Пюретата и готовата храна или кухня??

  • 1 139
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Аз съм за домашната кухня Laughing В дилемата кухня - готово пюре избирам и двете - когато каквото дойде Grinning

# 16
  • Мнения: 5 140
Зависи от кухнята.
В нашата храната е много вкусна и Иво я яде с удоволствие. Но съм взимала и храна от други 2 кухни в Пловдив, за които не мога да кажа същото.

Съгласна съм.
аз съм ЗА кухня много по голямо улеснение е за мама а и не мисля че храната е лоша , а и излиза много по евтино

Както и с това.

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
аз съм ЗА кухня много по голямо улеснение е за мама а и не мисля че храната е лоша , а и излиза много по евтино

а и разнообразието е много по-голямо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 668
Моят син не иска и да я помирише храната от кухнята  Thinking ... и напълно го разбирам ! Пробвах , защото всички ми разправяха колко било вкусно и разнообразно  Sick е ... не мога да се съглася , че е така !
Основно е на готови пюрета Семпер и ХИП  , които са си за по-големи деца , също така му готвя от време на време , хапва много пресни плодове и смятам , че това е напълно достатъчно !
Че е по - евтино , добре , ама колкото пъти взех храна все отиваше в кофата !

# 19
  • Мнения: 8 505
Давах пюрета,след това премина на нашата храна.
Против кухнята съм,но откакто е на ясла,нямам избор Confused

# 20
  • Мнения: 3 360
аз съм ЗА кухня много по голямо улеснение е за мама а и не мисля че храната е лоша , а и излиза много по евтино

а и разнообразието е много по-голямо Simple Smile

 PeaceДа!Пък и работата на мама не е да стои на котлона по цял ден newsm78,нали?

# 21
  • Мнения: 1 446
Аз съм за готовите, защото съм против кухнята. Ако можеш ти да ги правиш и да редуваш с купени е добре, но излиза по-скъпо.
Peace

# 22
  • Мнения: 4 621
Може, но храната от кухнята е по-разнообразна и по-вкусна, а и според възрастта е с различна консистенция и детето се научава постепенно да дъвче.
Това е и моето мнение.

# 23
  • Мнения: 2 673
Според мен - НЕ.

# 24
  • Мнения: 5 577
До сега съм взямала няколко пъти от кухня, към 15 пъти.
Доволна съм много, но не вземам вече, защото има кой да му готви на детето.  Wink

# 25
  • Мнения: 4 358
Нямам никаква вяра на кухнята  Confused
Сама приготвям храната на децата ми.

# 26
  • Мнения: 270
при всяко дете си е различно. ние до 10-11 месеца ядяхме дамо готови пюрета, не съм му готвила, обаче в един момент започна да ги отказва! на годинка го записах на детска кухня и от тогава не иска да помирише готово пюре. сега, когато нямаме кухня (защото са в лятна отпуска) му готвя аз, нито със същата консистенция като от кухнята и яде с удоволствие!!!

# 27
  • Мнения: 2 768
при всяко дете си е различно. ние до 10-11 месеца ядяхме дамо готови пюрета, не съм му готвила, обаче в един момент започна да ги отказва! на годинка го записах на детска кухня и от тогава не иска да помирише готово пюре. сега, когато нямаме кухня (защото са в лятна отпуска) му готвя аз, нито със същата консистенция като от кухнята и яде с удоволствие!!!

И при нас се случи така, от както се храни от храната в кухнята не иска готови пюрета, предпочита прясната храна. Даже миналата година мъкнах на почивката пюрета за всеки ден, но само ги отварях и хвърлях, яде от храната в хотела.

# 28
  • Мнения: 3 356
Аз съм за кухнята.Одобрихме я и двамата.Сега един месец май ще се изхранваме с домати и сирене  Rolling Eyes.Не че връща храна,ама не я яде с такъв апетит.
Освен пюрета Закуска и Лека нощ,не ще да помирише други.

Общи условия

Активация на акаунт