Професионални серии за коса 132

  • 39 478
  • 767
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Mediceuticals и Label.m, които даже е на промоция в момента.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 7 702
ДПШ на Медисютикълс  

*BlackOrchid и за теб също. Вземиси един и го ползвай веднъж месечно максимум два. Така няма нужда да сменяш тераписта. Иначе равностойна като действие маска е Профайбър реконструктор.

# 242
  • Мнения: 2 255
А може ли името, че се обърках от на меди шампоаните?
И препоръка за балсам/маска протеинова, не много скъпа? На Алфапарф бамбука как е?

# 243
  • Мнения: X
Mediceuticals Vivid е шампоана, Alfaparf не съм ползвала, най-харесвам двуминитният реконструктор на Aphogee.

# 244
  • Мнения: 2 255
Благодаря ви, златни сте Simple Smile

# 245
  • Мнения: 844
Кой на Батисте не остава бяло и мирише на нещо(тоз зеления е класическия и не мирише на нищо)
Кафявия, за брюнетки. Не оставя бяло, а кафяво 😝 но лесно се разнася и не личи

# 246
  • Мнения: 36
Бях се запътила към рибката да сменям тераписта и да си взема дпш. Не си смених тераписта, пак него си взех и си взех дпш на label.m. Надявам се да ми подопадне, тъй като съм с къдрава коса и използвам много продукти, някои от които със силикони ( като гелът на маракеш и марокън олиото) и определено имам нужда от дълбоко почистване.

# 247
  • Мнения: 358
Бях се запътила към рибката да сменям тераписта и да си взема дпш. Не си смених тераписта, пак него си взех и си взех дпш на label.m. Надявам се да ми подопадне, тъй като съм с къдрава коса и използвам много продукти, някои от които със силикони ( като гелът на маракеш и марокън олиото) и определено имам нужда от дълбоко почистване.

Извинявам се, нова съм. Какво се крие зад дпш?

# 248
  • Мнения: 1 666
ДПШ е дълбоко почистващ шампоан. Маха от косата неразтворими те силикони, както и други неприятни неща. Хубаво е да се използва 1-2 пъти месечно Simple Smile

# 249
  • Мнения: 1 227
m.angelova17 - ДПШ = Дълбоко Почистващ Шампоан Simple Smile
Ползва се 1-2 пъти в месеца за почистване на скалпа и косата от натрупани химии и мърсотия.

# 250
  • Мнения: 358
Много благодаря 😊

# 251
  • Мнения: 2 442
BlackOrchid Лейбъла е добър избор,няма да съжаляваш.Косата и скалпа след него са като преродени.И аз съм с къдрава коса,а силиконите са в изобилие,аз шампонирам по два пъти,малко скърца косата,но да не те притеснява.След него една дълбокоподхранваща терапийка и косата е чисто нова

# 252
  • Мнения: 2 255
И аз взех в крайна сметка дпш на Лейбъл М. Търсих някаква дозичка - концентрат протеинова, но всичко, което имаха беше хидратация и ударих малко на камък. Ще видя дали нямам някоя забравена ампула из шкафовете😂

# 253
  • Мнения: 3 413
Кой на Батисте не остава бяло и мирише на нещо(тоз зеления е класическия и не мирише на нищо)
Кафявия, за брюнетки. Не оставя бяло, а кафяво 😝 но лесно се разнася и не личи
Ама аз съм блондинка 🤣🤣🤣
----—------------
За ДПШ, на Алфапарф синия, за обем, е много приятен, измива всичко, като ДПШ, дава обем, но е нежен и не остъргва. Жесток е! Много любим и го използвам като ДПШ ❤️

# 254
  • Мнения: 2 255
На мен всички Батисте ми миришат много, много силно и дълготрайно. Относно белите следи - никога не пръскам непосредствено преди излизане, за да има време да се сработи с косата. Поне при мен работи.

Общи условия

Активация на акаунт