Професионални серии за коса 132

  • 39 519
  • 767
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 001

Коя серия им е протеинова?
Също така как поръчвате, през доставчик ли?
Ultimate reset се коментираше като такава

и чрез доставчик става, ако сумата е над 75 евро ( или паунда беше )  е безплатна до БГ

Този балсам за блондинки някой да е ползвал
https://www.shuuemuraartofhair-usa.com/collections/color-lustre/ … cgid=color-lustre

# 91
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Снаха ми е с много мазен корен и сухи дължини. Поръчах от рибката следните продукти, но косата и продължава да се обяснява на следващият ден:

    https://www.zlatnaribka.com/maski-za-kosa/maski-za … 5-ml   


     https://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampo … 5-ml   

Моля,дайте ми съвет какво друго да пробва,че се измъчи с тази коса.

# 92
# 93
  • Мнения: 1 397

Благодаря! Ще поръчам и този. Това голям бич да ходиш с мазна коса на следващия ден след извиване...

# 94
# 95
  • София
  • Мнения: 1 746
Някой може ли да ми обясни как става докарването с превозвач от UK към София? Къде намирам този превозвач?

# 96
  • Мнения: 2 256
Има няколко превозвача, които са по-известни. Правиш си регистрация в техния сайт и когато правиш поръчка, описваш адреса до превозвача, заедно с твоя номер на акаунт. В последствие получаваш инфо, че е в Бг и за доставка.
Аз лично обаче съм разочарована от GGBG, така че другите момичета може да споделят кой използват и дали са доволни.

# 97
  • Мнения: 153
1. Финиши и термозащити имам много (от най-любими към най-лоши):
- Kerastase Nectar Termique ми е абсолютен фаворит. По съвет тук от форума, преди него само по краищата на косата слагам серумчето Split Endz на Маракеш, а пък в корените пръскам термозащитния спрей на Lanza за обем и резултатът много ми харесва.
- На Phillip Kingsley харесвам термозащитния спрей Prep Perfecting (не го виждам вече да се предлага в Рибката Disappointed ) и върху него слагам или Macadamia Healing Oil няколко капки, или на O'Right олиото със златна роза или лекото хидратиращо с шипка, или пък на CHI коприненият серум и тогава суша.
- Новата ми голяма любов е термозащитният възстановяващ серум на Kerastase Therapiste - прави косата ми като коприна и много лесна за разресване. Много зависи обаче с какво съм измила преди това. За момента най ми харесва комбинацията с Extentioniste серията (шампоан и маска).
- Също много любим ми е елексирът Kerastase Elixir Ultime - отново прави косата като коприна, без никакви забележки.
- Ако изправям косата, използвам Kerastase Ciment Termique - много добре приглажда и прави косата ми еластична.
- Средна "хубост" за мен е олиото на Lanza - ползвам го само след като съм измила с маската. Придава много блясък, но пък ми оставя косата разхвърчана. Също и термозащитният балсам-спрей на Aphogee Curlific Moisture, който понякога стои добре, понякога леко ми слепва косата.
- Пълни разочарования за мен са CC кремът на Alterna Caviar Moisture 10 in 1 и кремът за къдрици на Kerastase Aura Botanica  (утежняват и слепват), термозащитния спрей за обем на Nanogen и Weightless Moisture на Macadamia (втърдяват и ми заплитат косата), олиото с конопено масло на Hemp Seed (страаашно много утежнява).
- На суха коса винаги завършвам със споменатите две олиа на O'Right, които много харесвам, или Master Shine спрейчето на Morrocan, което ми е много много любимо. Като за финал, в мъгливите и влажни дни, пръскам малко лак на Olioseta със силна фиксация. Изобщо не втвърдява косата, но пък предпазва от бухване и накъдряне и също много го харесвам.

2. Серумчета за скалп ползвам Initialiste и отскоро Extentioniste на Kerastase, Reviving на Eprouvage и Serioxyl на Loreal (той обаче леко утежнява корените и слагам по пипетка и половина само). Не мога да кажа от кой реално има ефект, защото ги редувам. Simple Smile От ампулите Aminexil на Loreal не останах особено доволна - в продължение на 2 месеца ги използвах, през ден или два, и есенният ми косопад остане без промяна (не беше силен, но ми падаше повече коса, отколкото през лятото). [color=#e691]Спрейчето за фоликули на Mediceuticals[/color] леко ми утежнява, изхабила съм около 2/3 от него ииии много рядко го ползвам.

# 98
  • Мнения: 2 001
Някой може ли да ми обясни как става докарването с превозвач от UK към София? Къде намирам този превозвач?
Разгледай сайтовете на Лерон, Габиели, ГабКо

# 99
  • Мнения: 282
Здравейте!
Финиши използвам различни, повечето се повтарят от написаното тук.
Ланза кератина ойл, Маракеш сплит ендз, О'райт масло с шипка,  О' райт Purple Rose Oil (любими са ми), коприната на Чи, олиото на Макадамия(то ми слепва косата и ми е тежко)
Само тези прословути термици и на Керастаз не съм пробвала защото не ползвам сешоар.
 И един въпрос към Вас.
 Как намирате комбинацията на Еластисайзър екстрийм и след измиване с шампоан нанасяне на маската Therapiste на Керастаз?
Използвам преса всеки ден, не се боядисвам от повече от година и половина.

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 19:49 от Showbeauty

# 100
  • Мнения: 844
Термиците не са само за сешоар, а също и за преса, маша.. особено за последните две, при които температурата е изключително висока.

# 101
  • Мнения: 1 227
Термиците не се ли слагат само на мокра коса, респективно не работят при маша/преса и тогава трябва да се ползва втора термозащита? Демек аз слагам термото, суша се и после като се къдря с пресата този термик би ми пазил косата и от машата?

# 102
  • Мнения: 1 666
Да, термиците се слагат само на мокра коса. Имам спомен
, че съм чела в предните теми, че наистина са само за сешоар и идват слабичка за преса.
Аз винаги слагам по 2 термозащити. Например някой термик (напоследък Екстеншънист е моята голяма любов) суша и след това слагам олио Ланза, а някой път добавям и термик Напура

# 103
  • Мнения: 169
Аз незнам дали е правилно, но на мокра коса преди да суша слагам хидратиращия спрей на Лалга, а на суха коса преди пресата слагам термозащитен спрей на Лалга (в начина на употреба пише, че може да се слага и на суха коса).

# 104
  • Мнения: 607
Здравейте, извинявам се, че не съм по темата, но много ще съм благодарна на малко помощ и съдействие. След силен косопад косата ми изключително много оредя. Въпросът ми е наистина ли може да се постигне сгъстяване  след обилен косопад със серията на Kerastase Densifique? Също така освен на шампоана и ампулите на кои други продукти е добре да заложа - мус, балсам, маска? В момента има намаление на Kerastase в lookfantastic като има различни комбинации (ш и б; ш и м; ш и мус) и се чудя на какво да се спра.

Общи условия

Активация на акаунт