Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 785
  • 765
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 117
И на мен Персенска не ми е пускала микробиология преди цветната снимка. Единствено ПКК, но заради упойката.

# 406
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,моля ви за съвет,предстой ми ЗЕТ ,но този месец цикъла ми започна няколко дни по рано от предполагаемата дата,трябва да отида на8-9 ден,незнам нормално ли е и какво да направя ,миналия месец ми правиха контролна биопсия ,след нея всичко беше ок,но този месец е малко по-рано от обичайното ,благодаря предварително

# 407
  • Мнения: 277
Да след биопсия лекаря ме беше предупредил, че цикълът миже да дойде няколко дни по-рано и това е нормално. Така че действай смело - успех!

# 408
  • Мнения: 38
Да след биопсия лекаря ме беше предупредил, че цикълът миже да дойде няколко дни по-рано и това е нормално. Така че действай смело - успех!
.      Благодаря ти ,но това е втория цикъл ,след биопсията, обадиха ми се да кажат ,че с биопсията всичко е ок ,но аз се притеснявам че е по-рано ,успех на всичкии

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 432
Може да си имала ранна овулация, затова да е така. Не мисля, че има проблем с опита, но го сподели с лекаря си.

# 410
  • Мнения: 1 845
Дами,моля ви отново за мнение 🙏🏼
Подготвям се за зет на последните ни ембиони и надежди:
9ти ден-Лигавица 6 мм,ф дясно15,ф ляво 13;
11ти ден- лигавица 9мм,ф.дясно 17 мм. Хориомон в 17.00 ч.
13ти ден(Вчера)- Прогестерон 0,48, лигавица 9.00 мм,ф в дясно 17 мм-лигавицата и фоликула не са мръднааааи😭
От днес (14 ден) съм на утрогестан 2х3 и отивам да дам първа кръв за рвмс.
Според вас има ли изобщо смисъл и шанс да правим трансфер или да кансалираме сега???

# 411
  • Мнения: X
Каква е причината да искаш да спираш?

# 412
  • Мнения: 38
Някой знае ли ,дали Чапанова работи в събота

# 413
  • София
  • Мнения: 2 087
Някой знае ли ,дали Чапанова работи в събота

Много рядко, попринцип не.

# 414
  • Мнения: 1 845
Каква е причината да искаш да спираш?
Тънка лигавица и неспукан фоликул след хориомон 😣

# 415
  • Мнения: 1 019
Evgenia -  микробиология преди цветна снимка мисля че в Надежда не правят като практика. За Адела съм чувала, че искат,като аргумента е ако има инфекция да не се разнесе нагоре при манипулацията. Не знам кой е прав и кой не, но тъй като съм голяма хипохондричка напоследък си пускам микробиология преди всяка манипулация - биопсия, хистероскопия, цветна снимка, проследяване за трансфер.  Засега не се е налагало да отлагам манипулация, но съм с нагласата , че тези работи трябва да се правят на чиста микробиология. Реших, че е по- добре да похарча повече пари и време отколкото да поемам излишни рискове. Така или иначе от бактериите няма отърване - никога не може да е напълно стерилно всичко, дори и при трансфер може да се качат бактерии в матката, поне да не усложнявам положението допълнително.

# 416
  • Мнения: 1 845

Нека баба Марта ни донесе здрави дечица още тази година🍀🙏🏼♥

# 417
  • София
  • Мнения: 2 970


Пожелавам късмет, здраве и сбъдната мечта на всички момичета!

# 418
  • София
  • Мнения: 2 087
Честита Баба Марта !

Да сме здрави и скоро щъркелчо да посети всяка от нас !

# 419
  • Мнения: 126
Бъдете здрави, момичета. Всички да станете мами съвсем скоро!

Общи условия

Активация на акаунт