Къде в Пловдив??? - 84

  • 29 835
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Маската няма да предпази от друго, но ще предпази да не се пипат устата и носа с мръсни ръце, а човек несъзнателно си докосва лицето около 100 пъти на ден. Така че върши работа и платняна или от салфетка.

# 691
  • Мнения: 2 817
Маски имаше до преди 2 часа  в аптека Херц в Тракия, но бройката е 2лв.
Витамините на  Допелхерц(Имуноактив), за които питах в поне 4-5 аптеки, бяха свършили. Взех компромисен вариант пак на Допелхерц А-Я разтворими и на SoPharmacy мултивитамините, от които всъщност ми дадоха последните бройки.

# 692
  • Мнения: 7 710
такситата работят ли ?

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 440
такситата работят ли ?
Вчера ползвах в ранните часове на деня и следобед. Работеха и  не съм чакала много за свободна кола. Ползвах 6160. Трафик такси / 9999 /също знам, че ще работят, дори казаха, че ще изпълняват доставка на храни до адрес.

# 694
  • Мнения: 7 710
такситата работят ли ?
Трафик такси / 9999 /също знам, че ще работят, дори казаха, че ще изпълняват доставка на храни до адрес.
да пазаруват от магазини и да доставят ли? а как ще се калкулира цената на доставката?

# 695
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Вероятно ще пуснат касовия апарат като возене на клиент и ще се плаща по показанията. Ще са безкрайно полезни, ако наистина не се изкушават някои от тях, да надписват курсове. Като цяло приветствам инициативата.

# 696
  • Мнения: 7 710
така ок, но за самото пазаруване дали ще таксуват?
утре евентуално може да ги пробвам, че ще ми трябва нещо, а няма да имам възможност да изляза и да се редя по опашки сутринта

# 697
  • Мнения: 54 550
Няма как да стане това с пазаруването.
Само магазини и заведения с доставки.

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 440
такситата работят ли ?
Трафик такси / 9999 /също знам, че ще работят, дори казаха, че ще изпълняват доставка на храни до адрес.
да пазаруват от магазини и да доставят ли? а как ще се калкулира цената на доставката?
Честно казано не изслушах до края рекламата им по въпроса.

# 699
  • Мнения: X
Доставка за града срещу 4.20 лв.
https://www.homebag.bg/mobile/content/details?Id=4&langId=0
Заради ситуацията в момента, до външна врата.

# 700
  • Мнения: 2 579
Дали ще работи някой дентален ренген днес?

# 701
  • Мнения: 726
Защо всеки се пита дали някакви институции, магазини и тн ще работят.
Живота продължава при по-големи мерки за дезинфекция.
Затворени са само увеселителните заседения, казина, образователни учреждения и ресторанти (може и да изпускам нещо).
Ако все пак искате да потвърдите дали даден обек е отворен, виждате контактите му звъните и се информирате. И във фейсбук от сутринта пощата работи ли, зъболекарите работят ли, такситата работят ли...

# 702
  • Мнения: 878
Може би, защото беше обявено, че ще работят само хранителни магазини и аптеки... После, че няма да е баш така... После, че пак ще е така... Преди малко излизах и видях работещи автомивка, кафенета, магазини за дрехи. Видях и затворени такива, явно е въпрос на лична преценка. Ако се чудите дали конкретен обект работи, по възможност проверете първо по телефона.

# 703
  • Мнения: 2 579
семана15, много ти благодаря! Изключително полезен коментар, не ми беше хрумвало да звънна.

Освен витамин Ц, може и по един валериан сутрин за закуска. Помага да издържите на тъпите въпроси в БГ Мама и Фейсбук Simple Smile

# 704
  • под тепетата
  • Мнения: 9 339
Леле, каква е тази красота, която се чува от църковните камбани? Аз излязох да ръкопляскам...

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 21:15 от bilqna_69

Общи условия

Активация на акаунт