Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 769
  • 765
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 464
То вече и за Калчев се чака много. Сега дават часове за юни - юли. Следя му темата понеже и аз бях при него почти 3 години.
Бих добавила др Димитрова, която беше в Токуда преди. Сега има клиника в Студентски град. За случая на това момиче не ми се струват много подходящи репродуктивните в Надежда просто защото са много претоварени и едва ли ще  и обърнат особено внимание.

# 241
  • Мнения: 8
Преди два дни имах фоликул 17, 5 мм, днес си направих тест за овулация, но още не е положителен, според вас кога горе долу да очаквам овулация?

# 242
  • София
  • Мнения: 23 165
вторник, сряда, четвъртък.
ниско ти беше лх-то още за овулация.

# 243
  • Мнения: 6 035
Скрит текст:
То вече и за Калчев се чака много. Сега дават часове за юни - юли. Следя му темата понеже и аз бях при него почти 3 години.
Бих добавила др Димитрова, която беше в Токуда преди. Сега има клиника в Студентски град. За случая на това момиче не ми се струват много подходящи репродуктивните в Надежда просто защото са много претоварени и едва ли ще  и обърнат особено внимание.
Благодаря, оправихме я. Ще се запише при някой от АГ-тата, да я погледне за нейно спокойствие. Blush

# 244
  • Мнения: 116
Здравейте,  предстой ми хистероскопия. При Персенска съм. Ако има някой наясно би ли споделил има ли избор на екип, защото така и не попитах дали тя ще ми я прави или на който попадна. Минава ли по здравна каса нещо или всичко си е платено? И изобщо има ли място за притеснение? Благодаря предварително! 🙂

Последна редакция: пн, 17 фев 2020, 16:39 от Desssislava

# 245
  • Мнения: 1 845
Desssislava,
на мен Персенска си ми прави и двете хистероскопии, но 2018 г. Минаваше нещо и по касата.

Момичета,
4ти цикъл след мед.аборт вече е налице и записах час за планиране на зет за 10ти ден. Миналия месец пуснах тсх,фт3, фт4,тат,мат и пролактин - всичко е наред с тях. Трябва ли пак да ги пускам преди прегледа за трансфера този цикъл или тези ще са достоверни?

# 246
  • София
  • Мнения: 799
Момичета,
4ти цикъл след мед.аборт вече е налице и записах час за планиране на зет за 10ти ден. Миналия месец пуснах тсх,фт3, фт4,тат,мат и пролактин - всичко е наред с тях. Трябва ли пак да ги пускам преди прегледа за трансфера този цикъл или тези ще са достоверни?

Devilche, на мен ми ги пускаха преди да започна стимулация есента на 2018 г. и след това през 2019 имах 3 замразени трансфера, преди които изобщо не е ставало и на въпрос за щитовидна жлеза. Така че предполагам, че стойности на 1 месец ще са си валидни Simple Smile Успех Blush

# 247
  • Мнения: 157
Здравейте,  предстой ми хистероскопия. При Персенска съм. Ако има някой наясно би ли споделил има ли избор на екип, защото така и не попитах дали тя ще ми я прави или на който попадна. Минава ли по здравна каса нещо или всичко си е платено? И изобщо има ли място за притеснение? Благодаря предварително! 🙂

Привет, миналата седмица правих. Ако си здравно осигурена заплащаш само избор на екип 730 лева. Всичко мина много бързо. Няма за какво да се притесняваш Simple Smile

# 248
  • Мнения: 116
Здравейте,  предстой ми хистероскопия. При Персенска съм. Ако има някой наясно би ли споделил има ли избор на екип, защото така и не попитах дали тя ще ми я прави или на който попадна. Минава ли по здравна каса нещо или всичко си е платено? И изобщо има ли място за притеснение? Благодаря предварително! 🙂

Привет, миналата седмица правих. Ако си здравно осигурена заплащаш само избор на екип 730 лева. Всичко мина много бързо. Няма за какво да се притесняваш Simple Smile

Много благодаря! 🙂 А направление трябва ли или всичко си оправят в клиниката?

# 249
  • Мнения: 250
Здравейте възможно ли е от Фемарата лигавицата да не нараства, и ако знаете каква е точно  функцията на фемара. Имам 4 големи фоликули с нея, но естрадиола ми е 67.Притесних се, но бях чела, че тя потиска естрадиола или бъркам. Моля ако някой има познание да пише.

# 250
  • Мнения: 2 144
Здравейте, момичета!
Възможна ли е някаква връзка с др Цветков? Имам негов телефон от преди 3-4години. Дали е същия и дали отговаря някога, ако се опитам да се свържа?
А има ли някой при него утре? Ще моля за моя близка приятелка да я поеме, защото е отказал да я поеме като видял че тя първоначално е била при Стаменов. А всъщност преди 3 години тя беше на един единствен преглед при Стаменов. Сега помоли да я прехвърлят при възможно най-ранния час за който да е специалист. Дадоха и час преди седмица за Цветков и днес и се обаждат да и кажат че Цветков е отказал да я поеме като видял че е пациентка на Стаменов. Момичето си заряза работата в Германия и дойде...и днес яко я разреваха...Надявам се ме разбирате...Че и аз се разстроих..Как да се свържа с този човек и да го моля не знам..

# 251
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте възможно ли е от Фемарата лигавицата да не нараства, и ако знаете каква е точно  функцията на фемара. Имам 4 големи фоликули с нея, но естрадиола ми е 67.Притесних се, но бях чела, че тя потиска естрадиола или бъркам. Моля ако някой има познание да пише.
По принцип фемарата сваля естрадиола, но това не е проблем излизат читави фоликули, но не изтънява лигавицата за разлика от костила. Тънката лигавица не е от нея, просто явно ти е тънка в този месец. Затова да я подпомогнеш е хубаво от първия ден на цикъла до пункция да приемаш Масло от вечерна иглика по 2300 мг. на ден.

# 252
  • Мнения: 157
Здравейте,  предстой ми хистероскопия. При Персенска съм. Ако има някой наясно би ли споделил има ли избор на екип, защото така и не попитах дали тя ще ми я прави или на който попадна. Минава ли по здравна каса нещо или всичко си е платено? И изобщо има ли място за притеснение? Благодаря предварително! 🙂

Привет, миналата седмица правих. Ако си здравно осигурена заплащаш само избор на екип 730 лева. Всичко мина много бързо. Няма за какво да се притесняваш Simple Smile

Много благодаря! 🙂 А направление трябва ли или всичко си оправят в клиниката?

Не, не е необходимо. Те си правят всичко. Като отидеш в 7 сутринта на регистратурата и ще те пътят към приемния кабинет, от там в лабораторията за кръв, след като платиш и попълниш документите минаваш през кардиолог и накрая те поемат към отделението.
Успех Simple Smile

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Здравейте възможно ли е от Фемарата лигавицата да не нараства, и ако знаете каква е точно  функцията на фемара. Имам 4 големи фоликули с нея, но естрадиола ми е 67.Притесних се, но бях чела, че тя потиска естрадиола или бъркам. Моля ако някой има познание да пише.

Моя приятелка каза, че от фемарата й пада много лигавицата, така че според мен е възможно.

# 254
  • София
  • Мнения: 3 412
Може и на твоята приятелка просто в този цикъл да и е тънка. Принципно костила я изтънява и то много, затова след прием не се препоръчва свеж трансфер, а на следващия цикъл за да се възстанови лигавицата.
Аз също приемам фемара, но лигавицата с масло от вечерна иглика си ми е добре, а без него си е тъничка по принцип, а не от фемарата, и без фемара пак си ми е тънка. Имам приятелки пък всеки път пият фемара и без маслото пак си имат хубава лигавица.
При всеки се е индивидуално спрямо организма.

Общи условия

Активация на акаунт