👶 Рита юнското човече, в корема на мама заформи се купона вече! 2020 - 🌞 ТЕМА 6 🌞

  • 22 438
  • 745
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 990
И на мен ми се струват адски много за нещо, което няма да се ползва кой знае колко време.

Омче, радвам се, че се оправяш!

# 586
  • Мнения: 346
Мами бърз въпрос , къде мога да си запиша час за 4д на които дават такива снимчици вече на тази фетална 21-23г.с  , тъй като в Надежда за жалост до сега не са ми правили а попитах и ме гледаха като застреляни а много искам да видя личицето на бебка , ще се радвам да ме насочите ако имате инфо

# 587
  • Мнения: 3 990
Марков вчера ми даде такава снимка. Даже и от предната бременност си имам.

# 588
  • Мнения: 109
Lemons, точно същите са ми мислите и разсъжденията. Това ергономичното гнездо май може да се ползва до към 4м. макс, има други дето са до към 8м., но има ли нужда толкова време да е в гнездо? Също, в нашето легло като го вземаме безопасно ли е, ако е без гнездо?

Meldim,  във Фемина имат 4Д, както и при д-р Чучумишев в клиника Малинов съм ходила и ми е правил такава снимка. При него няма и такъв наплив, мисля.

# 589
  • Мнения: 244
Би трябвало  да ти дадат,освен ако апарата не им е 3д тогава е ясно.  Моята първа такава е от 2014г. Така че няма какво да те гледат странно  това не е нещо кой зн какво а и имаш право. Ние винаги сме ползвали  люлка шезлонг и е мн удобно  и практично  тъй като и бебето не е само легнало в леглото или.в ръцете ти.пускаш  го да се люлее и след малко вече спи.

# 590
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Нашия изкара доста време между нас с баща му, нямаше гнездо. Но той имаше рефлукс до късно и аз бях по-спокойна да е до мен, след като на няколко пъти повръщаше докато спи и не смеех да го оставя сам. Някак инстинктивно си седяхме в края на леглото и детето имаше повече място от нас да се шири.

Anichka123 какъв точно е шезлонга/люлка? Чудя да се дали да не взема такова чудо сега.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 358
Добро утро! Simple Smile Онези пъпки явно са били от чесане... Днес нищо нямам. Ще пробвам да продължа мазането с моя крем.
Хубав ден на всички! Nature Sunny

# 592
  • Мнения: 244
Добро утро такава имахме с каката сега взехме пак подобна  тъй като има и по.малки но по бързо  стават къси при крачетата а тази и като станаха на 2 се люлееха

# 593
  • Мнения: 188
И аз имах и преди и сега пак ще взема такава люлка или шезлонг.Страшно са удобни и добра работа ми свърши.

# 594
  • Мнения: 498
И аз не съм ползвала гнездо, само шезлонг и кошара. А и каква точно трябва да му е ролята? Да го местиш из стаите и да спи в него ли? По-добре да си спи в кошарата и да се купи един хубав бебефон с камера, за да ти е спокойно като не си при него.
Люлка електрическа също съм ползвала, понякога помагаше за успокоение, но и за тях не си заслужава да се дават много пари, понеже като почнат да се изправят си стават опасни.

# 595
  • Мнения: 98
И аз съм с 2 ве ръце за шезлонг.Нашият беше по обикновен с вибрации и музика,но ки отгледах детето с него.Много са практични.Взех го 2ра употреба за 60лв,изгледа 2 бебета,запазен здрав,сега пак ще го ползвам живи и здрави 🙂🙂🙂

# 596
  • Мнения: 3 990
Моят беше обикновен на чико, без вибрации, не помня музика дали имаше, но дъщеря ми само там спеше през деня. Ползвах си го може би година и повече.

# 597
  • Мнения: 439
Аз за сина ми не сме купували шезлонг, но този път се замислях дали да не взема. Сега ме убедихте, че е добър вариант за бебето.

# 598
  • Кюстендил
  • Мнения: 106
Ние също мислим да купим само легло от това с 5те шкафчета и шезлонг. Вероятно това ще е напълно достатъчно.

# 599
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 641
Поръчах скрин и аз. Някой спомена намаления във Виденов. Ние имаме от там скрин и си е съвсем приличен. Поръчах същия сега, цената ме изкуши Grinning

Общи условия

Активация на акаунт