Какво направих днес за себе си? - 7

  • 44 068
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 913
Прочетох две книги днес.

# 181
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Подготвих ноктите си за утрешното разкрасяване ... Май ще се поддам на вълнАта сърчица ... Гледам един от любимите крими сериали ... И ... децата дивяха, реших, че днес няма да ги карам да спят след обяд Simple Smile Към 15,10 настъпи подозрителна тишина - заспали са Simple Smile И аз продължавам със сериала Simple Smile Спокойствие, излежаване ... Какво по-добро от това Simple Smile

P.P. Оооо, много "по-добро" Simple Smile Събудиха се чаааак в 17,32 Simple Smile Два часа сериалче - представяте ли си?

П.П.2 ...Поръчах си две рокли ... То, да свършва грипната, а с нея и отпуската, да тръгват децата на училище и градина, че иначе лошо й се пише на картата ми ... Това последното ... май беше за темата с оплаквания ...

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 18:47 от Почти безобидн@

# 182
  • Стара Загора
  • Мнения: 192
Поръчах си два чифта кецове, не че нямам...Blush , бях на фризьор и смених леко цвета. Супер доволна съм! Simple Smile

# 183
  • Мнения: 9 152
Поръчах си рокля в зелено с орнаменти , за пролетта.

# 184
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Прочетох две книги днес.

Как го правиш това?

# 185
  • София
  • Мнения: 1 602
Прочетох две книги днес.

Как го правиш това?
И аз това се зачудих днес...

# 186
  • Мнения: 28 474
Ще си легна рано, това е единствения начин да не ям повече нищо! Joy

# 187
  • Мнения: 5 262
Прочетох две книги днес.

Как го правиш това?
И аз това се зачудих днес...

приключва, дочита , ... аз съм го правила това с 2 или 3 книги ... като имам свободен ден и се решавам да приключа натрупалите се паралелно четени книжки и да ги занеса на стелажа за размяна .

# 188
  • Мнения: 7 913
Само да не излезе, че се хваля, но чета от много малка и постоянно - процесът се е автоматизирал дотам, че виждам и схващам целия ред или абзац, без всъщност да го чета и затова скоростта е висока. Трудно ми е да обясня - просто поглеждам и знам какво пише. Когато някоя книга ме грабне, не спирам - така една вечер си легнах с "Шифърът на Леонардо" и до сутринта я бях прочела. Но това важи само за леки, ненапрягащи четива. При четене на сериозна литература или документи включвам в нормален режим.
А сега се възстановявам от грип и само това правя за себе си, както и днес - лягам си с книга.

# 189
  • Мнения: 28 474
Ааа Шифърът и аз така я приключих, до към 3-4 през нощта! Simple Smile
Останах си на топло и сухо днес...т.е. обядвах в офиса!

# 190
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Вчера ходих на профилактичен преглед при гинеколог.
Днес цял следобед ще гледам Нетфликс. Набелязала съм си няколко филма, правя си кана чай, вземам пакет мъфини и не ме търсете.

# 191
  • Мнения: 5 262
аз мисля да мина през турския супермаркет за солени семки и студен айрян.

# 192
  • Мнения: 7 263
Сега ще направя една разходка, че навън е пролет. После ще бъдат филми с пуканки и биричка.

# 193
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
В последния ден от отпуската ... това си направих:

Скрит текст:

... и спах след обяд ... и гледах кримка ... От утре няма да пиша в тази тема - няма да имам време за себе си ...

# 194
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 764
Успях да се възползвам от почивката, която си даде дъжда и направих дневният си крос. Това бяха най-хубавите ми 65 минути тичане Hug. 5 минути преди края на тренировката, отново почна да вали.

Последна редакция: чт, 06 фев 2020, 00:37 от Natael-1485

Общи условия

Активация на акаунт