В летните горещини ДЕКЕМВРИйче иска вече да пълзи 🍉👣 -- тема 5

  • 20 153
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 319
Добре дошли в тема 5 за родените през декември 2022 г. бебоци.

Нека малките сладури са здрави, спят добре, хапват безпроблемно и носят много радост на родителите си Revolving Hearts



Полезна информация и линкове



Въвеждане на храни по месеци (има много други вариации на тази таблица, но за ориентир; взех я от друга тема във форума):



Как да предпазим децата от обезводняване

Вашето бебе на 7 месеца

Вашето бебе на 8 месеца

Захранването – кога, как, с какво и колко

Захранване, водено от бебето

Рецепти за домашни пюрета и каши

Захранване - въпроси и отговори - тема 14

Калкулатор за растежни скокове

Развитие и грижи за бебето по месеци

За бебета и деца от 0+ месеца. Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 105



Предишни теми:
Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4


# 1
  • Мнения: 563
Цоп в новата тема Heart Зиги страхотно заглавие , как ги измисляш не знам.

# 2
  • Мнения: 204
Искам да попитам тези ,които са захранили с кисело мляко какво мляко дадохте колко % масленост ?Аз до момента на Ронина съм и давала извара, сирене , кокосово мляко и мляко с бисквити с глутен на нестле , но мисля утре да дам кисело мляко и се чудя какво ..Поздрави и много солени целувки

# 3
  • Мнения: 798
Зиги страхотно новини заглавие да ни е честита новата темичка

# 4
  • Мнения: 1 736
Честита нова тема! Благодаря, Зиги!

Аз давам домашно подквасено, имам уред за кисело мляко и си го ползвам често. Киселото мляко трябва да е пълномаслено, поне така зная аз.

# 5
  • Мнения: 1 294
Зиги, огромно благодаря за темата! Наистина заглавието е точно в десятката❤️🙏🍀Аз отговорих, че искам почивка🏖☺️
Кестенче, какво е това бъги, дай линк🤔
Ирен, този сладур в какво седи? Крачетата във водата ли са?

# 6
  • Мнения: 204
В бебешки пояс, да крачетата са във водата и плува

# 7
  • Мнения: 798
Мами по колко пъти на ден се къпете вие и вашите бебета

# 8
  • Мнения: 296
Ако е било много топло на сутринното излизане се къпем два пъти, аз понякога 3😀 иначе само вечер или ако е в лошо настроение, за да и го оправим

# 9
  • Мнения: 705
Мами по колко пъти на ден се къпете вие и вашите бебета
Аз се къпя 2пъти , сутрин след работа и преди да легна вечер. Айлиз се къпе всеки ден или на обяд или вечер. В жегите влиза и в басейнчето и после я измивам с водичка , като излезе.

# 10
  • Мнения: 625
Зиги страхотно заглавие отново,благодарим,че не ни забравяш 🥰

И аз искам линк за бъгито.
Аз на обяд ако легна с малкия и спи и по 2-3 ч, но сам ли е на 40та минута става и няма заспиване,имам оправдание да дремя и аз🤣
Ние неделя отиваме на почивка. Има басейн около 32-3 градуса е и ще го потопя ☺️

# 11
  • Мнения: 563
Боже как успявате вие самите да се къпете по няколко три на ден. Аз успявам само веднъж , максимум 2пъти. Малкия също веднъж или по два пъти на ден го къпя ( само с вода , на 2 дни веднъж с шампоан).
Количката е тази https://visvitalisbg.com/product/easywalker-detska-kolichka-jackey-forest-green
По колко вода пият вашите мъници ? Бора пие 50 , най много 100мл. Много малко ми се струва , макар че суче на всеки час.

# 12
  • Мнения: 65
Благодаря за темата

# 13
  • Мнения: 349
Благодаря за новата тема!

Моята беба пие по 100-150мл вода и цоцка между храненията и нощем по 2-3 пъти, за да си утоли жаждата.

# 14
  • Мнения: 591
И моите пият много вода през деня. А през нощта млякото още го търсят. Вече не се издържа с тоя режим 8 месеца. Един след друг се будят и за мен няма сън. Аз като стана 4 пъти и после не мога да заспя.

Общи условия

Активация на акаунт