AVON обсъждане на продукти - тема 27

  • 40 244
  • 758
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 821
Да споделя за Малка черна рокля- имах го от преди години, беше просто перфектен. Наскоро го поръчах пак -нищо общо с предишния и като аромат и като трайност някак разреден ми се струва , а за трайността да не говорим с 300 зора изкара час.

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 1 433
И аз май съм на път да се откажа от парфюмите на Avon.Пробвала съм и не съм одобрила Attraction, Alpha,Luck,Luminata ,Viva La Vita,Cherish,Perceive Oasis,Rare Gold,Femme, Rare Ametist,Rare Platinum, Rebel, Maxima,TTA Always, TTA Everything, Eve aluring,  парфюмни лосиони за ориентир към ароматите-Far Away Glamour,Masmerize,Imari Celebrating,Rare Flowers Night Orchid .За тези пари щях да си купя два парфюма,но маркови.Единствено съм ползвала по няколко шишета и съм доволна от Rare Pearls, Parisian chic, TTA Today. Последно ще опитам ТTA Celebrate и Rare sapphires и приключвам с експериментите.

Последна редакция: вт, 28 юли 2020, 11:24 от SINEOCKA_D

# 572
  • Мнения: 190
Имам мини версията на класическия Attraction, усещам го горе долу час,два дори малко повече. Мисля да си взема и в големия вариант, тъй като имам и лосиона.

# 573
  • Мнения: 2 081
Rebel  ми е най-траен от Avon-ските до сега . Усещам го около 10 часа върху мен .Лосионът за тяло 4-5 часа .
Иначе и аз вече съм на мнението на SINEOCKA_D . По-добре 2 маркови , отколкото 10 Avon .

# 574
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли някой да ми каже дали новия унисекс парфюм от avon - attraction one fresh става за мъжки парфюм? Виждам че е унисекс, но има някой парфюми дето пише, че са унисекс пък са като женски.

# 575
  • Мнения: 13 806
Здравейте, може ли някой да ми каже дали новия унисекс парфюм от avon - attraction one fresh става за мъжки парфюм? Виждам че е унисекс, но има някой парфюми дето пише, че са унисекс пък са като женски.

Въобще не е унисекс според мен. Прекалено много смокиня има , много сладък за мъжки. А мъжкият варант пък въобще ми е тежък. Тези не ми сториха никак сполучливи.

# 576
  • Мнения: 5
Здравейте, може ли някой да ми каже дали новия унисекс парфюм от avon - attraction one fresh става за мъжки парфюм? Виждам че е унисекс, но има някой парфюми дето пише, че са унисекс пък са като женски.

Въобще не е унисекс според мен. Прекалено много смокиня има , много сладък за мъжки. А мъжкият варант пък въобще ми е тежък. Тези не ми сториха никак сполучливи.
А ще можете ли да ми предложите мъжки хубав парфюм до 50 лв?

# 577
  • Мнения: 2 800
fullspeed e любим за мен Heart

# 578
  • Мнения: 190
Кой аромат е по-тежък да кажем, или като цяло кой бихте ми препоръчали : Fullspeed /Fullspeed Max Turbo или Wild Country?

# 579
  • Мнения: 1 472
Много е относително за хубав парфюм, защото не знаем години, предпочитания.
Segno e парфюм, траен, сега новият Segno success също. Luck също е търсен и харесван. Kenzo life colour е много траен

# 580
  • Мнения: 205
Кой аромат е по-тежък да кажем, или като цяло кой бихте ми препоръчали : Fullspeed /Fullspeed Max Turbo или Wild Country?

Wild country определено е по - тежък.
Segno и Premiere Luxe Oud също са страхотни,като и двата са парфюми.

# 581
  • Мнения: 17 987
Мъжът ми най- харесва този:
https://a57ed064b59d6d24a0db-e6a144f900fc09b8b2fc3bba00c88f87.ss … 756_1_613x613.jpg
Поиска си втори, значи е доволен

# 582
  • Мнения: 660
Аз пък съм доволна от трайността на женските парфюми, но имам само 5 цели бутилки. Най-нетраен се оказа Attraction One Intense, от който имам мини аромат

# 583
  • Мнения: 1 472
И от тоалетните води има хубави аромати, но писах за парфюми, защото такъв беше въпроса.
Иначе има доста сполучливи аромати- които са 1 към 1 с някои маркови парфюми

# 584
  • Мнения: 13 806
От мъжките аримати моят мъж много хареса Кензо Лайф. Задължително има една отворена и една запасна кутия. Максим и Лак синия му бяха другите фаворити. Сеньо не го харесахме , има прекалено много подправки особено ветивер. Виктори синьото не беше лошо, Уайлд кантри е хубав за зимата. Фул Спиид е класика, но леко се изтърква за нас. Нито Атракшън нито Тудей му направиха впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт