Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 117
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 24 383
Успешни покупки

# 76
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Стъпих на кантара след 6 дневна диета. Просто нЕмам думи. Много доволна. Върнах си състоянието от преди голямото коледно и т.н. тъпкане. Но ще продължа.
И, хайде, да не е точно днес, но вчера си купих книга/погазих обещанието, което сама на себе си дадох, обаче, как да устой човек на книжно намаление/ и една готина дрешка. Толкова ми е пролетно...

# 77
  • софия
  • Мнения: 4 180
Поспах до късно и започнах да чета една нова книга, която изглежда доста увлекателна.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 18:48 от Дариела

# 78
  • Мнения: 301
Бях на зъболекар, купих си яке и след малко отивам на тренировка. Ако ми остане време след нея, ще почета и книжка.

# 79
  • Мнения: 3 732
Спах до обяд.
Говорих си с един човек за живота, близките, доверието.
Размишлявам над думите на почти непознат който с два разговора насаме успя да засегне най - чувствителната струна в душата ми.

# 80
  • Мнения: 9 152
Зуки Су, точно те прочетох в другата тема. Явно си много развълнувана/ разтърсена, за да го споделяш и тук. Радвам се за теб! Hug Дано съветите са ти от полза за дълго време.
аз днес успях да се наспя и да отида на работа в добро настроение и енергична, което ми помогна да свърша  много неща с невероятна лекота.

# 81
  • Мнения: 24 383
Среща с приятелка уговорих

# 82
  • София
  • Мнения: 5 567
30-минутна тренировка сутринта, А сега си дадох и малко почивка, за да вляза във форума и да понаваксам социално Simple Smile

# 83
  • Мнения: 439
Сготвих си вкусен обяд, сега пия кафенце с мноого бита сметана Simple Smile

# 84
  • Мнения: 7 928
Затягам колана и минавам на диета. Cry

# 85
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Правя това вече от седмица.Изтеглих си приложение хранителен дневник и записвам храненията си и тренировките си.Целта ми е да си върна старите кила , а именно 48.Започнах от 54,700 и днес седмица по късно кантара показа 53.Доволна съм.В същия дух и пролетта най късно се надявам да съм във форма.

# 86
  • Мнения: 7 928
Уф, Захарче, скрий се с твоите мижави 53 кг Joy и не ядосвай китовете. Шегувам се - просто ти завиждам Sunglasses
По темата - свързах се с нотариус, моя приятелка. Ще имам пълномощни за всичко, свързано с децата, от техния баща и изобщо няма да се занимавам с него повече.

# 87
  • Мнения: 4 750
Тренирах,обяд с приятели,винце,торта,кафе,купихме си и нова кола ,взех си пижамка за вкъщи с меко ,космато халатче ,много съм доволна...today was a good day

# 88
  • Мнения: 9 152
Днес се погрижих за зъбите си.

# 89
  • Мнения: 28 572
Купих си нови супер меки одеялца, в бяло, сиво и черно, страшно са приятни на допир и ми отиват на спалнята!
После изпих един горещ шоколад с една любима дружка!

Общи условия

Активация на акаунт