Раждане в Шейново

  • 1 615
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Твърдо съм за Шейново. За Майчин дом не мизерии, ами истински филм на ужасите са ми разказвали. Все пак между нас има бременни и не е редно да описват на какво са подложили една моя позната и какви са й последици.

# 16
  • Мнения: 949
Раждах в Шейново и ако живот и здраве имам второ дете,пак бих родила там Peace
Може да попиташ лекарят си-той да те ориентира.
Иначе аз съм от доволна по-доволна от Шейново

# 17
  • Мнения: 47 990
и аз родих 2 пъти в шейново и съм много,много доволна,но моя близка роди също там,и каза че не е доволна(иначе и тя и бебето й са си  добре,обаче жената е недоволна Wink),така че мнения различни

# 18
  • София
  • Мнения: 429
С две ръце съм за Шейново.Раждах там през май и въпреки,че доста се бях поизнервила от чакането докато ми предизвикат раждането,ако Господ даде да имам второ дете пак там ще отида да раждам.На консултация също ходех там и останах много доволна,въпреки,че във форума има противоречиви мнения за ЖК в Шейново.А за д-р Лозанов само хувави думи мога да кажа,страхотен човек и специалист,той беше един от лекарите присъствали на моето дълго раждане.

# 19
  • Мнения: 639
и аз съм там Peace

# 20
  • Мнения: 337
Blagodarja momicheta:) mnogo se radvam, che me uspokoihte:) za parvi pat mi e i sam goljama strahlivka:)

# 21
  • Мнения: 416
             Аз и двата пъти раждах там и съм доволна. То зависи и какви са ти критериите..

# 22
  • София
  • Мнения: 2 164
Раждах там. Доволна съм.

# 23
  • Мнения: 98
Два пъти съм раждала там .Първият път преди 6 години нямаше този ремонт ,но отношението на персонала беше перфектно. А сега има ремонт но лошо държание на персонала .

# 24
  • Мнения: 1 455
С две ръце бих ти препоръчала Шейново. Peace и може би Света София,но не бих отишла никога в Майчин дом.Раждала съм и двата пъти в Шейново лекарите са страхотни.Първия път беше много тежко и дълго раждане та успях да се запозная с почти всички лекари.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт