ОСМИ клас преполови, зайците напериха уши

  • 27 957
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 11 686
Еее защо така Галя?Можеш да минеш и покрай нас. Wink

# 691
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 390
"запис" за 21-ри от мен.
... и да се похваля тихичко - ще спор-ту-ва-ме Joy Първородното яйце утре за първи път ще отиде на фитнес (пу-пу да не му е уроки и да не се окаже еднократно посещение от някакъв списък " нещата, които да направя: посещение на фитнес - check"). Simple Smile

# 692
  • Мнения: 561
А от колко часа ще бъде срещата на 21.02. Нещо съм пропуснала тази информация. За 21.02 може би ще се класирам и аз.
Не е важно от колко са срещите, важно е до колко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Изплющяваш се надвечер и натам в Халбите и готово...все ще попаднеш на някой. Joy Joy Joy

# 693
  • София
  • Мнения: 1 210
А от колко часа ще бъде срещата на 21.02. Нещо съм пропуснала тази информация. За 21.02 може би ще се класирам и аз.
Не е важно от колко са срещите, важно е до колко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Изплющяваш се надвечер и натам в Халбите и готово...все ще попаднеш на някой. Joy Joy Joy

Абе, важно ми е. Ако след работа трябва да се прибирам до вкъщи и после да излизам, по-скоро няма да ми се получи. Прибера ли се вкъщи - край. Офисът ми е в непосредствена близост до Халбите и освен да отивам да подгрявам след работа и да ви чакам.

# 694
  • София
  • Мнения: 6 173
jenap, не се прибирай! Аз ходя рано, че рано трябва да си тръгвам. Кажи в колко свършваш работа и живот и здраве ще дойда да ти правя компания.

# 695
  • София
  • Мнения: 1 210
Mia, в 6 свършвам. В 6 и малко мога да съм в Халбите. И аз може би няма да остана до късно, но всъщност не се знае. Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 2 768
Аз също съм наблизо и приключвам работа в 6, така че и аз ще се “паркирам” рано и ще ми е приятно във вашата компания Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 6 093
Ако искате да резервираме за 18:30? Но трябва да е сигурно, че ще има някой навреме, за да не отпадне резервацията.
jenap, удобен ли ти е часът?

# 698
  • Мнения: 11 818
И аз мога да отида в 18:30 ч.

# 699
  • София
  • Мнения: 11 686
Предпочитах уж петъчните срещи пред съботните,но от гледна точка на начален час вторите са по-удобни.
Как ще отпадне резервацията при толкова солидна и сериозна група,преди 23-23.30 не си тръгва!
Най-добре според мен да се направи резервация с някакъв толеранс 18.30-18.45 /примерно/.

# 700
  • Мнения: 264
Привет в този слънчев февруарски ден! Кандидатирам се и аз за едно местенце в 18:30 ч.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз ще отида и по-рано да пазя резервацията.

# 702
  • Мнения: 1 811
И аз мога 18,30, работя на бул."Македония". на 5 минути пеша съм Simple Smile
Да се похваля, че от днес си имаме още един шофьор в семейството. Абитуриентът сега ми звънна да каже, че се е справил. Първият път го скъсаха и му се отрази зле на самочувствието и тръпнех за днес Two Hearts

# 703
  • София
  • Мнения: 6 093
Безаварийно шофиране и само хубави дестинации да има Никола!

# 704
  • Мнения: 264
Браво, Ради! Simple Smile На добър час и безаварийни приключения зад волана на най-младия шофьор в семейството!

Общи условия

Активация на акаунт