Почивка в Чифлик

  • 5 163
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 988
Констанс, какво ще рече това "стара"? В смисъл мен повече ме интересува дали е чиста и поддържана, макар и стара, и дали басейнът се поддържа добре (защото и ние сме се насочили към х-л Чифлик). А около него строи ли се в момента, знае ли някой?

# 16
  • Мнения: 106
Ако х-л Чифлик е този, който се намира непосредствено до самия басейн - отвън изглежда добре и предполагам, че и вътре е чисто и удобно, има и климатици, но от тях едва ли ще имате нужда, особено вечер Grinning. Но тъй като около него е басейна и има 2 заведения, ми се струва, че ще е малко шумно

# 17
  • Мнения: 460
КАК СЕ КАЗВА ВИЛАТА? НИЕ ЩЕ ХОДИМ В НЯКАКЪВ ХОТЕЛ ЧИФЛИК., НО НИЩО НЕ ЗНАМ ЗА НЕГО.
МОЖЕ ЛИ ДА КАЖЕШ ЗА КАКЪВ ЧИФЛИК СТАВА ВЪПРОС?

# 18
  • Мнения: 2 663
КАК СЕ КАЗВА ВИЛАТА? НИЕ ЩЕ ХОДИМ В НЯКАКЪВ ХОТЕЛ ЧИФЛИК., НО НИЩО НЕ ЗНАМ ЗА НЕГО.
МОЖЕ ЛИ ДА КАЖЕШ ЗА КАКЪВ ЧИФЛИК СТАВА ВЪПРОС?

Става дума за с. Чифлик в Троянския балкан и самия хотел Чифлик,който е кръстен на селото

Констанс, какво ще рече това "стара"? В смисъл мен повече ме интересува дали е чиста и поддържана, макар и стара, и дали басейнът се поддържа добре (защото и ние сме се насочили към х-л Чифлик). А около него строи ли се в момента, знае ли някой?

Ами под стара имам предвид,че е първия хотел там,а дали чисто не мога да кажа, защото не съм спала там никога.Басейна може би се поддържа, но той е обществен и всичко що живее в Ловеч,Троян и околиите ходи там на плаж, има адски много хора.Дали се строи не обърнах внимание,като бях последния път.

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не ми хареса! Ужасно скучно! Просто няма какво да се прави...седяхме два дни и си тръгнахме.

Доста по-добрия избор е Рибарица.

Хотела, в който бяхме на Чифлика е този, забравих му името. Самия хотел, храната и всичко беше ок, но пак казвам- скукааааа! Не бих повторила.

# 20
  • Мнения: 988
Хотела на снимката от горния постинг е "Веника" и доста го хвалят, а защо да е скука не разбрах - ходи по горите, ходи в Троян, обикаляй манастирите, пикник, плуване, абе с малко въображение...

А иначе ние в крайна сметка ще сме в Рибарица, в някакъв малък х-л "Арго", защото на Чифлика няма места отдавна  Sad

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Хотела на снимката от горния постинг е "Веника" и доста го хвалят, а защо да е скука не разбрах - ходи по горите, ходи в Троян, обикаляй манастирите, пикник, плуване, абе с малко въображение...

А иначе ние в крайна сметка ще сме в Рибарица, в някакъв малък х-л "Арго", защото на Чифлика няма места отдавна  Sad

Така де, всичко това може да се прави в Рибарица, но и още куп неща (като ски на трева напр., но да не изброявам)
Арго е хубав хотел, родителите на една приятелка го държат, не вярвам да останеш разочарована.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт