероятността някой да те поздрави със Селям алейкум е много голяма.

Последна редакция: пт, 21 фев 2020, 17:36 от Nina_Z

# 418
  • Мнения: 22 432
Аз със забрадка изглеждам като видна колхозничка. Simple Smile

# 419
  • Мнения: 3 269
Раздмисвате ме от сърце. Някои забрадки ми харесват. Други не. Пък и зависи кой ги носи. Агент, първата визия ще ти подхожда. Доколкото си спомням прическата е подобна.

Общи условия

Активация на акаунт