Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 541
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 575
Къде мога да проверявам за актуални кодове?

Мен на имейл ми ги пращат.
Известия от FD - Бюлетин или тези, които се пускат тук от време на време за 15% отстъпка (с имена на блогъри и т.п.)?
Търсех в Интернет за промокодове за FD и попаднах на "Вземи 10 лв. ВАУЧЕР ЗА ОТСТЪПКА при покупка над 100 лв." , но не разбрах как става.

# 196
  • Мнения: 1 457
Няма такова нещо 10 лв отстъпка при 100лв поръчка - това са спам сайтове, които само те пренасочват към FD и печелят комисионна ако направиш поръчка.

# 197
  • Мнения: 1 575
Благодаря за отговорите! Явно за сега от темата основно, ако някой сподели. Иначе официалните си ги следя.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!

Харесала съм ето тази раница

  https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0% … mazzi-p2042588-1/

Имате ли впечатления от марката?
Телешка кожа, как ви се струва?

# 199
  • Мнения: 468
Аз имам друг модел на марката - много добро качество. Нямам никакви забележки. Добре ушита, без стърчащи конци. Телешката кожа е по-мека и се износва по-лесно и бързо от другите видове, но пък е по-лека и по-приятна на допир. Имала съм обувки с телешка кожа - несравнимо по-удобни от други, но там е друга бира 😊
Здравейте!

Харесала съм ето тази раница

  https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0% … mazzi-p2042588-1/

Имате ли впечатления от марката?
Телешка кожа, как ви се струва?

# 200
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Благодаря!
Още не съм я поръчала. Надявам се на по-добра цена.

# 201
  • Мнения: 1 032
Здравейте!

Харесала съм ето тази раница

  https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0% … mazzi-p2042588-1/

Имате ли впечатления от марката?
Телешка кожа, как ви се струва?

на мен чанта от тази марка ми се 'разглоби' - разпаднаха се металните елементи, които прикрепваха дръжките. ремонтирах при обущар, но разбира се не е същото. кожата иначе беше ок.

# 202
  • Мнения: X
Привет! Възможно ли е да върна пратка, но без да чакам куриер, а директно в офис да отнеса пратката? В приложението не видях такава опция, а на телефона не ми вдигат.
За първи път имам проблеми с FD, изпратиха ми 3 номера по-малки обувки от поръчаното 🤦‍♀️

# 203
  • Мнения: 1 532
Заявих връщане през телефона преди около
Две седмици във вторник сутрин.
На обяд щях да занеса пратката от адреса, който избрах за връщане,НО след около час ми звъна  куриера за пратката да я вземат ,а аз още не я бях занесла на адреса..
За пръв път връщах и стана много бързо и неочаквано в същия ден.
Като бях чела тук колко им бавят връщания и заявки за куриери.. при мен стана в същия ден.. а парите ми върнаха до седмица .
Така че си заявете връщане през приложението на FD

# 204
  • Мнения: 1 457
Привет! Възможно ли е да върна пратка, но без да чакам куриер, а директно в офис да отнеса пратката? В приложението не видях такава опция, а на телефона не ми вдигат.
За първи път имам проблеми с FD, изпратиха ми 3 номера по-малки обувки от поръчаното 🤦‍♀️

Може, но тогава разходите са за твоя сметка и трябва да пратиш продукта в Румъния - https://www.fashiondays.bg/page/terms/withdraw/ - най-отдолу е посочен адрес за връщане. Иначе и при мен стана бързо връщането, още същия ден ми звънна куриер на Еконт и се разбрахме за час на следващия ден за взимане на пратката.

# 205
  • Мнения: 1 032
Привет! Възможно ли е да върна пратка, но без да чакам куриер, а директно в офис да отнеса пратката? В приложението не видях такава опция, а на телефона не ми вдигат.
За първи път имам проблеми с FD, изпратиха ми 3 номера по-малки обувки от поръчаното 🤦‍♀️

регистрираш връщане в сайта им и след малко им звъннваш да ти кажат номер на товарителница и кой куриер. и с този номер отиваш в удобен за теб офис на този куриер и предаваш пратката. няма проблем, много пъти съм го правила, за да не чакам куриера им

# 206
  • София
  • Мнения: 8 280
Аз също съм носила в офис на куриер след като е генерирана товарителница.

# 207
  • София
  • Мнения: 1 554
Момичета, имате ли код за отстъпка?

# 208
  • Мнения: 386
Излиза ми само един за 30%, но на определени продукти.

# 209
  • Мнения: 15
Привет, дами,

На 3.09. получих пратка, още същия ден заявих връщане и на 04.09. куриерът взе пратката, остави ми бележка с товарителница и по нея проследих, чд пратката е получена на 5.09. От FD. В приложението обаче на мястото, където трябва да е товарителницата, пише, че не е налична, не съм получавала все още и имейл, че са я получили. Дали е нормално предвид, че е било събота може би?

Общи условия

Активация на акаунт