Fatih Harbiye~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу~Vuslat~Sefirin Kizi ~ тема 123

  • 43 971
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 261
Ако някой гледа, да пуска обяснения тук, че ще изтърва началото.

Руска озвучка ще има тук

https://vk.com/aveturk?z=video-91891564_456241928%2F800833e73d62 … pl_wall_-91891564

# 661
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 955
Санджар поиска писмото, да видел какво пише в него, ама Гедиз не му го даде Joy

# 662
  • На луната
  • Мнения: 342
Привет.Tropical Drink
Ако някой гледа, да пуска обяснения тук, че ще изтърва началото.
Еванджелин, руския ми е зле почти колкото турския, но това което разбрах дотук с две думи е: Гедиз веднага хукна към Санджар след като прочете писмото. Менекшето се натиска на Санджер. Санджар я пита защо е защитила Наре, и какво искала от него. Защитила я била, защото Наре била майка, каквато искала да стане и Менекше. И пак я отрязаха. Пристигна Гедиз в нервна криза и му каза, че Наре взела Мелек и си тръгнала. Оставила му била писмо. Санджар първо регистрира факта, че са му взели дъщерята, после, че писмото не е за него. Акън пътува за летището и чете съобщението от Наре. Санджар и Гедиз също летят към летището. Не я намериха. Гедиз любезно опитва да разбере накъде са излетели, но не му дадоха информация. В това време Санджар едва не наби охраната. Арестуваха ги. Акън опитва да си извади фалшиви документи неразбрах за колко пари 🙂
Садъчите ги пуснаха на сутринта.Санджар го тресат нервите. Първо щял да намери Наре, после да я пита защо похитила дъщеря му. Не се разбира за кого му е по-мъчно. За Наре, или за Мелек. Simple Smile
Не разбрах дали Акън успя да се снабди с фалшиви документи. Разправяха се за парите Дуду, Мюге, майка й...
Елван посети Халисе в хотела за й каже, че постъпката й  не е редна. Халисе естествено я настъпа по раната, че нямала деца и не разбирала. Елван й съобщи, че Наре е отвела Мелек.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 20:40 от Alaska 80

# 663
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 955
Чак пък такава мъка от Халисе, че Малек си била тръгнала Rolling Eyes

# 664
  • На луната
  • Мнения: 342
Чак пък такава мъка от Халисе, че Малек си била тръгнала Rolling Eyes
Преиграва, определено. За конака й е по-мъчно Wink

Изясни се присъствието на екс посланика в гонката. Беше принуден от Садъчите. Ще им помага да я открият. Той започна да търси инфо от негови познати, закъде е излетяла Наре.
Акън продължава да промива мозъка на Мюге. Санджар го натопил, парите му били в Черна гора, кредитните му карти в къщи... затова Мюге ще го финансира за фалшивия паспорт. Само че парите й били в Гедиз Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Екс посланика май е останал без връзки. Санджар му даде време до вечерта.
Гедиз пита откъде е взел доказателствата за да ги натопи. Кой му бил казал преди осем години. Кой бил информтора му.
Мюге иска пари от Гедиз, щяла да си купува кола. За сто хиляди. А тя имала фобия. Гедиз я отряза, той щял да й купи кола. И продължи да плаши Челебито със Санджар.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 20:56 от Alaska 80

# 665
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Доколкото разбрах, Алън се нуждае от 3000 долара за паспорт. Мюге ще му ги даде като ги вземе от укротите в гардероба на Дуду

# 666
  • Мнения: 10 486
130 хиляди долара фалшификата... а Рефика ги искаше парите само за тях...да не се делят с Ханисе.
Мюгето каза на Акън, че ще плати паспорта.

Аляска, Гедиз му каза, че ще му платят,  ако им помогне.

Мюге ги поиска от брат си, като му каза, че ще си купи кола...обаче Гедиз й каза, че тя не може да кара, а ще си купи кола за толкова пари. Той щял да й купи.
Сега Мюге сигурно ще вземе парите, а не Наре.

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 20:57 от savovas

# 667
  • На луната
  • Мнения: 342
Усещам как Менекше ще си падне скоро на задника. Нещо много рано взе да се изявява, като госпоюдарка на замъка Simple Smile
Ще й завият сармите по-точно Simple Smile Simple Smile
Аляска, Гедиз му каза, че ще му платят,  ако им помогне.
Сега Мюге сигурно ще вземе парите, а не Наре.
Мерси Simple Smile
Е, това вече ако го направи Мюге... да видим. Те парите бяха доста. Може да си ги поделят Simple Smile

# 668
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Халисе се прибра по собствена инициатива. С тъпани и зурли. Мелекше се прави на господарка, ама бързо и попариха мераците

# 669
  • Мнения: 10 486
Халисен се прибра по собствена инициатива. С тъпани и зурли. Мелекшенсе прави на господарка, ама бързо и попариха мераците
Габи, Елван й каза да се прибере... сега Санджар го нямало...а тя трябва да се оправя с обещанието към народа.

# 670
  • На луната
  • Мнения: 342
Някакви всенародни тържества настанаха Simple Smile
Стори ми се, че е нещо предвидено отпреди. Едва ли е заради завръщането на Халисето Thinking

# 671
  • Мнения: 9 551
Момичета , знаете с руския съм на ''ти '' , всичко разбрах , ама епизода поне до сега въобще не ми харесва . Защо тззи селската сюжетна линия  е в духа на прекспонираните турски комедии .  Няма я Наре , няма я Мелек . Мюге тъпа до несвяст , Посланикът като подплашен заек ,  Гедиз и Санджар някакво театро разиграват вместо те самите да се заемат , нали са връзкари ...Още малко и ще спраа да гледам . Мисля ,че сценария има нужда от малко ''пипване" тук там .
Аляска , Халисето им обеща на катуна курбан като се върнат в чифлика , и те идват всички . Е , голяма цигания , няма що ...

# 672
  • Мнения: 10 486
Някакви всенародни тържества настанаха Simple Smile
Стори ми се, че е нещо предвидено отпреди. Едва ли е заради завръщането на Халисето Thinking
Аляска, нали като им взеха имуществото...на тръгване тя обеща като си го върнат и влязат отново в конака...ще има тържества. Та и заради това Елван й каза, че трябва да се върне.

# 673
  • Мнения: 1 982
Някакви всенародни тържества настанаха Simple Smile
Стори ми се, че е нещо предвидено отпреди. Едва ли е заради завръщането на Халисето Thinking

Нали дадоха ретроспекция как Халисето и семейството напускат конака и тогава тя извика всичките работници като им каза, че ще се върнат отново и тогава ще заколят животни и ще има тържество - нещо от този род беше.
Сега Елван и каза, че когато работниците са разбрали, че конакът е върнат са дошли да искат изпълнение на обещаното. Поради причината, че Санджар е тръгнал по дирите на Наре, така каза Елван на свекърва си, се налагало някой от семейството да изпълни обещанието.

# 674
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
С две думи, запълват времето със зурлите.

Аз гледам директно на официалния канал в YouTube. С руския също съм на ти, но предпочитам оригинала, макар че доста малко разбирам турски.

Общи условия

Активация на акаунт