ДЕКЕМВРИЙчето игриво, тича покрай нас щастливо! 👣 -- тема 7

  • 3 271
  • 119
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 294
Благодаря ти, Зиги! Как сте вие? Има ли белег от изгарянето? Как е новата бавачка?

# 2
  • Мнения: 625
Зиги, супер си,благодаря!
Ваня, Томас пие АМ вечер от шише с биберон, за сега няма да променям.
И Томас носи на Ddstep обувки.
На Томас му подариха баланс колело за Рд, рано му е още на него обаче,стои си прибрано.
Томас преди малко докато с баща му се събуваха падна яко на плочките и има огромен комбъл. Дайте лекове да спадне Simple Smile

# 3
  • Мнения: 705
Благодаря за новата тема . Днес имам рожден ден и ви черпя виртуално , приятели дружни😀😁❤️.
Ние сме няма ли проблем с обувките , ни категорично отказва да ходи хваната за ръка.... Много бяга от мен
Как се справяте с тръшкането? Взема ли е от едно място почва да се ядосва с крака да хленчи , не посяга с ръце ,нооо е голям инатт

# 4
  • Мнения: 210
Масло, олио или маргарин намазано на мястото.
Кадерай, бъди здрава, щастлива и много обичана жена 🍀🥰
Зиги, супер си,благодаря!
Ваня, Томас пие АМ вечер от шише с биберон, за сега няма да променям.
И Томас носи на Ddstep обувки.
На Томас му подариха баланс колело за Рд, рано му е още на него обаче,стои си прибрано.
Томас преди малко докато с баща му се събуваха падна яко на плочките и има огромен комбъл. Дайте лекове да спадне Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 мар 2024, 20:35 от Михаела 🍀

# 5
  • Мнения: 625
Кадерайче, четит рожден ден! Жива, здрава и щастлива да си💕

# 6
  • Мнения: 798
Ние още на 11 месеца отказахме ам сега сме на консултация да видим колко ще бъде продала

# 7
  • Мнения: 1 294
Стели, и ние тази вечер получихме най-голямата си цицина до сега🥹. Ох, много го заболя. Олио знам но не върши работа при нас май. Студена кърпа не търпи, а най помага. Аз мажа от месеци с Арника гелче 7% еми за нула време спадат и не го боли.
Кадерайче, честита да си! Тръшкане няма при нас, а ако има е за някакви минутки. Слуша много за сега но аз съм строга доста с него и при мен няма тън мън. Каквото аз кажа, а не той. Малко май прекалявам но е за негово добро.

# 8
  • Мнения: 625
Ох и Томас така. Много страшно беше.
И аз четох за арниката ще си купя.
Томас също твърде не се е тръшкал, аз не съм строга , постоянно го гушкам и целувам, даже ме е страх да не го направя лигльо,  обаче той е толкова сладък 😆 Бих казала,че е сравнително послушен.

# 9
  • Мнения: 1 294
Аз съм строга във възпитанието. Гушкането си е задължителто. Сега от както разбира повече и бърбори всякакви звуци ти идва да го намачкаш и гушкаш нон-сноп.
Смятам също, че колкото повече любов и нежност получава детето, толкота повече е спокойно и послушно. Няма да го разлигавиш, а напротив.
Ние четем книжки, а не играем с шумни и дразнещи играчки. Отделяме повече време на възпитателни игри. Навън играе доста с други деца, люлки, пързалки и котки🤣🤣 Караме го, даже е научен вече да си подрежда нещата. Било играчки или дрехи. Като му кажа нещо ме слуша (не винаги де🤭) Не казах, че съм лоша, а че съм строга.😃
Арниката ще ти свърши много добра работа. Тази сутрин е почти изчезнала нашата. Моят мъж ме успокоява в кавички, да свиквам с паданията. Момчетата ходели с белези но как се свиква с това?

Последна редакция: чт, 28 мар 2024, 07:12 от IRusinova

# 10
  • София
  • Мнения: 319
Честит рожден ден на патерица, Кадерай! Бъди здрава и обичана Hug

Ванче, белегът е много блед, надявам се да изчезне с времето.
Иначе детегледачката, втората, е 10/10. Много сме доволни и чак почвам да искам повече часове да е с нас, защото дребният я харесва страшно много, а аз ѝ имам пълно доверие вече. Добре че ме нави ММ да пробваме с друг човек, така се живее по-леко.

# 11
  • Мнения: 1 736
Еха, още една тема... дано да я изпишем бързичко с хубави неща!
Ние се учим да ходим, като се държим за ръце, но да си призная, е трудно. Каката до ден днешен си ходи хваната, ама малкото се пуска рязко, поне не бяга засега... По площадки не ходим, защото винаги иска люлката на другото дете, изнервяме се и двете така... За сметка на това, сега като се затопли сме в двора ни -люлка, голям батут, топки, колички... тази година и пързалка ще вземем.. Иначе е социална, отива, закача се с други деца, гушка ги, гали ги, но тя по начало си е свикнала с много хора и деца.
Имаме пластмасова кухня от каката, но не съм я извадила още, предстои обаче, та ще дам мнение по-нататък. Иначе си играе с 1 сервиз -слага чай на всички, храни куклите с лъжичка-общо-взето, си играе с всякакви играчки.

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мерси за темата 🌹

Кадерайче, ЧРД 🎉🎉🎉 да си обичана! 🩷

Пие ам от биба още. Всичко друго от сламка или така от чаша й давам.

# 13
  • Мнения: 1 294
Зиги, Браво, свучиш спокойна и това е супер. Няма нищо по-добро от това да имаш доверие на човека, който се грижи за детето ти. Ние пробвахме бабите-емиии не става бе хора, старичи са си и това е. Който има млади баби е добре. Моята майка забравя, не може да го успоки и не вижда вече добре. Оставихме и го за два часа, и като се върнахме беше цялата потна, а той се дереше. Не е успяла явно да го успокои и се беше много притеснила горката. Свекърва ми пък е ресурсен учител, тя е професионално изкривена. Говори адски високо, стряска го, има болки в коляното и не може да го носи по стълби. Абеее сама ще се оправям и това е. Оглеждам се и аз за помощница но съм зле с доверието-не се виждам направо

# 14
  • Мнения: 591
Зиги, Браво, свучиш спокойна и това е супер. Няма нищо по-добро от това да имаш доверие на човека, който се грижи за детето ти. Ние пробвахме бабите-емиии не става бе хора, старичи са си и това е. Който има млади баби е добре. Моята майка забравя, не може да го успоки и не вижда вече добре. Оставихме и го за два часа, и като се върнахме беше цялата потна, а той се дереше. Не е успяла явно да го успокои и се беше много притеснила горката. Свекърва ми пък е ресурсен учител, тя е професионално изкривена. Говори адски високо, стряска го, има болки в коляното и не може да го носи по стълби. Абеее сама ще се оправям и това е. Оглеждам се и аз за помощница но съм зле с доверието-не се виждам направо

Хахха, Ваня и при нас е така с бабите. Аз на майка ми и нямам доверие и съм и го казвала много пъти. Тя не се обижда. Едно време и викам как само баба ме гледаше. И тя все се оправдава, че баба ми тогава била млада. Е, сигурно си е така. Оказват си влияние годинките. Та разчитам само на себе си. Не знам само като тръгна на работа и ми се разболяват на ясли и градини, как ще се оправям. Много са хубаво, че Зиги е намерила човек на който да има доверие .
Едно време баба ми така занимаваше деца. Вместо занималня поемаше едно дете и така от 1ви до четвърти клас. Много я уважаваха всички и си имаше подход жената с децата.
С млади баби си е друго. По площадките като видя баба и внуче и се кефя. Моята майка абсурд да се оправи с тях, то аз едва смогвам.

Общи условия

Активация на акаунт