Да плача ли, да се смея ли......................

  • 2 052
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Отдавна не се бях смяла тоооолкова много!! Чак със сълзи!!!  rotfImao rotfImbo Просто сме уникални!!!

# 16
  • Мнения: 780
Обаче сега стигнах до онази "страшничката" снимка... в това отношение сме за оплакване!

# 17
  • Мнения: 5 475
 Joy

Наистина сме уникални...няма две мнения по въпроса!  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 167
Повечето са доста отчаяни, всъщност....Смешни до сълзи, с горчив вкус.
Жалко...

# 19
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
 Confused newsm78 ooooh!

# 20
  • Мнения: 3 098
Уникум сме. Joy
Не бих казала оба4е,4е е присъЩо единствено на нашата държава.
Мога да разказвам за такива слу4ки в Испания,за моите съседи.
Тук съЩо хвърлят боклуци през терасата,но в 05.00 4иста4ите са на линия.Един комшия от първия етаж се оплака,4е не издържа ве4е.Някоя си хвърляла дамските превръзки(използвани,разбира се)на неговата тераса. CrazyТоновете ку4ешки л***а по улици и градинки,въпреки глобите и въпреки непрекъснатото движение на полицаи и 4иста4и.
Уриниране в асансьора,на улицата,върху някоя кола са съвсем нормална гледка за тук.
Оба4е от тази тема ми дойде една идея,така и така мъкна навсякъде фотоапарата с мен,Ще взема да снимам ей такива моменти и събития,а после Ще се смея на воля.

# 21
  • Мнения: 1 363
Верно е, че не сме единствените, които пикаем в дворовете на хората и хвърляме боклуците на улицата, но поне в другите страни можеш да направиш нещо по въпроса, а не безпомощно да вдигаш рамене и приемаш действителността.

Скоро всичко това ще остане в спомените на хората и тези снимки задължително трябва да се запазят да напомнят на бъдещия Европеец откъде е тръгнал и колко далеко е стигнал. Ако стигне до някъде въобще Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 423
Айде, хопа-тропа, влиза и Абсурдистан в Европа!!!!
Повечето съм ги виждала, ама пак им се посмях,
къде е "Правим обувки с кожа на клиента"?

# 23
  • Мнения: 434
Лиска, обувките с кожа на клиента се правеха едно време в едно магазинче до Женския пазар. Не знам дали някой още пази този надпис...А аз всеки ден на път за вкъщи минавам покрай една видеотека, където има надпис "Erotik ab 3 Euro" Mr. Green

С риск да ви наруша усещането за българска уникалност, ще ви предложа да видите това:
http://www.thunder-p.de/Photos/hauptteil_photos.html

# 24
  • Мнения: 1 278
Ха, подсети ме да видя дали все още стои табелата:

Tri vida bira

# 25
  • Мнения: 3 394
голям майтап:) даже си свалих вълнистото папагалче

# 26
  • Мнения: 1 526
еееееееее това изби рибата..... smile3532
не мога да спра да "цвиля"...

# 27
  • Мнения: 2 825
Аз се смях Simple Smile

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Това е от Иракли.........беше сложено пред нашата пътека.......естествено цялата осрана.......но не сме го слагали ние, де. А трябваше

# 29
  • Мнения: 6 167
Интересното е, че повечето по някакъв отчаяно-неграмотен начин апелират за гражданска съвест или отговорност към общественото.

Тези, които ми харесват са старите табели на кооперациите кога се тупат килими, къде и тн. Тоест, все пак е имало някакъв ред, което е похвално. В нашата кооперация в София имаше една подобна табелка Пазете тишина, което беше открадната , когато се появиха първите наематели на един от етажите. Няма да казвам от къде бяха  Crazy Но определено махнаха тая табелка, за да си правят бесните чалга-купони ,необезпокоявани.


Нана, при мен вълнистото папагалче още държи първо място!

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 15:26 от Lennie

Общи условия

Активация на акаунт