Пазаруване от Fashion Days. Тема 3

  • 148 697
  • 1 472
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 215
PODCAST10 работи

# 826
  • Мнения: 15 960
Здравейте!
Искам да ви питам нещо, направих поръчка за три артикула, имам sms от Еконт за две пратки /и в сайта виждам, че са изпратени две/, но дължима цялата сума. В такъв случай как процедирате - чакате да дойдат всички артикули и тогава ги вземате накуп и плащате, или сега да взимам двете, плащам всичко и оставам да чакам третия?

# 827
  • Мнения: 31 232
Няма как да платите три артикула, а да получите два. вероятно в двете пратки има три артикула разпределени в две кутии.

# 828
  • Мнения: 15 960
Мерси, най-вероятно е така, защото се зачудих как са генерирани за 3 артикула 2 номера на пратки.

# 829
  • Мнения: 2 687
колко намаляват обикновено ФД за черния петък? че нямам наблюдения досега. а се чудя за един артикул дали има смисъл да чакам Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 19:27 от arino

# 830
  • Мнения: 1 534
Раниците на Liu Jo как са като качество?
Харесала съм една ,ама ако са качество  като Гес ,ще пропусна .

# 831
  • Мнения: 388
Раниците на Liu Jo как са като качество?
Харесала съм една ,ама ако са качество  като Гес ,ще пропусна .


Общо взето същата работа са.
За тези пари можете да вземете естествена кожа. Лично аз не харесвам качеството и на двете марки от към чанти и аксесоари.

# 832
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Liu jo качество нула!Два пъти съм се лъгала,трети път никога!
Кожата се обели за един месец,,ципът се скъса.
Не препоръчвам

# 833
  • Мнения: 1 534
Благодаря Ви .

# 834
  • Мнения: 31 232
За нищо не стават. Даже са по-зле от Гес.

# 835
  • София
  • Мнения: 215
Дами, да се включа с едно питане-чантите на Pinko качествени ли са? Заслужават ли си парите?

# 836
  • Мнения: 6 930
Дами, да се включа с едно питане-чантите на Pinko качествени ли са? Заслужават ли си парите?

Да. Особено на намаление си струват много!

# 837
  • София
  • Мнения: 5 731
За нищо не стават. Даже са по-зле от Гес.
И аз съм на същото мнение!

# 838
  • Мнения: 960
Здравейте, момичета!
Някой да има впечатления от този модел?
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%BB%D0%B … liver-p4192893-8/

# 839
  • Мнения: 245
Обувките на Guess не са качествени, разлепят са много бързо. Имам раница, но от нея засега съм доволна. Този пуловер - https://www.fashiondays.bg/p/%D0%92%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B … jeans-p3880598-1/ вече го имам. Много е хубав на живо. Освен на деколтето и на ръкавите има блестящо. Преди това бях поръчала един син пуловер на Алеса, не ми хареса и го върнах. Материята беше ужасна за мен.

За по - груби боти ви препоръчвам Palladium. Много съм доволна от тях. Имам ги от 3 или 4 години. Газила съм с тях в сняг, киша и не пропускат. Няма обелена кожа.

Общи условия

Активация на акаунт