Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 866
  • 765
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 10 642
Естрадиола е нисък точно от фемарата.
Брайда, обикновен грип не съществува Simple Smile

# 571
  • Мнения: 3 066
Брайда имало е интервю със Тихомирова снощи и Стаменов днес относно бременноста и коронавируса.../аз не съм го гледала/

# 572
  • София
  • Мнения: 7 645
Гледах го, но всичкото го знам за сега.
Дано са го гледали повече хора, защото масово чета, че бременните не боледували от този вирус и че е безопасен...

Нандин - под обикновения имах предвид сезонния грип А и Б, които и миналата година върлуваха, но тази година бяха по-различни. Страхувах се много от него а сега хаха какво стана ....

# 573
  • Мнения: 6 042
Момичета, може ли да ми кажете за какво се изписва Тамоксифен? В случая е в комбинация с Фемара. Изписан е 2 пъти по 1 на ден + Фемара по същата схема на прием. Чувала съм за стимулация с Фемара, но за Тамоксифен като че ли не съм чела да се споменава. Благодаря предварително. Hug

# 574
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Момичета, не се чувствам добре здравословно, а за утре имам записан час за доктор Цветков. Не мога да се свържа на телефоните за записване на часове, за да го отменя. Имате ли представа дали мога да звънна на друг телефон за тази цел?

# 575
  • София
  • Мнения: 23 167
Регистратура, информация.
Мисля че където и да се свържеш ще свършат работа.
А може и просто да не отидеш.

# 576
  • София
  • Мнения: 2 970
След 12:30 на спешния телефон. Или им пиши в приложението.

# 577
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Благодаря момичета, свързах се! 💜

# 578
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета, не се чувствам добре здравословно, а за утре имам записан час за доктор Цветков. Не мога да се свържа на телефоните за записване на часове, за да го отменя. Имате ли представа дали мога да звънна на друг телефон за тази цел?
Аз имах записан час за вторник, но вчера ми се обадиха, че има ново рзпореждане и звинят наред да отменят часовече до другия месец след 13.04

# 579
  • Мнения: 402
Аз имам час за 01. 04 в 13.00ч за Цветков но никой не ми е звъннал, дали да се обадя аз да питам,

# 580
  • София
  • Мнения: 3 412
Еее твоят час е далече, може би затова не са ти се обадили, защото всеки ден нещата се променят и явно са отменили часовете в близките дни.

# 581
  • Мнения: 97
Здравейте. От скоро следя темата и искам да споделя с Вас историята си. След два спонтанни аборта, последвали прегледи и изследвания, започнахме процедури за ин витро. Трябваше да отида на 2-3 ден от цикъла за започване на стимулация. На прегледа обаче се видя киста 3 см, която миналия месец я нямаше и стопирахме процедурата.
Другата седмица трябва да отида на преглед, да проследим расте ли кистата, но в това извънредно положение, не знам дали ще се състои прегледа.
Пожелавам успех на всички и дано скоро прегърнем желаното щастие!

# 582
  • София
  • Мнения: 132
Моят опит с Фемара приключи неуспешно, както и очакваше д-р Персенска. От 2 фоликула - 0 яйцеклетки. За пръв път ми се случва - дори д-р Цветков беше изненадан, понеже винаги има яйцеклетка/и. Според него естрадиола ми е бил добър преди 3 дни. Странното в този опит беше, че за пръв път нямах нито преглед, нито изследване на хормони в деня на таймиране с Хориомон (неделя).
Е, убедих се, че Фемарата не е за мен. Sad
Много съм разочарована и ще мисля как да продължим след извънредното положение.
Успех на всички. Flowers Four Leaf Clover

# 583
  • София
  • Мнения: 2 090
Здравейте,
някой има ли телефон на аптеката ?

# 584
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,
чакам за коментар по вайбър след отрицателен тест на ЕЦ. Знаете ли дали ако коментара е по вайбър то се обаждат по-бързо или пак се чака 3-4мес?!

Общи условия

Активация на акаунт