Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 917
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Привет, дами,
вчера бях на преглед в Надежда за стартиране на стимулация.
Влиза се през централния вход, трябва да имате маска, минавате на едно гише където ви питат дали имате записан час, минавате през второ гише където ви мерят температура и разпитват дали имате някакви оплаквания или познати болни от коронавирус, слагате калцуни и дезинфектант на ръцете, след което отивате на регистратура. От там нататък всичко си е стандартното. Не са ми правили тест за коронавирус, иначе минах през лабораторията за изследване на хормони. В болницата видях максимум 10 човека пациенти.

Иначе за прегледа ми - Персенска я нямаше, заместваше я Тихомирова. Видя 4Ф /7-8мм/ в дясно (не знам дали ми е рекорд понеже Перси обикновено не споделя какво вижда), така че не мога да си направя статистика. Вчера FSH 15.68; Estradiol 26.79. Даде ми да пия клостил 2*1 за 5 дни. Записах час за събота за контрола, тогава пък ще е Цветков Wink. Ще бъде интересна стимулация.

# 751
  • Мнения: 19 693
Ще пусна тема довечера, не прекалявайте с писането Blush

# 752
  • София
  • Мнения: 3 412
Тъкмо се връщам от болницата, да дам малко актуална информаця, д-р Персенска ще е на работа в понеделник на 13.04. Случайно чух разговор докато бях в кабинета между една сестра и д-р Стаменов, говореха точно за тези тестове за ковид и питането беше на всяко идване ли да ги правят, но д-р Стаменов отговори , че не трябва да се правят по няколко теста на всяко идване, а само 1  и то май ще го пускат, когато пускат хормони преди пункция с такова впечатление останах. Аз бях за проследяване и не са ми пускали, сигурно ще е другия път при следващия преглед.
Дано съм ви била полезна с информацията Flowers Hibiscus

# 753
  • Мнения: 3 227
И аз се върнах сега от там. За обикновен преглед не пускат тест, при стимулация ще има тест. Питах на информация.
Вел е описала мерките.

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 15:14 от Одри

# 754
  • Мнения: 97
Здравейте. И аз сега излизам от болницата. От Манипулационна казаха, че за Covid ще се пускат изследвания при започване на стимулация и преди пункция още веднъж.

# 755
  • София
  • Мнения: 2 093
И аз се върнах сега от там. За обикновен преглед не пускат тест, при стимулация ще има - 1 път тест. Питах на информация.
Вел е описала мерките.

Благодаря ! Flowers Hibiscus

# 756
  • Мнения: X
Това означава ли, че възобновяват пункциите и трансферите?
Интересувам се за моя близка Simple Smile

# 757
  • Мнения: X
Здравейте, мили дами!  И  двата теста Covid 19 ли ще бъдат кръвни - преди стимулация и преди пункция?  Мисля, че те са по- евтиният вариант или ще се изисква този с натривка от гърлото?

# 758
  • Мнения: 384
Здравейте момичета, има ли някоя от вас, която си е пускала изследване на фолиева к-на и хомоцистеин в Надежда? За колко дни е готово? Аз си го пуснах в събота и още не е готово (5 дни са минали вече).Пусках си и други неща и те излязоха и ги виждам в приложението. Много странно това защо се бави, дали не го правят на друго място?

# 759
  • Мнения: 766
При мен отне 2 седмици, но не ми излезе в приложението и звънях да искам резултата по телефона. В крайна сметка ми го пратиха по мейл.

Здравейте момичета, има ли някоя от вас, която си е пускала изследване на фолиева к-на и хомоцистеин в Надежда? За колко дни е готово? Аз си го пуснах в събота и още не е готово (5 дни са минали вече).Пусках си и други неща и те излязоха и ги виждам в приложението. Много странно това защо се бави, дали не го правят на друго място?

# 760
  • Мнения: 97
И двата теста за Covid ще да кръвни.

# 761
  • Мнения: X
Благодаря!

# 762
# 763
  • Мнения: X
Привет, дами,
вчера бях на преглед в Надежда за стартиране на стимулация.
Влиза се през централния вход, трябва да имате маска, минавате на едно гише където ви питат дали имате записан час, минавате през второ гише където ви мерят температура и разпитват дали имате някакви оплаквания или познати болни от коронавирус, слагате калцуни и дезинфектант на ръцете, след което отивате на регистратура. От там нататък всичко си е стандартното. Не са ми правили тест за коронавирус, иначе минах през лабораторията за изследване на хормони. В болницата видях максимум 10 човека пациенти.

Иначе за прегледа ми - Персенска я нямаше, заместваше я Тихомирова. Видя 4Ф /7-8мм/ в дясно (не знам дали ми е рекорд понеже Перси обикновено не споделя какво вижда), така че не мога да си направя статистика. Вчера FSH 15.68; Estradiol 26.79. Даде ми да пия клостил 2*1 за 5 дни. Записах час за събота за контрола, тогава пък ще е Цветков Wink. Ще бъде интересна стимулация.

Здравейте ! А ЛХ колко ви беше , ако може да споделите.

# 764
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Пуснаха ми само тези два хормона, не са ми пускали LH.

Общи условия

Активация на акаунт