Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 ян. 2020, 18:52 ч.

Ранна фетална морфология

• 604
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте на всички! В понеделник ми предстои първата ФМ, която ще е в София. До сега на прегледите, на които съм била, с изключение на последният, в който регистрирахме бременността, мъжа ми е влизал с мен в кабинетите, та исках да ви попитам има ли някакъв шанс и въобще практика ли е на ФМ мъжа да влиза или ще си ме изчака отвън? Глуповат ми е въпроса, но до сега бременността ми беше проблемна, с отлепване на плодния сак и обилно кървене и той просто ми е адски голяма психическа подкрепа. Опитвам се да не мисля, че нещо може да не е наред, но просто не знам ако лекарката ми каже нещо лошо как ще имам сили сама да му го съобщя Sad

# 1
  • София
Мъжът ми също влизаше с мен, едва ли ще ти направят проблем Simple Smile

Стискам палци всичко да е наред Simple Smile

# 2
Няма причина да не го пуснат.
Дано всичко е наред!

# 3
При мен не само го пуснаха, ами и направо го извикаха Simple Smile Той се притесняваше да влезе първия път.

# 4
  • Anywhere
Разбира се,че ще влезе с Вас! За него ще е приятно да види бебчето по-подробно! Успех и не се тревожете, всичко ще е наред!

# 5
Благодаря за отговорите! Надявам се наистина да го пуснат и в понеделник да сме най-щастливите бъдещи родители Simple Smile

# 6
Моя мъж не пропусна нито един преглед през цялата бременност.Няма причина да не го пуснат.

# 7
Къде правихте първата фетална морфология? Колко струваше и колко време преди прегледа запазихте часа ?
Благодаря предварително!

# 8
В МЦ Фемина в София, при д-р Славкова. Цената беше 140лв, в което се включват ехографският преглед, вземане на кръв и обяснение от генетик на получените резултати. Д-р Славкова позволи без проблем мъжа ми да влезе с мен, имаше много добро отношение и към нас, и към бебчо. Прегледът беше около 25 минути, огледахме бебчо отвсякъде, за сега поне тя не видя никакви притеснителни неща, по-късно и от кръвните изследвания излезе, че нещата се развиват добре. Записах часа за 20.01 на 10.01. Клиниката определено е добра и с прекрасна според мен апаратура, поне сравнено с малкият град, в който живея. Към ехографският протокол ми прикрепи и 2 4д снимки на бебчо. И казвам бебчо, защото тя категорично каза, че ще е момче. И последно, бях 13с и 1ден Simple Smile

# 9
И двете ми бяха в Майчин дом. Първата - 45 лв., то се води биохимичен скринин - огледаха подробно с ехограф и после дадох кръв. Втората - 120 лв., при доц. Карагьозова, записаха ме на регистратурата няколко дни предварително. Мисля, че има някаква разлика в цената на втората в зависимост от това каква е научната степен на лекаря - при обикновен, при доцент, професор и т.н. Беше много дълъг и подробен преглед и тя обясняваше много добре.

Общи условия

Активация на акаунт