За привлекателността на нашите половинки?

  • 5 124
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 498
Заглеждат го моичкия, но той не е точно красавец, а е по-скоро интересен мъж. Ама и мене ме заглеждат. Готина двойка сме, и другите са ни го казвали.

# 16
  • Мнения: 5 647
А теб не те ли заглеждат чужди мъже, та си се притеснила?

Тоз сладур тук как да не го загледаш.

Последна редакция: пт, 28 юли 2006, 16:55 от Madeline

# 17
  • Мнения: 1 925
В интерес на истината,не съм обърнала внимание дали го заглеждат. newsm78То и мене да заглеждат,пак няма да разбера. hahahaХич не съм по тия работи. Laughing
Joy и аз съм кон с капаци
 ама като гледам не само го заглеждат моя - на аватара - ми и фен клуб има, едвам ги разбутвам, ма той обича само мен
  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
ей сега ще довтаса краставицата и ще ни удари всичките в земята с нейния ананасов ли беше, анасонов ли  newsm78

# 19
  • Мнения: 13 512
А теб не те ли заглеждат чужди мъже, та си се притеснила?

Тоз сладур тук как да не го загледаш.



Ей тая мръсница много му се слага на твоичкия...не знам  как го удържаш

# 20
  • Мнения: 237
Естествено ,че го заглеждат.Далеч съм от мисълта,че само аз съм с добър вкус Crazy

# 21
  • Мнения: 5 647
Ей тая мръсница много му се слага на твоичкия...не знам  как го удържаш

Само да го пипне... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Как я мисли тя тая. Хем ще ми заглежда половинката, хем пък и му се слага. А, няма да се разберем така!!!  #2gunfire

# 22
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
милички важното е половинките ни накъде гледат, засега несъм се замисляла по тази тема , ама май не е  лошо всяка от нас да си помисли, на мъж неможе да се разчита , поне никога не на сто процента защото е "мъж"

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Заглеждат го и то много. С времето просто свикнах. А особено като бута детската количка - думи нямам. Най-вече  тинейджърките ...

В един от форумите, които пише има собствен фен клуб. А и тук вчера  някой каза, че му е фен ...

# 24
  • Мнения: 2 000
Никога не съм обръщала внимание дали го заглеждат. Дори и не съм се замисляла за това.

# 25
  • Мнения: 1 063
Заглеждан е и от жени и от мъже. И аз съм заглеждана и от двата пола, но и двамата не отдаваме значение на това.

# 26
И моя един хубави4ък заглеждат го всякакви твари #2gunfireку4ета котки Laughing

# 27
  • Мнения: 1 153
Я бързо и снимков материал да приложете Mr. Green Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Я бързо и снимков материал да приложете Mr. Green Laughing

Имаше една тема - да покажем половинките си, но не се сещам в кой форум беше  newsm78

Ей, поизплакнах очите тогава  Wink

# 29
  • Мнения: 6 155
Заглеждат го и то много. С времето просто свикнах. А особено като бута детската количка - думи нямам. Най-вече  тинейджърките ...

В един от форумите, които пише има собствен фен клуб. А и тук вчера  някой каза, че му е фен ...
Фенката се беше припознала  Wink Поне така каза... Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт