Откраднат живот 🎬 тема 93

  • 26 928
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 780
И аз не мога да разбера всеобщото прехласване по Свежен Младенов.
Симпатичен е и е едно от сравнително малко експлоатираните лица
за това и на мен ми е (все още) интересен,  но защо по дяволите е с толкова тежък грим?
Направо не прилича на човек. Все едно гледам съживена статуя.
Оприличаването му с Дейв Геън няма да коментирам....

Покрай поредната простотия на Захариев пропускаме да отбележим
великолепната игра на човека със забравения компрес - Тодор.
Някой знае ли кой е актьора?

# 676
  • Мнения: 2 393
А стана ли ясно за Захариев, че момчето и момичето са родени на една и съща дата ?

Явно не само аз не се прехласвам по Свежен като мъж. И най-малко мога да се нарека хомофоб, нищо против нямам, но точно тази роля много му подхожда.

# 677
  • Мнения: 9 487
Не е станало ясно кога са родени. Предполагам ще се установи, когато Захариев говори с майката на момичето.
Не помня кой от двамата говори по телефона с майка си, но май каза само, че са при някакъв Захариев, който бил добър. Не мисля, че някоя от майките ги е изпратила при него.

Това, че едната е родила две бебета, а едното е дадено не се връзва. Ако е така не виждам каква е логиката Захариев да пита дали жената има друго дете от друг мъж.
Надеждата му беше, че може тя да има друго дете и съответно да нямат родствена връзка.
Ако и двете са нейни без значение при какви обстоятелства са разделени, родствената връзка остава. И с различни бащи да са, пак майката е една.
Затова най-логично е и двете деца да са продадени.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 40 867
Момчето говори с неговата майка, която се връщала/пътувала от някъде...

А дали отбелязахте прическата на Пецан Laughing Къдрица до къдрицата! И тоя сезон не е боядисан Wink

# 679
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Тасев прецака три жени със своята нерешителност. Сега ще прецака четвъртата, защото си е намерил топките и не се владее.

# 680
  • Мнения: 5 846
Интересното е, че казва, че не разбира хомосексуалността, а така му тичат ролите на гей. Също като Джереми Айрънс, който е известен хомофоб, а също влиза в подобни роли изключително добре.

# 681
  • София
  • Мнения: 9 562
Скрит текст:
И аз не мога да разбера всеобщото прехласване по Свежен Младенов.
Симпатичен е и е едно от сравнително малко експлоатираните лица
за това и на мен ми е (все още) интересен,  но защо по дяволите е с толкова тежък грим?
Направо не прилича на човек. Все едно гледам съживена статуя.
Оприличаването му с Дейв Геън няма да коментирам....
Покрай поредната простотия на Захариев пропускаме да отбележим
великолепната игра на човека със забравения компрес - Тодор.
Някой знае ли кой е актьора?

Йордан Биков, от трупата на Народния театър. Последно го гледах с Велислав Павлов и Владо Пенев в "Братя Карамазови", играе отец Зосима. Не знам дали участва и в други постановки

И аз не разбирам какво е това криене, че някой бил гей.... То вече е такава мода, че по-скоро е странно да си хетеро. Да не говорим, че малко много ми идва преекспонирането на това, че виждаш ли, героят на Наков е бил принуден да напусне старата болница, заради хомосексуалността си???? Що за тъпотия, да не сме '50 на миналия век?!

Иначе е напълно нормално Марио да покаже съчувствие към Нора. Първо са били заедно, после има опита със Зорница и му е пределно ясно колко и е трудно. Учудва ме единствено факта, че Тасев не си е научил урока. Държа се по същия идиотски начин с Ина, не показа грам емпатия когато загуби бебето и после, когато я остави сама да се оправя с проблемите в болницата.

# 682
  • Мнения: 4 076
Тасев прецака три жени със своята нерешителност. Сега ще прецака четвъртата, защото си е намерил топките и не се владее.
Споко, ще му намерят пета. Да видим коя ще е жертвата Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 1 560
Аз пък да ви кажа какво друго забелязах - още пред кабинета момчето казваше на момичето, че след сватбата ще е хубаво да казва на свекърва си "мамо" (не е дословно, но горе долу това каза) и момичето отговори, че няма как да казва мамо на друга жена, освен на майка си.
Та може наистина свекървата да се окаже майка Grinning Но пък тогава не се връзва защо Захариев питаше за друг син..

# 684
  • София
  • Мнения: 23 068
Да ви кажа на хомосексуалистите, които не се крият все още не им е много лесно в България.

# 685
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Ще му спихне малко самочувствието ако разбере, че Нора е спасила болницата, а не той.

# 686
  • Мнения: 5 846
Да ви кажа на хомосексуалистите, които не се крият все още не им е много лесно в България.
Истина, и колко му е, шефът хомофоб, разбирайки, че Наков е гей, макар и брилянтен специалист, го е "помолил" да напусне, за да не подбива реномето на болницата.

# 687
  • София
  • Мнения: 6 186
Ванилия, аз мисля, че самата тъща като връхлетя в кабинета, каза нещо от рода , че е с добри спомени от Захариев и затова, като разбрала за бременността, пратила дъщеря си при него.
Пита за друг син на свекървата, защото, ако има такъв, той няма да има нищо общо с бременната. Свекървата не ѝ е майка.
Голямо разследване стана. Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 1 330
Възможно е Петър и Виолета да са “помогнали”  и на двете жени да станат майки, всяка е получила по един от близнаците. 🤔

Преди 20+ години??!

# 689
  • Мнения: 4 076
Преди много повече от 20 години. Разделили са близнаците в същата нощ, в която Генадиев размени Калин и Александър Stuck Out Tongue Winking EyeJoy
Само чакам ретроспекцията хаха

Общи условия

Активация на акаунт