👶 Рита юнското човече, в корема на мама заформи се купона вече! 2020 - 🌞 ТЕМА 6 🌞

  • 22 482
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 205
Добър ден и от мен днес,
малеее какви хубави коремчета видях , аз още нямам такова , но нали съм и една от последните та ще почакам още малко и аз да го пъча.
Относно усещането на бебето - моите са 2 и пак не ги усещам редовно , да не кажа рядко . С баткото пак беше така , рядко го усещах
Ще питами аз тия дни АГто за пробиотик , че и моето изхождане е малко трудно и взе да ми пречи , а знам че не трябва .
Аничка - И аз искам Некст дрешки , набелязала съм много , ама чакам да ми кажат и второто бебе какво е и тогава ще търся човек , който прави поръчки, мисля , че имаше нчин и сам да си поръчаш ама не съм наясно как става
Мистик - аз мисля по едно две с дълъг ръкав , и повечето с къс, племеницата е Юнско бебе и да ти кажа , беше  все с къс ръкав , но трябва и с дълго ръкавче да има.За размера и аз много се чудя , нали са две , та мисля по малки като за начало, ама ако си излезнат нормално големи , абе чуденка съм и аз
Аз пия биозин мама и фолиева от деня в който разбрахме, фолиевата я спрях миналата седмица ,но почнах витамини PRegnacare original в тях си има , но ще питам и за пробиотик.

Да ви разкажа за мен , отивам днес в болницата да ме приема за пролежаване 3 дни за болничен, и ме приема едно младо докторче симпатично - абе с две думи сладур, работата ми уговорена да ми вземат излседвания, които е казала моята АГ и така, обаче тоя симпатяга като чу близнаци и вика лягай да те прегледам , аз доволна и му казвам докторе , не знаем пола на едното , айде дано да видиш ти поне. Значи тоя момъчк 40 мин ме гледа въртя, сука , ама видя само момчето дето си го знаем, та така , крие се другото и дано щом е толкова срамежливо поне да е мома Simple Smile
Ох исках да ви питам нещо , ама от толкова писане си забравих въпроса , не знам има ли и други толкова разсеяни като мен Thinking

# 346
  • Мнения: 69
Съжалявам, но това нещо с цитирането на текст не ми се получава и това си е Grinning

Да Frest, с предна плацента съм, но въпреки това се притеснавам вече, че съм почти 20г.с., а още няма нищо Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 13:46 от Veron4ita

# 347
  • Мнения: 109
Съжалявам, но това нещо с цитирането на текст не ми се получава и това си е Grinning

Да Frest, с предна плацента съм, но въпреки това се притеснавам вече, че съм почти 20г.с., а още няма нищо Simple Smile


Спокойно, аз едва миналата седмица усетих за първи път - сега съм 21+6, и аз с предна плацента. Обикновено ходех на 2 седмици да го гледам бебето на ултразвук за собствено спокойствие - една приятелка ми вика, че му шпионирам личния живот от сега:-) Ужас!:-)

# 348
  • Мнения: 419
Ох,аз много се забавих с тия пусни сайтове,извинявам се...Струва ми се,че изпускам някой със сигурност.Не съм ги запаметила никъде и голямо търсене падна.😊Предупреждавам,че не във всички цените са евтини,а и не навсякъде всичко ми харесва.Но съм приятно изненадана,че има доста хубави и не скучни дрехи за момченца.
Относно къс-дълъг ръкав-дъщеря ми е юнско бебе и помня(колкото и отдавна да беше😂),че имаше няколко гащеризона с дълъг ръкав и бодита,но цяло лято беше разголена навън,с боди къс ръкав или рокля или тънък гащеризон.Така че ще ни трябват и от двата вида облекла😊

Joko-Boko -имат само във фейсбук страница,пуснете на търсачката,ще излезе.Има много хубави неща,само трудно се ориентирах кое къде е...

abubu.bgима страхотни неща!
 chochkobochko.comи тук имам много заплюти!
Тези надолу също стават,но някои са скъпи.Но пък пускат намаления.

carnivalkids.com
babymall-bg.com
buratissimo.com

Момичета,забавих се още много,защото не мога да ги пусна като линкове и това си е,извинявам се.Отивам в "Правила" да се обучавам😂😂

# 349
  • Мнения: 921
А аз съм със задна плацента и не усещам.. пфу

# 350
  • Мнения: 69

Обикновено ходех на 2 седмици да го гледам бебето на ултразвук за собствено спокойствие - една приятелка ми вика, че му шпионирам личния живот от сега:-) Ужас!:-)

Споко аз продължавам да ходя през 2 седмици Grinning Grinning Grinning
Постоянно съм на страх, а и аз не знам защо, но какво да направя, така поне ми е по-спокойно...

# 351
  • Мнения: 188
Така сме до обяд, а вечер още по голям.Добре че ММ ми помага вече и в банята 😂😂😂 19+4дни.

# 352
  • София
  • Мнения: 7 645
И аз ходя през 1 седмица на ехограф, тоест, ходя, после следващата седмица почивам, после пак ходя и така Simple Smile
До сега не съм имала 2 семдици пауза, максимума е бил 10 дни, но кръвотока при нас следим и няма празно.

Записах се за Стратиева за ФМ на 19-ти фев, когато ще съм 22-ра седмица, но предната седмица тя отсъства.
Сега и следящата ме лекарка, която прави ФМ ще иска да ми прави иии пак ще мина с 2. Но аз се нуждая от 2 мнения.

Добре че за феталната ехокардиография ще си отида само 1 път Simple Smile

# 353
  • Мнения: 727
За разсеяното някой пита. И аз съм така. Забравям буквално след минути какво ми е казал някой. Концентрацията ми е нула.. Много е зле положението Grinning

# 354
  • София
  • Мнения: 2 445
И аз така. И всичко си записвам в телефона, защото ако не запиша - не съществува.
Днес си забравих медицинската документация преди преглед и търчах да я взимам. Пак добре, че навреме ми светна. И това толкова рано. Не ми се мисли какво ще е по-нататък,

# 355
  • Мнения: 188
Еми мамчета вече се обърках тотално 4 пъти на 4 прегледа уж чакаме момиче и днес се оказа момче.И пак някак си не мибсе иска да вярвам че е истина.

# 356
  • Варна
  • Мнения: 358
Аз също съм много разсеяна и доста забравям... с предната бременност отново бях така. Grinning Затова гледам да си записвам или да си правя аларми на телефона за по-важните неща. Simple Smile
Относно ритничетата - с първата бременност ги усетих за първи път в 18 г.с. и няколко дни, а с тази точно на 16+5 г.с.
Скрит текст:
Някои от вас може би си спомнят, че бях споменала, че усетих бебето много много по-рано този път. Даже се разрази сериозен спор, в който се опитвахте да ме убедите, че това е невъзможно. Аз все пак вярвах на моите усещания. Като ходих на ЖК след това обаче и попитах АГ дали наистина е възможно да съм усетила нещо толкова рано, той ми каза, че не е възможно. Simple Smile  Така, че макар и късно - съгласявам се с тези от вас, които твърдяха тогава, че не е възможно да съм го усетила. Моля, не ми пишете неща от рода "казах ли ти" и т.н... Благодаря! Simple Smile
Сега обаче вече съм убедена не на 100%, а на 1000%, че вече наистина е бебето. Simple Smile Миналата сряда го усетих за първи път, после 1-2 дни не го усещах, след това пак го усетих. Обикновено е късно вечер, като легна по гръб, преди да заспя, а снощи беше, като бях седнала на дивана, след работа към 18:00 ч. Simple Smile

# 357
  • Мнения: 727
Еми мамчета вече се обърках тотално 4 пъти на 4 прегледа уж чакаме момиче и днес се оказа момче.И пак някак си не мибсе иска да вярвам че е истина.
При нас бяха 2 прегледа момиче, момиче и изведнъж момче. На мен също не ми се вярваше. Изчакахме ФМ. Там вече няма как да се обърка. Вижда се съвсем ясно.
Скрит текст:

# 358
  • Варна
  • Мнения: 358
Еми мамчета вече се обърках тотално 4 пъти на 4 прегледа уж чакаме момиче и днес се оказа момче.И пак някак си не мибсе иска да вярвам че е истина.
Леле... значи да си оставим място за изненади... ние с момичетата. Simple Smile

# 359
  • Мнения: 188
Наистина не го очаквах и аз.Толкова прегледи и все момиче та аз даже и количка взех 😂 и сега някак си незнам да им вярвам ли вече.Май ще видя на финала ли.Сега на 30 съм на фетална и вече незнам какво да очаквам.

Общи условия

Активация на акаунт