Booking.com /Тема 3/

  • 36 863
  • 743
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 808
Аз редовно получавам кодове по мейла, а точно за Гергьовден, когато ми потрябва, нямах, но и въобще не се сетих.
За трето ниво на мен ми искаха ОЩЕ 14 резервации в рамките на около два месеца, което няма как да стане, като трябвало да са общо 15, а ми зачитаха само последната от всички дотук.

# 421
  • Мнения: 1 220
А излиза ли ви такава опция:

Последният ред имам предвид.
Така наскоро правя резервация, излиза ми по този начин, обаче ми удържат сума от картата без отстъпката от последния ред. И добре че имах скрийншот, че да ми върнат тези пари в портфейла като кредит. Обаче резервацията пък беше за сина ми, бях писала неговото име и имейл за потвърждението и от Букинг ме накараха да правя нов профил с този имейл, за да върнат парите в него.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 134
Излиза ми и това намаление, да.
Но никога не съм имал случай с разминаване в обявената и платената цена.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Редактирам се. За последните 2 години ми искали 15 завършени престоя.

# 424
  • Мнения: 3 915
А някой друг с променени цени след резервиране? Излиза една цена до последно, след като мина финалната стъпка на етап “Готово” ми излиза цена с 200-300 лв. отгоре. С две резервации пробвах - и с двете едно и също, супер неприятно, че се показва едва след завършване на резервацията. Отмених ги, ядосах се, но все пак да питам.

# 425
  • Мнения: 4 808
Редактирам се. За последните 2 години ми искали 15 завършени престоя.
Общо ли? На мен от всички престои през последните две години ми смятат само един и ми искат още 14, преди беше до април, сега до август, което пак няма как да стане.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 5 163
Да, общо. Вече ги направихме и съм отключила трето ниво. Няма разлика.

# 427
  • Мнения: 964
Излиза друга цена, но ако се разровите из потвържденията ще видите цената, на която сте се съгласили.

А някой друг с променени цени след резервиране? Излиза една цена до последно, след като мина финалната стъпка на етап “Готово” ми излиза цена с 200-300 лв. отгоре. С две резервации пробвах - и с двете едно и също, супер неприятно, че се показва едва след завършване на резервацията. Отмених ги, ядосах се, но все пак да питам.

# 428
  • Мнения: 3 915
Излиза друга цена, но ако се разровите из потвържденията ще видите цената, на която сте се съгласили.

А някой друг с променени цени след резервиране? Излиза една цена до последно, след като мина финалната стъпка на етап “Готово” ми излиза цена с 200-300 лв. отгоре. С две резервации пробвах - и с двете едно и също, супер неприятно, че се показва едва след завършване на резервацията. Отмених ги, ядосах се, но все пак да питам.

И там си ми излиза другата 😃

# 429
  • София
  • Мнения: 11 570
Дали не си през телефон? Аз запазвах онзи ден и през телефон пише пълната цена, но през лаптоп пише на пърия ред пълната, на втория пише - отстъпката, фактурата излиза като за пълната цена и на двете места. Мен ме беше объркало това, но през лаптопа видях, че всичко е точно. През телефона отникъде не бях успяла да видя намалението.

# 430
  • Мнения: 3 915
Да, през телефон съм, но виждам намалението първоначално и след това разбивката за Genius ниво и т.н., но все пак цената е с 2-300 лв. повече от първоначално резервираната. Ще снимам другия път и ще кача, че сега ги отказах.

# 431
  • Мнения: 2 883
В  Рим сме с деца на 1 и 3г. И сега става ясно, че нямаме настаняване заради overbooking на апартамента, който резервирахме чрез букинг. Ще ни настанят на друго място но искат доплащане от 1500 евро - безумие. Имат ли право да ни искат доплащане? Моля за съвет спешно. Благодаря

# 432
  • Мнения: 6 292
Обадете се на букинг за съдействие. И проверете другия имот на каква цена е обявен в платформата ако го има. Кофти ситуация особено предвид децата, бих потърсила друго за веднага и съответно компенсация от неизрядната страна

# 433
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Нямат право да ви искат каквито и да е допълнителни суми, дори 1 лев. Длъжни са да организират настаняването ви в място подобно на това, което сте имали при тях за тяхна сметка.
Свържете се с букинг.

# 434
  • Мнения: 2 883
Благодаря за отговорите. Това ли е номера? +442033202625 пробвах да звънна, препратиха ме към друга линия, чаках 10мин и връзката прекъсна.
Леко почвам да се паникьосвам. Сега писаха че уж ще се свържат с нас, да видим.

Общи условия

Активация на акаунт