секрет в очите на бебчо

  • 4 499
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 705
Но аз не му го капя, а му почиствам очите с памук, натопен с Аркол.

# 16
  • Мнения: 144
Сега сам решила да пробвам бабешки метод- с карма дано помогне.,защтото тук системата е много тромава.трябва да умираш за да те пратят на специалист.

# 17
  • Мнения: 1 116
Точно така ,капки за очи се слагат и в носа...
Ама че смешно.
А капки за носа могат ли да се слагат в очите тогава ?!   hahaha

# 18
  • Мнения: 4 414
Сега сам решила да пробвам бабешки метод- с карма дано помогне.,защтото тук системата е много тромава.трябва да умираш за да те пратят на специалист.
не бих капала кърма в очите! сега тук ще ми скочат, но кърмата е много благоприятна среда за развитие на бактерии. ако причината за този секрет са бактерии, познай какво може да се получи... Thinking

# 19
  • Мнения: 3 914
Смей се тогава, но колкото и да ти е мъчно ,стават капки за очи и за носа ,но за теб специално ще обясня че обратния вариант не става, т. е. капки за нос в очите НЕ
за кърмата категорично не,agneshka го е обяснила защо

# 20
  • Мнения: 2 534
Ами ако беше лесно ,капките за очи щяха да се слагат в носа.    Simple Smile

Очните капки имат много изисквания , на които Аркол не отговаря(от рода на рН, големина на частиците и т.н.). Освен това среброто от Коларгола(а и не само от коларгола) може да изгори лигавицата на носа и устната кухина.Представи си да го капнеш в окото.  #Crazy

Ама че глупост
Всички капки за очи могат да се поставят в носа , но обратно - Не

# 21
  • Мнения: 176
Ние имахме стафилококи, които лекувахме и с капки /Ciloxan и Tobrex/, както и с промивки с лайка, смрадлика, физиологичен разтвор....уж минаха. Но след като спрем съответните капки едното оченце отново събира секрет. Ето защо във вторник записах час при детски офтамолог. Дано разгадае истинската причина, защото откакто сме се прибрали вкъщи се борим ту с коките, ту с конюктивит и бебка вече не смее очите да си отвори, защото знае какво ще последва от мая страна  Cry

# 22
  • Мнения: 1 116
писна ми  хубаво че ми каза.Та искам да питам колко време след като си капна Тиърс Натуралле в ноздрата ще ми се овлажни очето и дали ако капна в дясната ноздра ще се овлажни дясното око?! А кога ще подейства Алкаин на окото че ме боли , ако си го капна в носа?! Ами ако си капна Коларгол в носа , ще убие ли стафилококите в очите ми?!

# 23
  • Мнения: 481
писна ми  хубаво че ми каза.Та искам да питам колко време след като си капна Тиърс Натуралле в ноздрата ще ми се овлажни очето и дали ако капна в дясната ноздра ще се овлажни дясното око?! А кога ще подейства Алкаин на окото че ме боли , ако си го капна в носа?! Ами ако си капна Коларгол в носа , ще убие ли стафилококите в очите ми?!
[/quote
 Joy Joy Joy]
А в ушите  - за какво?

# 24
  • Мнения: 481
писна ми  хубаво че ми каза.Та искам да питам колко време след като си капна Тиърс Натуралле в ноздрата ще ми се овлажни очето и дали ако капна в дясната ноздра ще се овлажни дясното око?! А кога ще подейства Алкаин на окото че ме боли , ако си го капна в носа?! Ами ако си капна Коларгол в носа , ще убие ли стафилококите в очите ми?!
Joy Joy Joy
А в ушите?

# 25
  • София
  • Мнения: 15 228
Сега сам решила да пробвам бабешки метод- с карма дано помогне.,защтото тук системата е много тромава.трябва да умираш за да те пратят на специалист.

Ооох, и аз в отчаянието си капнах кърма в окото на моето б Banghead Banghead Bangheadебе Embarassed Не помогна изобщо. А офталмоложката щеше да ме направи на салата като й казах. "Кърмата няма място в очите на бебето"-цитирам я.

# 26
  • Мнения: 2 534
писна ми  хубаво че ми каза.Та искам да питам колко време след като си капна Тиърс Натуралле в ноздрата ще ми се овлажни очето и дали ако капна в дясната ноздра ще се овлажни дясното око?! А кога ще подейства Алкаин на окото че ме боли , ако си го капна в носа?! Ами ако си капна Коларгол в носа , ще убие ли стафилококите в очите ми?!
Не разбирам що за странна подигравка .
Че то на капките за очи дори си го пише , а ако ти е толкова чудно винаги можеш да попиташ офталмолог и той ще ти отговори професионално

# 27
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Точно така,капки за очи стават и за носа,например Тобрекс

# 28
  • Мнения: 1 116
Стават , съмнение няма , но действат в носната кухина.
 Wink

# 29
  • Мнения: 3 914
абе ти наистина ли си глупав или само се правиш на такъв
върни се назад във темата и провери откъде тръгна спора
никои не говори за това да се слагат капки за очи в носа при проблем в очите, а дали се използват по принцип защото всъщност аз те попитах  за приликите между коларгол и сребърната вода ,но ти може би четеш между редовете и изобщо не си разбрал за какво става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт