Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 77

  • 40 710
  • 765
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 10 642
Толкова рано не търси симптоми.

# 601
  • Мнения: 464
Момичета аз съм 9ти ден от трансфер на 3дневни ембриони, гърдите ми бяха напрегнати от 4дни не ме болят изобщо и се отпуснаха, нямам никакви други симптоми, други като мен

През цялата ми бременност гърдите ми не са били напрегнати нито ден. И понеже се бях начела по форумите,  първите месеци постоянно вървях и се опипвах,  надявайки се поне нещо малко да усетя, но не. Представям си каква гледка съм била 😂 Симптомите при всеки различни, а при някои пък изобщо няма, така че по-добре не го мисли това.

# 602
  • Мнения: 1 691
Момичета да дам актуална информация.Записаха ми час за вторник за започване на стимулация за инсеминация.Тъй като съм от провинцията ни казаха да попълня бланка и да ми я оформят за разпечатване , за да представя при преминаване през границите на областните градове.Единственото им присъединение е , че не знаят как ще се движат часовете и дали ще пристигат на време пътуващите.

# 603
  • Мнения: 2 478
Marbellaa Ти спешен случай ли си или просто възстановяват процедурите?

В болницата се влиза само с маска. Нямат на място, за да си закупиш.

# 604
  • Мнения: 1 691
Marbellaa Ти спешен случай ли си или просто възстановяват процедурите?

В болницата се влиза само с маска. Нямат на място, за да си закупиш.

Не, не сън спешен случай.Даже мислех , че ще ме отрежат.Но за мое учудване ми казаха , да няма проблем да ви запишем.Явно възобновяват.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 13:54 от Marbellaa

# 605
  • София
  • Мнения: 3 412
Не е точно така, не възобновяват процедурите. Написано е на сайта на болницата- възобновяват само за определени случаи и конкретна възраст.
Влизането става само на лицето за преглед, придружители не се допускат. Влиза се до едно бюро ако те има в списъците тогава имаш право да влезнеш, задължително с маска и ръкавици, после слагаш калцуни и отиваш при една жена която ти мери дистанционно температурата и ти задава въпроси и ако прецени, че всичко е ок те пуска по нататък, където си махаш ръкавиците и се омазваш с дезинфектант и отиваш на регистратура. Но пред вратата на болницата се чака доста опашката е през 2м.

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 13:13 от pepita5

# 606
  • София
  • Мнения: 2 084
И аз се вълнувам от това дали започват процедури.

Marbellaa, да не би да попадате в специално упоменатата група - над
38 г. и/или с намалено АМХ ? /малко по спомен го пиша, ама нещо такова беше/

Последна редакция: нд, 22 мар 2020, 13:51 от rave

# 607
  • Мнения: 157
Момичета, тази седмица 3 пъти бях в болницата и нито веднъж не е имало опашка. Трите пъти бяха в различни часове.  Усеща се, че рязко са намалели пациентите. Даже и на лаборяторията нямаше никой.
Единствено вчера имаше малко повече хора, но пак нищо особено.
Малко ме дразни факта, че пред кабинетите жените явно не се притесняват, тъй като са допуснати след контрола и се трупат една в друга особено пред манипулационната...аз по принцип не обичам да ми “дишат във врата” и може би затова се дразня на това.
Може би жените при д-р Стаменов трябва да чакат малко повече - чух на тецвпцията в четвъртък, че има забавяне 1 час.

# 608
  • Мнения: 1 691
И аз се вълнувам от това дали започват процедури.

Marbellaa, да не би да попадате в специално упомената група - над 38 г. и/или с намалено АМХ ?

Нито едно от двете.На 27г. съм , споменах , че съм за инсеминация и въпреки това ми казаха възможните часове и да си избера.Както казах подозирах , че няма да записват часове, но не са ме питали за нищо като допълнителна информация , освен дали съм по фонда, а аз не съм.

# 609
  • София
  • Мнения: 11
Здравейте момичета знам че въпроса ми най вероятно не е за тук но бих помолила ако някоя има телефон на др Макки ако може да ми пише на лично да ми го даде защото в това положение на пандемия сега ми е невъзможно да отида. От сърце се моля на някоя от вас ако има телефона да ми го озпрати. Благодаря ви предварително

# 610
  • Мнения: 346
Странна работа, аз трябваше да запиша час за цветна снимка и ме отрязаха, а също съм на 38г. и от София, т.е. притеснението с предвижвнето отпада.

# 611
  • Мнения: 1 691
Странна работа, аз трябваше да запиша час за цветна снимка и ме отрязаха, а също съм на 38г. и от София, т.е. притеснението с предвижвнето отпада.
А дали има значение при кой лекар сме?

# 612
  • Мнения: 819
Момичета след неуспешен трансфер, цикъла ми продължава много дълго. Днес е 12 ти ден и още ми зацапва. На някой случвало ли му е се? На какво може да се дължи! До сега не ми се е случвало, а имам доста трансфери!

# 613
  • Мнения: 3 003
Аз бях така януари-ами казаха хормони..и на мен за пръв път ми се случи..

# 614
  • Мнения: 819
Аз бях така януари-ами казаха хормони..и на мен за пръв път ми се случи..
. Благодаря ти. Че почнах да си мисля глупости вече.

Общи условия

Активация на акаунт