Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 787
  • 765
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3 208
От фейсбук страницата на Надежда:
"ДО ПАЦИЕНТИТЕ НА СЕКТОР "АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ" В БОЛНИЦА "НАДЕЖДА"

Скъпи приятели,

🍀 Знаем, че в тази извънредна обстановка въпросите, свързани с лечението ви са много. Знаем, колко големи са мечтите ви за дете и какви емоции носи всяка наша обща крачка към постигането й. Но настоящата извънредна ситуация налага извънредни мерки. В тази връзка въвеждаме следните промени в работата на сектор "Асистирана репродукция" в болница "Надежда":

🍀 Ще се погрижим приоритетно за жените, които по обективни медицински причини, нямат време да отлагат процедури по асистирана репродукция:
✅Жени със силно намален или изчерпан яйчников резерв и жени в напреднала репродуктивна възраст (38 г. – 43 г.)
✅ Жени, с онкологични заболявания, на които предстои химио или лъчетерапия.
✅ Приоритетно ще стартират процедурите и консултациите на жените, кандидатствали за финансиране от ЦАР, на които предстои да навършат пределната възраст по критериите на държавния Център асистирана репродукция.

🍀 Стартирали инвитро процедури към настоящия момент няма да бъдат спирани, но ще продължат при строги мерки за сигурност, въведени в болницата. При симптоми на вирусно заболяване, процедурата се прекратява. Ако вече е на етап, в който това не е възможно, няма да се извършва ембриотрансфер (ембрионите ще бъдат замразени).

🍀 Няма да бъдат отлагани прегледи на жени с положителен тест за бременност след инвитро и бременни пациентки в първи триместър, които се нуждаят от неотложно наблюдение.

❗️ Обръщайте се без колебание към нас и в СЛУЧАИТЕ НА СПЕШНОСТ - при бременност или след инвитро процедура. Ние сме на своя пост!

🍀 ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПАЦИЕНТИ процедурите и прегледите ще бъдат отложени.

❗️❗️❗️Това не означава, че прекъсваме връзката си с вас. Стартираме ОНЛАЙН КОНСУЛТАЦИИ по VIBER с лекарите от асистирана репродукция.

👉 Ще се свържем с пациентите за коментар на неуспешен опит инвито; пациенти, на които предстои започване на опит по ЦАР; Пациенти със записани часове за първоначален преглед, съвпадащ с периода на извънредната ситуация.
❗️❗️❗️ Ние ще ви потърсим. Съструдниците ни от сектор „Администрация“ ще се свързват поетапно с пациентите, за да уточнят часовете за онлайн среща с лекарите от сектор „Асистирана репродукция“.

🍀 Разчитаме на вашето разбиране, търпение и отговорност в тази ситуация. Спазвайте всички извънредни мерки за сигурност.

Следете нашата сраницата ни тук, Instagram и съобщенията на нашия сайт, където ще обновяваме информацията непрекъснато, в зависимост от променящата се обстановка.

С уважение,
Екип Надежда "

# 586
  • Мнения: 217
Здравейте момичета,
чакам за коментар по вайбър след отрицателен тест на ЕЦ. Знаете ли дали ако коментара е по вайбър то се обаждат по-бързо или пак се чака 3-4мес?!

От опит ще споделя - пак ще звъннат след около 2-3 месеца. Но в тази ситуация даже не съм сигурна, защото ще има и други вайбър разговори, с оглед извънредното положение .Дано да Ви звъннат по- скоро!

# 587
  • Мнения: 126
Здравейте, дами. Исках да попитам дали на някоя от вас се е случвало да попита дали са поставени митохондрии в ембрионите ѝ (като предварително това е говорено с доктора ви да се направи) и когато попитате ембриолозите те да ви кажат - “Ами знаем за уговорката, но нямаме в момента митохондрии. При следващ опит ще поставим”. 🤨🤨🤨Как така следващ опит, мадам? Аз тук се моля това да ми е последния, а тя ми казва при следващ, сякаш е нвщо, което се купува от кагазина... И никой не си е направил труда да ме уведоми дори. Аз очаквам, че ще бъдат поставени. Адски разочарована се почувствах. Каквато и да в причината смятам, че най-малкото заслужавам да знам... Адски разочварована се чувствам. Sad Sad Sad

# 588
  • София
  • Мнения: 799
Здравейте,
някой има ли телефон на аптеката ?

Аптека Орфей
болница Надежда
тел. 02/4235517
адрес: гр. София, ул. Блага вест 3
e-mail: orfei3@abv.bg

# 589
  • София
  • Мнения: 2 087
Здравейте,
някой има ли телефон на аптеката ?

Аптека Орфей
болница Надежда
тел. 02/4235517
адрес: гр. София, ул. Блага вест 3
e-mail: orfei3@abv.bg

Благодаря ! Flowers Hibiscus

# 590
  • Мнения: 22
Здравейте, имате ли представа колко време след неуспешен трансфер може да се прави следващ?

# 591
  • Мнения: 73
На следващ цикъл след трансфер,стига лигавицата да е добра и другите изследвания Simple Smile

# 592
  • Мнения: 22
Трябва ми  спешно Зарзио, но не съм от София, имате ли представа как и от къде мога да поръчам?

Последна редакция: пт, 20 мар 2020, 03:21 от Miranda 11

# 593
  • София
  • Мнения: 31
Чудя се сега заради това отлагане на прегледи и процедури дали ще има струпване, когато се възобнови работа (дай Боже да е скоро) и колко още ще се чака... 😣 Моля, някой, който е имал онлайн консултация, да сподели колко бързо са му я насрочили.

# 594
  • Мнения: 117
Здравейте! Ако не се лъжа преди актуализацията на мобилното приложение на болницата имаше как да се зададе въпрос към определен доктор. Сега не го откривам. Има ли начин това да се случи  през сайта на болницата? Или вие как се свързвате с лекаря си при някакъв проблем? Трябва ми д-р Персенска.

# 595
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте! Ако не се лъжа преди актуализацията на мобилното приложение на болницата имаше как да се зададе въпрос към определен доктор. Сега не го откривам. Има ли начин това да се случи  през сайта на болницата? Или вие как се свързвате с лекаря си при някакъв проблем? Трябва ми д-р Персенска.
Какво ти трябва аз съм в болницата още може би 30 мин.

# 596
  • Мнения: 117
Здравейте! Ако не се лъжа преди актуализацията на мобилното приложение на болницата имаше как да се зададе въпрос към определен доктор. Сега не го откривам. Има ли начин това да се случи  през сайта на болницата? Или вие как се свързвате с лекаря си при някакъв проблем? Трябва ми д-р Персенска.
Какво ти трябва аз съм в болницата още може би 30 мин.

Свърших работа, благодаря! 😊

# 597
  • София
  • Мнения: 3 412
Няма защо Flowers Hibiscus

# 598
  • Мнения: 116
Момичета,тук има ли от вас някои,които се следят и ще раждат в София,но не са от столицата? Аз съм така и се чудя дали ще има проблеми за нас,ако сложат града под карантина и се ограничи влизането и излизането както в Банско?!

# 599
  • Мнения: 22
Момичета аз съм 9ти ден от трансфер на 3дневни ембриони, гърдите ми бяха напрегнати от 4дни не ме болят изобщо и се отпуснаха, нямам никакви други симптоми, други като мен

Общи условия

Активация на акаунт