Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 74 822
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 403
Като се направя на заспала, идва до мен моя тригодишен и започва..."мамооо, мамо, осъби сее". Отскоро даже го е изменил на "мамоооо, самубий сее". Grin

# 2
  • Мнения: 9 800
Днес баба му искаше да го вземе да спи е тях. Нещо ме навива тя по телефона, ама той чул- недочул вика: нееее, няма да спя на друго легло сам като голям! Ще спя на леглото на мама като бебеее!

И то щото от няколко дена го обработвам да се къшка от моето легло Simple Smile

# 3
  • Мнения: 89
Дъщеря ми каза: "Кой чука Спайдърмен?" Всъщност искаше да каже, че Спайдърмен чука на вратата. Но не спря да го повтаря цяла вечер Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 351
"Мамо, не искам спанак в млякото!" сиреч каймак
Веднъж изпи една голяма чаша напитка и после докато яде салата със соеви кълнове каза: "Сега в стомаха ми е наводнение и това са водораслите".

# 5
  • Мнения: 2 752
Веднъж изпи една голяма чаша напитка и после докато яде салата със соеви кълнове каза: "Сега в стомаха ми е наводнение и това са водораслите".

Много сладко! Да му бяхте дали на детето и малко риба да хапне, че да си направи аквариум. Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 865
Моите сега са на етап, голямата рисува едни страхотии за Хелоуин, малката се плаши.....
Тя, каката рисува доста добре , та наистина страх да те хване..... малкото пищи вече от всякакви рисунки.... уф да минава този празник....че костюми ще е нужно да купувам.... Confused

# 7
  • Мнения: 1 976
Моят син е още малък и не е имал кой знае какви изцепки, но аз да се включа с мои смешки. Когато съм била на 3-4 години, сме срещнали приятелка на майка ми, която е била по- пълна. Аз, доста впечатлена, съм изтърсила: "Олее, ама ти си много дебела". Майка ми веднага ми стиснала ръката, за да млъкна, и аз съм явно съм се усетила, и за да замажа положението съм казала: "Ама нищо, нищо, дебелството ти отива, иначе щеше да си по- грозна."
Друг случай- майка ми често си канеше приятелки вкъщи и аз все нямах търпение да си тръгнат. Един ден, докато имала гости, с баща ми сме влезли в хола, и човекът най- добронамерено попитал: "Как върви разговорът, дами?" И аз веднага съм решила да се възползвам от момента и съм казала: "Всъщност, татко иска да ви пита кога ще си ходите."
Иначе нещо смешно, което синът ми направи онзи ден, беше да си вземе напиканите памперси от коша, и да ги сложи в пералнята, за да се изперат. Още отсега е много пестелив.Smiley Случва се понякога, докато говоря по телефона, да ми го дръпне, и да каже на отсрещната страна: "Кай", демек край, за да приключвам по- бързо.

# 8
  • Мнения: 2 672
Сещам се за една случка от времето, когато голямата ми дъщеря беше на 4 години. Нейно приятелче на 4 и половина очакваше сестричка. По този повод аз бях залята с въпроси от рода на: "От къде е влязло бебето в корема на майката?", "Майката в болница ли е била, когато семчицата е влязла вътре?", Къде е бил бащата?', "Ти как разбра, че башата е бил при майката, когато е влязла семчицата?" и много други подобни. Та споделям аз с майката за какво си говорим у дома и тя ми отвръща: " О! Вие сте много напред. Аз като казах, че в корема ми има бебе, баткото ужасен ме попита, дали не съм го глътнала."

# 9
  • Мнения: 514
Моята майка тези дни ми разказа,как в градината имало една игра. Трябвало всеки да нарисува какъв иска да стане като стане голям. Моята рисунка била една "пръчка". И ме питали какво е това и каква искам да стана. И аз съм казала -стриптизьоркааа Grinning  Реално лично аз спомен нямам,но мама каза че доста срам е брала после с госпожите. А дъщерята е решила,че негрите са мръсни. Е,говоря обяснявам че е цвят на кожа не мръсотия. Тя не та не,мръсни били ако се изкъпели с хубав душ гел като нейния щели да светнат...

# 10
  • Мнения: 514
Сещам се за една случка от времето, когато голямата ми дъщеря беше на 4 години. Нейно приятелче на 4 и половина очакваше сестричка. По този повод аз бях залята с въпроси от рода на: "От къде е влязло бебето в корема на майката?", "Майката в болница ли е била, когато семчицата е влязла вътре?", Къде е бил бащата?', "Ти как разбра, че башата е бил при майката, когато е влязла семчицата?" и много други подобни. Та споделям аз с майката за какво си говорим у дома и тя ми отвръща: " О! Вие сте много напред. Аз като казах, че в корема ми има бебе, баткото ужасен ме попита, дали не съм го глътнала."
Когато ние казахме на каката,че имам бебе в коремчето тя беше ужасена. Не искаше да остава сама с мен,защото съм ядяла деца.

# 11
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 647
На хладилника у баба ѝ има един магнит с овца от събора в Рожен 2015г. Нещо е питала баба си и като отивам да я взема ме посреща с констатацията, че като сме го донесли тоя магнит тя ми е била още в корема. Това е факт. Смешно стана като взе да се вре под краката ми и да се опитва пак да влезе в корема ми Trollface

# 12
  • Мнения: 212
Нямам деца, но племенникът ми лятото, тогава още на три години и половина, отиват с баба си да се къпят вечерта. Когато е вкъщи всяка седмица почивните дни, тя го измива в банята, така че не го прави за първи път. Обаче чувам аз, че нещо се разправят, викат, той протестира, тича към спалнята. Отваря той вратата гол голеничък и ми вика: "Лельо искам ти да ме изкъпеш, защото баба не разбира от пишки."  Joy
Аз такъв смях, пък майка ми мърмори бясна.

# 13
  • Мнения: 138
Сина ми е на 7, но понеже живеем в Канада, българският не му е силата, та един ден имаше една коркова тапа на масата и той ме пита: Може ли да взема горсковата тапа да си направя бриколаж Simple Smile

И нещо старо, от преди 3 години. Имаше един период, в който докато си вървим той гледа колите и казва коя каква марка е. Пристигаме пред нас, и той заявява: Нашата е мазна (мазда) 😂

# 14
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
LaughingLaughingЛятото бяхме на гости при родителите ми. Имат един по-едър съсед. Влизаме вечерта да се къпем и щерката на 3г ме застрелва с въпроса:"Мамо, а защо дядо Сашо има цоцита(кърмих я до много голяма и помни още за какво са)? опитах да отклоня въпроса,че не е така, отговора беше- "Ааа има, имаааа. За какво са мууу? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт