ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 28 089
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 142
Всичко изчетох, ама нямам време да се изкажа за пералните и миялните, че ме е затиснала работа в офиса. Но тя Русалката е обобщила, та няма и нужда. Joy

Списъкът върви много добре. Засега сме 20 сигурни и още 5-6, които се надяваме да се присъединят.


M_I_A, да ти е здрава и щастлива! Да сбъдне мечтите си и много поводи за гордост да ти дава!

# 91
  • Мнения: 1 939
M_i_a, докато стопля че имаш рожденичка, добре че беше Спунк. Аз прочетох килограми, а не години и бях в потрес как е възможно.
Да ти е жива и здрава, много щастлива и целеустремена( за да не се налага да я ръчкаш нанякъде)!

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
Абе и аз с това "опраска" за малко да се объркам с килограми, торти.... ЖИВА И ЗДАВА ДА Е, M_I_A!!! Все така успешна и самобитна, но и още повече!!! Revolving Hearts
На времето и аз така нямах търпение за шофьорските курсове - тогава можеше на 17, а на 18 ти дават книжката. В деня след рождения ми ден на 17 отидох да се запиша. После без книжка 2-3 пъти излизах нелегално с трабантчето на татко докато един ден не го засякох на улицата и ченето му направо увисна до земята, когато ме разпозна в колата Laughing Те сега пък никакъв шанс не са оставили на по-малките - чак на 18 Confounded

Моят син не е флегматичен, холерик е, но е разсеян, разпилян - съблече единия ръкав на якето, захване нещо друго, може така да си отвиси цял ден, ако не го навикам, три пъти ще отиде до стаята си за химикал и ще се върне с празни ръце... полудявам Rage Пишеше ужасно грозно преди НВО, всички учителки му правеха забележки, но се стегна и оправи почерка точно заради НВО-то, така че има надежда! В скрит текст ви слагам пък да видите дъщеря ми как пише - не очила, ами лупа ми трябва, като ми даде нещо за проверка :disappointed_relieved Те и госпожите са на години, трудно им е - били ѝ свикнали вече, но аз упорито настоявам за по-едри букви. Майка ѝ, като един широко скроен човек, пише с огромни Laughing

Скрит текст:

# 93
  • Мнения: 2 435
Миа, и от мен честито! Да е живо и здраво момичето, вдъхновена и щастлива да е! Flowers Rose
Моята премина през много опити в писането, от крайно грозно към микроскопични окръглени букви, сега е умерено грозно.
Аник - дребен, ама много решителен и артистичен почерк. Рисува ли?

# 94
  • Мнения: 1 939
И главните букви как се открояват!

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
Аник - дребен, ама много решителен и артистичен почерк. Рисува ли?

Брей...как я прецени - рисува. Аз не виждам някакъв талант, но тя се записа сама на уроци при една художничка и стриктно ги посещава. Измислила съм ѝ го - архитектура с немски Wink

# 96
  • София
  • Мнения: 790
...Моят следващ напън ще е с набор 2011, май няма друг от тук... но засега нямам усещане да се включа във второкласната тема, толкова е важен микроклиматът... тук е страхотен Heartpulse
И аз съм там и аз Simple Smile
И определено с номер 2 имам чувството че повече ще ми побелее косата Close
Иначе тук съм, чета ви обаче обикновено с леко закъснение и тя темата на разговора си отминала.
Влади и той отметна 15-тия РД, с деца ( съученици, само момчета) го отметна почти сам, мъжа ми отскачаше от работа да ги нагледа само и да дава пари Bowtie
aniK, а кой клас е - стихотворението ми е познато... гледам че пишат на широки редове вече, нашите още си кютат на тесни и широки...

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 4 467
Ivanichka, в трети клас е, но още от миналата година са на широки редове. Не съм сигурна дали не започнаха от втория срок.

# 98
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
Мия, здрава да е госпожицата!
Има опция за шофьорска книжка, май на 17 беше, но за категория В1 - за малка кола. Обаче за нормална книжка пак се явява на изпит като направи 18. Проверете точно на колко години и точно каква кола може да се шофира с В1.

# 99
  • Мнения: 11 828
Честити да са 15-годишните!! Здрави, успешни, окриляни!!
На мен ми е много странно, защото още свиквам, че вече е на 14.. Simple Smile Но като в в края на годината, все е така..

# 100
  • София
  • Мнения: 6 201
Благодаря за поздравите! Килограмите са при мен, годините при нея.

До преди няколко минути се караха двете ми дечица (с фалцетни тонове) на тема ... забележете ... кой е по-нещастен, защото има да учи повече. Ама крясъци, ама замерване на време, на брой предмети, на брой класни...ха-ха. То ясно, че в 8 клас е по-трудно отколкото в 5-ти, ама с това ИИЧЕ някак голямата не можа да го закопае нито с брой предмети, нито с брой класни. Пък той е на целодневно обучение та и по тази точка я би. И тя квичи от ярост, той бърше сополи...чудех им се на акъла от какъв зор си го причиняват този спор, ама явно и двамата ги тресе хормона.

# 101
  • Мнения: 561
M_I_A, да ти е жива и здрава и да сте послушни с нея. 😜. Малее, тя е на 15, моя на 13, а са в един випуск. 🤪

Мили дами,  Русалката любезно отбеляза  ползата от присъствието на мъжката прагматичност 😊 и в тази връзка ще напомня. Децата не са толкова мързеливи, разсеяни, грознопишещи, а повече тийнейджъроидни. 🤩
Голяма част от приписваните им грехове са плод на крехката им възраст, стандартна химия и объркани представи, техни и наши.
Аз все се питам: " На 14 бях ли подреден, прилежен, немързелив?". Ако отговорът е НЕ, си казвам: " Ето, видя ли!".
Ако е ДА: "Ама, той си е друг човек".
И така се зареждам с търпение. 😂😂😂 А обикновено отговорът е НЕ. Да не го забравяме. 😜

# 102
  • София
  • Мнения: 551
Да са честити рожденниците! Да бъдат живи и здрави!
Миналата вечер явно е бил мой ред да сънувам. Сънувам, че съм на работа. Сградата е небостъргач. Виждам двама мъже как оставят един стар куфар до асансьорите и си тръгват. Веднага разбирам, че това е бомба. Joy Почвам да крещя на колегите да се евакуираме. Тъкмо тръгнахме и се събудих. Не разбрах дали се спасихме...

# 103
  • Мнения: 6 089
M_I_A жива и здрава да е девойката !
Сега като сте подкарали РД я кажете ние в края на седмицата ще празнуваме ( той 14 аз два пъти повече Simple Smile ) та въпроса ми е за подаването на документи за лична карта какво е необходимо? Обмисляме с мъжа да проверим дали и ние  може да  подадем документи сега  да не чакаме до октомври.

# 104
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
Можете, даже четох за онлайн подаване на заявления. Иначе, за наборът един родител е достатъчен, и акт за раждане май трябваше. Я провери и в сайта на МВР.

Бис, моите се чудят що се хиля сама. Бомба било. Е, спасили сте се Simple Smile

Спунк, брой ме твърдо за 25ти.

Общи условия

Активация на акаунт