ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 28 031
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 919
Eiger, прекрасни са снимките, мерси че ги сподели Simple Smile. Пак да пътуваш и да шернеш нови красоти.

Нашите обикалят квартала и си пазаруват закуски. Моето се е пуснало да похапва фурнети. От малка много ги обича. Вкъщи винаги гледам да има готвено, а маймуната се храни с шоколад Rage.

# 676
  • София
  • Мнения: 6 094
... да припомни на някои,колко са древни. Joy
К'ви са тези приказки от хубав човек? Излъчваме класа, подчертана от благородна патина.

Eiger, къде наснима тези сладурковци?

# 677
  • София
  • Мнения: 3 045
...
Eiger, къде наснима тези сладурковци?
Имах невероятно пътуване из Патагония.
Тези пингвини са от района на най-южния град в света - Ушуая - на остров насред протока Бигъл.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 11:09 от Eiger

# 678
  • Мнения: 2 401
Eiger, благодаря за прекрасните снимки - много са мили тези животинки!
Galia_mi - тези Форнети аз не давам да се ядат. Мой колега намери в шкафчето си пакетче с две такива, забравени поне от 8 - 9 месеца. Изглеждаха като нови, за майтап ги сложихме в микровълнова и станаха като току - що изпечени. Какво ли има вътре, та не се развалят с месеци.

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 13:29 от silver pearl

# 679
  • Мнения: 11 918
https://www.bnr.bg/hristobotev/post/100455225

Като сме на вълна спомени.... 13 запис,от 0.50мин.  -Апостол Карамитев.

А с тази мелодия събуждан ли е някой за детска градина? Има ли толкова древни?Joy

И извинете, моля, компютърнонеграмотната за сложните стъпки по цитиране!

# 680
  • София
  • Мнения: 3 045
Най-накрая изчетох всичко.
На празнувалите рожден ден и имен ден - да са честити, макар и със закъснение, да са здрави и щастливи!
Доста болни е имало в темата, но дано вече всички да са добре.
Малкото Пате вече да не повтаря такива боледувания!

Шарени са резултатите и при моето дете за края на първия срок, но засега не давам зор - нека свикне с новия език, втората смяна хич не ми допада, ама няма как.
Спортуваше до миналата година, когато подготовката му за матурите наруши изцяло ритъма и сега продължава да спряга глагола мързелувам във всичките му форми. Да видим дали ще си измисли някакво раздвижване или ще трябва да подхвърлям идеи.
И аз съм от ставащите сутрин заради децата(закуска, чай, затоплени помещения) - не ми тежи, но мъжа ми се оплаква, че очакват и от него същото, когато мен ме няма. Smiley

# 681
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
...
Eiger, къде наснима тези сладурковци?
Имах невероятно пътуване из Патагония.
Тези пингвини са от района на най-южния град в света - Ушуая - на остров насред протока Бигъл.

Благодаря! Слагам си го в списъка с места, които трябва посетя. ... Някой ден.

# 682
  • София
  • Мнения: 3 045
...
Благодаря! Слагам си го в списъка с места, които трябва посетя. ... Някой ден.
Моят списък е необятен, но точно това пътуване беше абсолютно уникално.
Вероятно ако стигна някога до Антарктида ще е още по-забележително. Grinning Grinning Grinning

# 683
  • София
  • Мнения: 1 210
Eiger, страхотно пътешествие. В то-до листата ми е. Моят списък също е необятен, но се надявам да стигнем и до там. Simple Smile
Завиждам ти, че си го отметнала . Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 3 045
Eiger, страхотно пътешествие. В то-до листата ми е. Моят списък също е необятен, но се надявам да стигнем и до там. Simple Smile
Завиждам ти, че си го отметнала . Simple Smile
Пожелавам го!
Ако мога с нещо да бъда полезна - винаги съм насреща.

# 685
  • София
  • Мнения: 6 173
Снощи гледах снимки на племенницата на мъжа ми как плува с тюлени в Патагония, днес пингвините на Eiger... та се чудя дали някой отгоре не се опитва да ми подскаже нещо Laughing

Валя, на патерици, но от сърце, желая здраве и късмет!

Прочетох, че сте се броили за 21-ви. И аз.

# 686
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Ни в клин, ни в ръкав, но на 21-ви ще мога вероятно около 20 часа да дойда, излезе днес програмата на състезанието. Ще чакам да кажете мястото.
Eiger, много сладки пингвини Simple Smile Мъж ми е бил на Ушуая, но само глетчери е снимал Simple Smile И аз имам доста дестинации в плана за следващите години, но тази ще е основно състезателна, и не знам дали ще ме огрее нещо друго.
Много трудно влиза в час наборката след ваканцията, особено и след емоциите около пътуването и състезанието в Словакия. Прочела две книги на английски по погрешка, друга била задължителна...

# 687
  • Варна
  • Мнения: 440
Светкавица, синът ми тренира всеки ден у дома - 20-30 мин., на лостовете след училище около час. 3-4 пъти седмично волейбол.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 210
А от колко часа ще бъде срещата на 21.02. Нещо съм пропуснала тази информация. За 21.02 може би ще се класирам и аз.

# 689
  • Мнения: 1 919
Не е обсъждан часа. Аз съм аут за всички петъци. Ще трябва да мина покрай jd за трюфели, ако прави пак.
Моето дете почти го убедих да ходи на фитнес. От време на време има ентусиазъм да спортува вкъщи- към пролетта.

Общи условия

Активация на акаунт