КАУФЛАНД - тема 40

  • 56 972
  • 767
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 941
Взех си бански за левче и намалено сирене Еленко от 11.99лв. на 5.39лв. за 800гр.
На касата цената на сиренето си беше без намаление, въпреки че на машинките сканирах баркода и излезе цена 5.39лв.
На информация ми върнаха разликата.

# 181
  • Мнения: 1 497
Пълна скръб са тези намаления - и в К, и в Лидл. Има изкарани 4-5 коша с боклуци.

# 182
  • Мнения: 7 247
Явно във всеки магазин кашоните са различни , аз съм доволна Wink
Имаше доста бебешко и детско на по 5 лв , дамски и мъжки спортни тениски и клинове пак по 5 лв , бамбукови чаши -5 лв.   хавлиени големи кърпи и покривки за маса -5 лв.Народа граби като обезумял.Изчаках да се поуспокои навалицата  , докато си напазарувах обичайни хранителни и моите намалени неща са :
Скрит текст:

По 1 лв.

По 5 лв.

За 5 лв.

# 183
  • Мнения: 18 993
Имаше ли бройки от чаршафите по 5 лв? Simple Smile

# 184
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Как мислите, за нас, дето ходим на работа, ще остане ли нещо? Flushed

# 185
  • Мнения: 7 247
Брадли , за съжаление -не , най-големия бой беше за тях (служител отваря кашон с всякакви неща и подава на някоя протегната ръка без да гледа...)

# 186
  • Мнения: 18 993
Ок, мерси

# 187
  • София
  • Мнения: 4 052
Брадли , за съжаление -не , най-големия бой беше за тях (служител отваря кашон с всякакви неща и подава на някоя протегната ръка без да гледа...)
Хаххаах, това си го представих.
А клиентите -

# 188
  • Мнения: 54 058
Никакви чаршафи по 5 лв. нямаше. Разграбили са ги сутринта.
Общо взето не видях нищо интересно от тези разпродажби.

# 189
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Аз ходих на обяд, за 1лв. нямаше нищо останало. А за останалите суми само боклуци. Имаше много детски дрехи.
Общо взето трагедия. Явно в различните филиали има различни неща и искат да ги разтикат.

# 190
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Аз минах след работа и имаше разни остатъци от намаленията. Взех си само една тениска на Star Wars.
Иначе имаше покривки по 10 лв. и по 5 лв., бебешки одеяла по 10 лв. и др. детски дрехи.

# 191
  • Мнения: 25 675
Aз минах светкавично, защото бях с детето а има грип при нас.
Взех Персил колор, изненадах се, че не е 40 пранета както си мислех. Не е много далавера.
Вино, сирене, плодове. Не видях нищо с голямо намаление. Червени етикети, ама реални цени.

# 192
  • Мнения: 1 941
И на мен ми хареса авокадото в мрежичка-костилката е малка и е вкусно.
Дано утре да има, за да си взема още.

# 193
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
So Lucky*, прахът е за 36 пранета. https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/ot-ponedelnik/det … _id=00066675.html

# 194

Общи условия

Активация на акаунт