КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 205
  • 767
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 7 279
Брадли , днес на регала с намаленията пред касите имаше филтри Брита макстра на 80%намаление-2.78 за ед.опаковка.(Овча купел)
Оглеждайте се , ако ползвате и по др.филиали-нямаше никакви бройки на нормална цена.(сигурно сменят опаковки или нещо друго)

# 316
  • Мнения: 576
Някой може ли да ми каже куфарите от  брошурата с четири или с две колела са. От снимката не личи, а в магазина са свършили.
С две са, в София в Дружба има

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 40 773
Минах бързо за Ленор, консерви Бондюел, спагети зърнах и взех и това е.

# 318
  • Мнения: 228
Някой ползва ли тенджерите на Тефал,които са тази седмица?

# 319
  • Мнения: 3 961
Миналата седмица в неделя попаднах на едни ябълки, които бяха намалени на 1 лев. Имаше доста пред разваляне, но можеше да си избере човек и здрави. Уж за сок ги взех, но се оказаха много вкусни. Тези ябълки постоянен асортимент ли са и на каква цена?

Предполагам са от червените, май ги няма винаги.

# 320
  • Мнения: 474
Някой има ли преносимата батерия от тази седмица за 29.99? Аз имам друга по-слаба, ще мога ли да я върна и да си доплатя за тази? Предната все още няма 3 месеца от както съм я купила.

# 321
  • София
  • Мнения: 16 036
Ако пазиш касовата бележка и опаковката - връщай.
Но и новата ми се вижда слабичка.

# 322
  • Мнения: 474
Да, имам касова бележка само опаковката е леко смачкана, надявам се да не е проблем. Старата ми 11 000 мислех, че тази ще е по - добра.

# 323
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
Защо ти се вижда слабичка новата? И аз искам такава батерия!

# 324
  • Мнения: 14 788
Ходих сега до К. Имаше много намалени дрешки,едни якенца-дъждобрани харесах. Взех най-голямото 98-104,имаше етикети на някои 5 лв. На касата излезе 15. Отказах го. Едни гумени ботушки изрових,розовки,лекички,светещи и точно 27 номер,но нямаха цена. Гледам една мома реди нещо,питам я как да им разбера цената-ами няма как. Щом няма етикет,нямало как да ми каже колко струват и да ги купя. 🙄 Да си намеря в купчините други или етикета,иначе няма как. Ядосах се! Рових за етикет,няма. Взех ги все пак на касата,те я викнаха пак нея. Ама била ми обяснила,не знам какво си,викам ок,оставете ги. Нямах късмет. Иначе поне беше спокойно и каквото исках за ядене взех. Но ме е яд за якенцето,не ми се връщаше да нося друго с червения етикет,а и те не си направиха труда. И вчера така излизали... Ми оправете ги! Мазало беше в намаленията,кутии празни,опаковки,ужас!

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 199
Ходих сега до К. Имаше много намалени дрешки,едни якенца-дъждобрани харесах. Взех най-голямото 98-104,имаше етикети на някои 5 лв. На касата излезе 15. Отказах го. Едни гумени ботушки изрових,розовки,лекички,светещи и точно 27 номер,но нямаха цена. Гледам една мома реди нещо,питам я как да им разбера цената-ами няма как. Щом няма етикет,нямало как да ми каже колко струват и да ги купя. 🙄 Да си намеря в купчините други или етикета,иначе няма как. Ядосах се! Рових за етикет,няма. Взех ги все пак на касата,те я викнаха пак нея. Ама била ми обяснила,не знам какво си,викам ок,оставете ги. Нямах късмет. Иначе поне беше спокойно и каквото исках за ядене взех. Но ме е яд за якенцето,не ми се връщаше да нося друго с червения етикет,а и те не си направиха труда. И вчера така излизали... Ми оправете ги! Мазало беше в намаленията,кутии празни,опаковки,ужас!

Като няма етикет.. защо просто не си го прибрахте в чантата Grinning


Моят въпрос е относно тримера от брошурата.. на кутията пише Trim Anywhere (тримиране навсякъде)... Отварям упътването и е показано с картинки да не се тримира брада и бакембарди... Защо ? Някой пробвал ли дали става реално за брада?

# 326
  • Мнения: 19 015
И при нас видях доста неща в тия кошари с намаленията, ама не се знае кое колко струва Joy

Rex има промоция до март, може да върнеш бутилката ако не се доволен и е до 50% ползвана и да ти върнат парите.

# 327
  • Мнения: 25 739
Брадли, рекса не е ли гаден?

# 328
  • Мнения: 4 841
На мен Рекс ми харесва доста повече от Персил. Не разбирам от прахове и съставките им. Гледам кой как се справя с прането ми.

# 329
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Рекс си е добре за цветно. Къде точно го пише това за ползването и връщането.

Общи условия

Активация на акаунт