Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 1 094
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте искам да споделя с ваз 😊 последния ми месечен цикъл беше на 18 декември обаче не бееше нормален 4 дни леко зацапва е нищо повече този месец трябваше на 15 обаче имах на 15 при избърсването леко само и това си беше вече към днешна дата няма нищо имам болки в кръста ядеми се сладко солено кисело незнам същото така и постоянно ми се спи не мога и да се наспя какво да мисля а преди 1 седмица си правих тест и нямаше нищо моля някой ако е имал такава случка да ми каже

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 18:27 от Крисенцетуууу Круумоваа 608922

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ами направете си още един тест, ако и той е отрицателен, отидете на лекар, може да имате някакъв проблем, като киста, например.

# 2
  • Мнения: 46 510
При липса на цикъл много жени си внушават бременност и промяна във вкуса. Била съм бременна и не съм имала никакви симптоми, така че според мен това няма връзка.

Преди 2 г. имах описания проблем. Леко зацапване единия месец и после липса. Оказа се киста и последва кръвоизлив. Направи пак един тест утре, с първата урина и без значение какъв е резултатът - понеделник на лекар.
Ако подозираш бременност още от миналия месец, то тестът би трябвало да е + без значение кога се прави през деня, но все пак го направи с първата.

# 3
  • Мнения: 25
Преди седмица си правих и нямаше нищо а с съпруга ми имах полови контакти на 1 - ви и тогава бях в овулация и след това си правих тест нищо нямаше

Минали месец отидох след цикъла обясних на лекаря но той ми каза че нямам нищо няма киста

Последна редакция: сб, 18 яну 2020, 18:34 от Не се сърди, човече

# 4
  • Мнения: 46 510
При описаното, вероятността да си имала овулация е малка. Подобни зацапвания се появяват при липса на овулация. Ако не е киста, то са хормонални проблеми, които се откриват с кръвни изследвания.
А може и да не я е видял.

# 5
  • Мнения: 25
Често ми се пишка същота така и много ми се гади

# 6
  • Мнения: 46 510
Ами това са стъпките - тест и след това лекар. Каквото е, ще се види.
Успех!

# 7
  • Мнения: 4 518
Направи си тест. Предния е направен прекалено рано и дори и дори сега да си бременна, тогава не си била.

# 8
  • Мнения: 25
Цял ден имам болки долу ниско ту от лявата ту от дясната страна кръста ме ме боли няма цикъл няма нищо много искам причината да е бебче това са 4 дни закъснение само на 15 имах при избърсването от тогава няма нищо вече втори ден болки без нищо друго

# 9
  • Мнения: 46 510
Не се вглеждай във всяка дреболия, просто направи тест. Всичко друго е без значение.

# 10
  • Мнения: 4 518
Момиче да ти кажа, че на симптоми всеки месец съм бременна. С нередовен цикъл и неследена овулация грам не знам кога трябва да ми дойде, мъжа ми със сперма, която и африканка не може да забремени, но всеки месец съм 100 про сигурна, че съм бременна. Боли ме главата- бременна съм, усещам напрежение в корема- от бременност ще да е, кисела съм- бременна съм, нищо ми няма - ето, няма да ми дойде, бременна съм.
Хайде стига глупости и вземи си направи тест, че или ще ти дойде или ще стане време да раждаш.

# 11
  • Мнения: 25
На мен цикъла си ми е редовен точно на 28 - я ден

# 12
  • Мнения: 4 518
На мен цикъла си ми е редовен точно на 28 - я ден
Ок, и като си направи тест след закъснение, какво показа?

# 13
  • Мнения: 25
Все още не съм си направила утре

# 14
  • бургас
  • Мнения: 739
Чакаме с нетърпение

Общи условия

Активация на акаунт