КАУФЛАНД - тема 40

  • 56 969
  • 767
  •   1
Отговори
# 330
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 649
Прала съм с прах Рекс болнични чаршафи, стабилно омазани с кръв и йод. На 95 градуса станаха искрящо бели от първия път. Много се впечатлих тогава. Сега си нося прахове от Турция и не съм купувала, но определено ме изненада приятно.

# 331
  • русе
  • Мнения: 1 315
Почистващи Препарати на Фрош има ли?

# 332
  • Мнения: 18 991
На Рекса има сложена листовка с този сайт
Rexpromo.bg
Иначе и ние го харесваме и купуваме редовно

# 333
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Условията за връщане не ми харесват. Сумата, която е необходима за връщане на продукта до София, ще е по-голяма от тази, която съм платила за самия прах.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 40 595
Почистващи Препарати на Фрош има ли?
има.

# 335
  • Мнения: 17 933
Последно си купих веро Фрош, което обожавах преди години. Нищо общо няма. Няма да повторя. Рекс течен ползвам от години, питали са ме в градината с какво пера, че така миришат дрехите, доволна съм, изгоден ми е, никаква разлика не намирам с Ариел и Персил, ама и нямам кой знае какви петна вече

# 336
  • Мнения: 4 841
Единствената разлика, която аз намирам между Рекс и по скъпите хубави препарати (без Персил, върл враг съм му), е че Рекс изсушава дрехите. Тоест необходим ми е омекотител. Без омекотител стават на шкурка. Ариел мога да ползвам и без омекотител, стига да е хубав разбира се, че на нашия пазар има доста качествени боклуци. Моите предпочитани прахове са течен Ариел за бяло и Омо прах. Съдя по дрехите за качеството. Пералнята върти всеки ден в нас. За съжаление явно това си оказва огромно влияние, понеже наскоро се случи така че синът ми и негово другарче бяха с еднакви блузки в черно и разликата между тази на сина ми и другото дете беше фрапираща. А си мислех, че нямам обезцветени дрехи.

# 337
  • Мнения: 10 174
А какво се случва с бялото дългосрочно от Рекс? В темата за препарати твърдят, че посивява. Какъв е проблемът с Персил?

# 338
  • Мнения: 54 041
За майка ми купувам Рекс.
Като ѝ гледам прането, много добре се справя. Нищо сивеещо няма. Но все пак трябва да се внимава, да не се смесват бяло и цветно пране.

# 339
  • Мнения: 4 841
Да си призная честно Рекс не съм купувала доста време, понеже имам достъп до германски Ариел.
Възможно е да посивява прането. Съдейки по потниците на сина ми има лек сив ефект, но понякога смесвам бяло с тъмно. Там аз съм си виновна. Аз не робувам на дрехи в интерес на истината. Децата доста бързо ги израстват и малките ако са запазени прехвърлям на приятелки, тези които не стават за подаряване заминават директно в кръглата папка.

# 340
  • Мнения: 10 174
Аз не смесвам пране като цветове, бялото е само бяло. Пера с прах Омо. И пак забелязах посивяване спрямо нов чифт от същата дреха. Затова ми стана любопитно за Рекс.

# 341
  • Мнения: 4 841
Омо е по добър от Рекс. По мои наблюдения. Или може би аз така съм си решила Joy

# 342
  • Мнения: 54 041
Не знам за кое Омо говорите.
Аз ползвам за бяло, прах. Доволна съм как изпира, но миризмата му е остра. Течен не съм ползвала.

# 343
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Персил спрях да ползвам отдавна, дори капсулите им не изпират добре и прането ми мирише странно. След капсули Персил първо пусках с препарат за почистване на пералнята без дрехи и после препирах дрехите с друга марка. От Ариел съм доволна към настоящия момент, и от капсули, и от прах. Бих взела обаче и друга марка прах за програмата за маратонки.

Някой купувал ли е тази седмица сьомговата пъстърва филе? Че последно бях взимала цяла риба сьомгова пъстърва и беше отврат на вкус.

# 344
  • Мнения: 10 174
За Омо прахообразен за бяло говоря. И не купуван от Лидл. Не знаех, че бялото сивее, докато не сравних с новия чифт.

Общи условия

Активация на акаунт