Случи ми се нещо странно XXII

  • 84 618
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Урочасвали са ме няколко пъти...една съседка със светли сини очи...мисля ,че ми се радваше искрено,но винаги след това много ме болеше главата,очите,гадеше ми се...

# 586
  • Мнения: 311
По CBS Reality излъчват предаване "Оцелели след среща с паранормалото". Силно го препоръчвам, върнах си всички епизоди, доста интересно. Разказват и пресъздават реални случки с духове.
Може ли да се гледа някъде онлаин ?

# 587
  • Мнения: 1 129
Аз много страдам от уруки... Това е постоянно при мен! Когато бях малка щях да умра... Бяхме с родителите ми на сватба, вечерта се прибираме и ми става лошо, майка ми казва, че постоянно съм повтаряла, че не виждам нищо и сякаш съм в тунел, след това съм заспала и 2 дни не са могли да ме събудят.Тогава баба ми взела едно яйце и направила нещо на главата ми, като го чукнала и то било черно вътре. До ден днешен като излаза сред хора и се прибирам със много силно главоболие,повръщане.. нищо не ми помага освен гасене на клечки и всякакви такива неща, които знам от баба си!Сега винаги когато излизам нещо трябва да привлича погледите на другите далеч от очите ми, винаги нося единия чорап обърнат, бельото ми на опаки или ако ми стърчи някъде конец, никога не го режа! Баба казваше, че трябва да има някакъв дефект по мен, който да привлича енергията на хората в него, а не в мен самата! Колкото и странно да звучи, баба винаги казваше, че имам "слаб ангел"...

# 588
  • Мнения: 3 911
На Виваком сме, аз хванах предаването миналата седмица случайно, докато търсех нещо подобно с търсачката. Дават го през седмицата- мисля вторник, сряда, четвъртък около полунощ. Мисля поредицата е тази: https://www.imdb.com/title/tt4355188/

Ето го: https://www.cbsreality.tv/eu_2/shows.php?title=paranormal+survivor намирам отделни епизоди и в ютуб.

# 589
  • Мнения: 2 868
Аз много страдам от уруки... Това е постоянно при мен! Когато бях малка щях да умра... Бяхме с родителите ми на сватба, вечерта се прибираме и ми става лошо, майка ми казва, че постоянно съм повтаряла, че не виждам нищо и сякаш съм в тунел, след това съм заспала и 2 дни не са могли да ме събудят.Тогава баба ми взела едно яйце и направила нещо на главата ми, като го чукнала и то било черно вътре. До ден днешен като излаза сред хора и се прибирам със много силно главоболие,повръщане.. нищо не ми помага освен гасене на клечки и всякакви такива неща, които знам от баба си!Сега винаги когато излизам нещо трябва да привлича погледите на другите далеч от очите ми, винаги нося единия чорап обърнат, бельото ми на опаки или ако ми стърчи някъде конец, никога не го режа! Баба казваше, че трябва да има някакъв дефект по мен, който да привлича енергията на хората в него, а не в мен самата! Колкото и странно да звучи, баба винаги казваше, че имам "слаб ангел"...

Това, което ти се е случило като малка повече ми прилича на астрално пътуване, а не пострадате от уроки. А как си спала 2 дена? Не са ли те завели на лекар? То в такъв случай си била 2 дена в кома.

Какво са уроките - чужда енергия, която попиваме, но не е на нашата вибрация и се появяват физически симптоми. Трябва да си изграждаме защита срещу такива. Най-лесно е с прозрачно кълбо.

# 590
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Как с кълбо?

# 591
  • Мнения: 1 129
Да водили са доктори вкъщи, и бърза помощ са викали.... Казали са, че всичко ми е в норма и просто спя! Нямала съм никакви тревожни симптоми. Мама казва, че дори съм се въртяЛа в леглото, точно както човек си спи... Какво е това кълбо? Може ли да разкажете повече?

# 592
  • София
  • Мнения: 1 175
Много интересно, майка ми като малка е имала подобна случка. По същия начин е била на сватба, вечерта не се чувствала добре, но е имала халюцинации със светлинки и влечуги. Викнали са една съседка да ѝ бае и след това е спала близо 2 дни.

# 593
  • Мнения: 1 461
В последно време виждам постоянно еднакви цифри на часовника, 11:11, 12:12, 13:13 и т.н. Твърде често ми се случва.
Бях споделила и преди, но не разбрах на какво се дължи. Виждам тези повтарящи се числа по 10-ина пъти на ден, почти година вече, почти всеки път като си погледна часовника или телефона... Слава Богу нищо лошо не се е случило през този период, но какво означава? Има ли за какво да се притеснявам според вас? Освен това, много често се будя от натрапчивия мирис на ванилия сутрин, без да съм пекла или готвила нещо с нея.

# 594
  • Мнения: 1 153
В последно време виждам постоянно еднакви цифри на часовника, 11:11, 12:12, 13:13 и т.н. Твърде често ми се случва.
Бях споделила и преди, но не разбрах на какво се дължи. Виждам тези повтарящи се числа по 10-ина пъти на ден, почти година вече, почти всеки път като си погледна часовника или телефона... Слава Богу нищо лошо не се е случило през този период, но какво означава? Има ли за какво да се притеснявам според вас? Освен това, много често се будя от натрапчивия мирис на ванилия сутрин, без да съм пекла или готвила нещо с нея.

Ето едно обяснение, до колко е вярно не знам.

# 595
  • Мнения: 768
В последно време виждам постоянно еднакви цифри на часовника, 11:11, 12:12, 13:13 и т.н. Твърде често ми се случва.
Бях споделила и преди, но не разбрах на какво се дължи. Виждам тези повтарящи се числа по 10-ина пъти на ден, почти година вече, почти всеки път като си погледна часовника или телефона... Слава Богу нищо лошо не се е случило през този период, но какво означава? Има ли за какво да се притеснявам според вас? Освен това, много често се будя от натрапчивия мирис на ванилия сутрин, без да съм пекла или готвила нещо с нея.

Като гледам тук сме доста, които виждат такива числа. Може пък нищо да не означава. Ако гледаш често часовника, шансът да попаднеш на повтарящи се числа е голям. Отпреди знам, че като видиш такова число и си пожелаеш нещо, то се сбъдва. Другото, което съм чела, е, че ангелите хранители ти дават знак така. Кой знае...

# 596
  • Мнения: 1 129
Има нещо в тези числа...
Дядо ми е починал на 02.09.1989 година
Баба  ми почина след 30 години на
02.10.2019 година
Другият ми дядо почина на
20.10.2004 година
Сигурна съм, че тези дати и числа не са случайни Sad Всичко е с 2-войка

# 597
  • София
  • Мнения: 5 617
И при мен има подобно нещо. Прабаба ми беше родена на 02.05, на тази дата почина дядо ми, но от страна на баща ми. Същата тази прабаба почина на 04.10.2002г, синът ми се роди на 04.10.2017г.

# 598
  • Мнения: 1 153
Преди да родя дъщеря си, имам две други бременности, които, ако бяха завършили благополучно, децата щяха да са същата зодия като дъщеря ми. Разликата в термините беше 3-4 дни и за трите. Не съм го планирала.

# 599
  • Там където
  • Мнения: 792
Преди да родя дъщеря си, имам две други бременности, които, ако бяха завършили благополучно, децата щяха да са същата зодия като дъщеря ми. Разликата в термините беше 3-4 дни и за трите. Не съм го планирала.

Може да не е била готова да слезе преди това. Говоря за дъщеря Ви Simple Smile Слязла е точно когато трябва. Затова не бива да има притеснение, когато забременяването се бави, има спонтанни аборти и т.н. Всеки е роден, точно когато трябва.

Общи условия

Активация на акаунт