Проблем с брата на мъжа ми - насилие?

  • 6 091
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сталион,а ти би ли позволил спрямо себе си подобно повтарящо се поведение? Защото аз не бих,та ако ще и после да има проблеми. И не мисля,че е редно да се позволява и търпи.

# 106
  • Мнения: 5 268
Щяла да им развали отношенията? Ех, тези прекрасни отношения... Едно прасе тормози приятелката на брат си, чудни отношения. Дано някой не им ги развали.

# 107
  • Мнения: 8 937
Прав си, Stallion, има решение - нека си мълчи и да чака докъде ще стигне наглецът.
Каквато и връзка да е и каквито и да са последиците, на мен лично тялото и неприкосновеността му са ми приоритетни. Нека съм първосигнална.

# 108
  • Мнения: X
Госпожа Stallion, ела да те пляскам по дупето, щом си толкова лесна и непървосигнална.

# 109
  • Мнения: 8 937
Госпожа Stallion, ела да те пляскам по дупето, щом си толкова лесна и непървосигнална.
Bratan, да не си и Ти като хикито от съседната тема? Всички ги привикваш при себе си, излез малко и Ти навън. Blush

# 110
  • Мнения: 6 622
То пък едни отношения.... Stallion, ако брат ти пляска жена ти по дупето, не би ли искал да знаеш?

# 111
  • Мнения: X
Bratan, да не си и Ти като хикито от съседната тема? Всички ги привикваш при себе си, излез малко и Ти навън. Blush

Навън може да избягат, у нас пускам резето, което се отварям само като съм доволен  Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp

Ама не - сериозно - то бива бива премисляне, ама чак пък толкова нерешителност и дипломация...
Хем го изкарва като нещо фатално, което и преобръща червата, хем си мълчи при положение, че получи толкова съвети.

# 112
  • Мнения: 744
Личното ми мнение е, че най добре да каже за ситуацията с чувство за хумор, в присъствието на двамата, например: " Явно се възложил на брат си за проверява дали не ме държиш гладна. Периодично ме плясва по дупето да провери. Явно е доволен, че добре се справяме с изхранването Simple Smile".

# 113
  • Мнения: 8 937
Bratan, да не си и Ти като хикито от съседната тема? Всички ги привикваш при себе си, излез малко и Ти навън. Blush

Навън може да избягат, у нас пускам резето, което се отварям само като съм доволен  Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp Smiling Imp
Много ретро... Не знаех, че някой вече ползва резе. Joy

# 114
  • Мнения: 1 305
Някой дава ли си наистина сметка какво обсъждаме??

 Дали обвързана девойка да потърси подкрепа у гаджето си, че брат му й пуска ръце.
Тя щяла да се чувствала виновна, ако те  двамата ще  се наложи да обсъдят ситуацията..

 С риск да бъда груба , наистина си задавам въпроса какви родители възпитават толкова несигурни момичета.

# 115
  • Мнения: 866
Въпросите са ви супер изопачени, ако брат ми, ако това, ако онова.
Говоря по конкретен случаи и съм изложил аргументите си, докато при вас няма много аргументи.

Вие може да направите това или онова, но вие не сте нея, всеки човек е различна чувствителност, душевност. Аз бих искал всяка една жена да има нулева търпимост към мъже насилници, да отвръщат подобаващо и да ги зарязват такива боклуци на момента. Наясно съм обаче, че не всички жени са толкова силни.

И какво ще стане според вас АКО тя намери смелост да говори с този боклук, да го направи по-въздействащ начин и той никога повече да не прави това, дори и да я зяпа и не се стигне до скандали и развалени отношение. Какво ще стане, това лошо ли е ?

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 16:46 от Stallion001

# 116
  • Мнения: 18 300
Мисля, че на нейно място бих казала насаме на приятеля си, че брат му проявява някакво чувство за хумор, което ме притеснява. Тоест аз съм сигурна, че това е шега, но понеже съм малко по-притеснителна, както той знае, ми е неудобно. Relaxed Деликатно, без епитети, и без да го правя на голям въпрос при първия разговор.

# 117
  • Мнения: 2 039
Аз пък съм супер първосигнална и цялата ситуация щеше да приключи на момента с един шамар.Пък после той ако иска да се обяснява с когто иска.

# 118
  • София
  • Мнения: 6 258
Сама си направила ситуацията по-сложа отколкото е. Ако имаш планове за дългосрочни взаимоотношения с приятеля ти, ситуацията трябва да се разреши, да му кажеш.
Това че си на 22 въобще не е оправдание за нищоправенето по въпроса.
Аз бих реагирала от първия момент, не с шамар, а щях да попитам дали нещо не се е объркал и да гледа да внимава повече около мен с движенията на ръцете. Ако не даде резултат, веднага казвам на приятеля си и от неговата реакция много неща ще се покажат.
След 2 годишна връзка вече трябва да не ти е толкова трудно да споделяш.
Общо взето доста си закъсняла да реагираш, пък ти и продължаваш да отлагаш...

# 119
  • Мнения: 5 482
Мисля, че на нейно място бих казала насаме на приятеля си, че брат му проявява някакво чувство за хумор, което ме притеснява. Тоест аз съм сигурна, че това е шега, но понеже съм малко по-притеснителна, както той знае, ми е неудобно. Relaxed Деликатно, без епитети, и без да го правя на голям въпрос при първия разговор.

Ами много хора това казахме, но тя не - отношенията, та отношенията. Ами да си мълчи тогава и да пази отношенията, онзи утре-вдругиден ще си прави секс със нея и тя ще си стои мълчешком, защото отношенията.
И авторке, лъжеш се, че с приятеля ти сте в добра връзка - ако си близка с този човек, още първия път да си му казала. Ти вече изглеждаш подозрителна, чак и тук в темата се зачудиха дали не ти харесва тоя пуст брат.

Общи условия

Активация на акаунт