КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 197
  • 767
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 746
Грил тигана на Лава е чугунен. Аз си взех предишния път , но още не съм го ползвала. От темата за чугунените неща останах с впечатление,че  са добри откъм безвредност и страхотни за вкус.  Пък и 20 лв и един тиган повече 😉

# 436
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Добро утро! Благодаря за брошурата!

Прави ми впечатление, че сякаш разчистват стара стока. Много от детските дрехи се повтарят от предни брошури. Сирене Елена ще си взема. И то е постоянно на промоция, но предполагам защото срокът на металните кутии изтича към август-септември. Доколкото си спомням чаят "Биопрограма", който пием, е на 1,29 лв., а в брошурата сочат 1,49 лв. Може и да са му вдигнали цената, а може да зависи и от видовете. Кафе сигурно ще си избера, макар че тази седмица си купих от Елиа Бразил еспресо няколко пакетчета по 1 лв. Първо купих едно за проба, че не бях сигурна дали ще пасне на нашата машина, но се получи много добро кафе. Течен сапун "Тео" също ще взема, но от т. хартия ще се въздържа, тъй като съм се заредила от предна промоция с "Малива".

# 437
  • Мнения: 1 941
Сирене Елена в кутия си взех миналата седмица от Била.
Беше намалено цяла седмица и беше на същата цена.

# 438
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Да, и оттам не пропуснахме да си купим. Simple Smile
Всъщност оттам видях, че сиренето е със срок на годност до 10.09.2020 г.

# 439
  • Мнения: 20 168
Ще ме карате да се разходя до Била за Елена. Наскоро в един магазин сиренето Лесидрен което що годе ни допадаше, от 8.70 е станало близо 13 лв., е писна ми.

# 440
  • Мнения: 25 739
Нищо за мен другата седмица. може би само ябълки и айсберг

# 441
  • Мнения: 1 941
Не знам дали все още е намалено в Била.
Мисля, че беше в предната брошура промоцията.

# 442
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Ще ме карате да се разходя до Била за Елена. Наскоро в един магазин сиренето Лесидрен което що годе ни допадаше, от 8.70 е станало близо 13 лв., е писна ми.

Ако нямаш други покупки от Била, не се разхождай. Промоцията беше до сряда включително.

# 443
  • Мнения: 20 168
А, ясно. 👍

# 444
  • Мнения: 2 055
Благодаря за брошурата.
Сирене Верея с 25% намаление предвиждам другата седмица и пилешки бутчета. Бикините,  топа и сутиените ми харесаха, ще им хвърля по едно око и на тях.
А немското синьо сирене някой опитвал ли е и хубаво ли е? Че е на добра цена и то.

# 445
  • Мнения: 25 739

А немското синьо сирене някой опитвал ли е и хубаво ли е? Че е на добра цена и то.
Аз взех от актуалната брошура синьо сирене, 50% масленост. Добро е, а цената беше 12-13лв/кг, тоест ниска за такъв вид сирене.

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Отзиви за тенджерите? Имам нужда от нови , и се чудя от Икеа ли да взема или от тези.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Отзиви за тенджерите? Имам нужда от нови , и се чудя от Икеа ли да взема или от тези.
По добре вземи тенджери от Икеа. Качеството им е много добро. Тези  от Кауфланд са много тънки и размерите им са много малки. Погледни литража им.

# 448
  • Мнения: 3 199
Лятото бяха пуснали ролери в Кауфланд на Hip & Hopps. Някой с мнение за тях? Че искам да си купя на мен и намерих такива, да знам дали си заслужават...

# 449
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
Добро утро и благодаря!
Тенджерите от 38 стр. Дали са читави? Имам нужда да подменя моите. И грил тиган има за 20 лв. Моят изглежда същият като на снимката, но е хванал ръжда по дъното и не го ползвам. Стар е.

Не знам поради каква причина, но грил тигана днес го имаше в нашия Кауфланд точно намален от 39,99 лв. на 19,99 лв. - 1 брой. Явно е изостанал от предишна промоция.
Скрит текст:
Аз като казвам, че разчистват.

Много намалени детски играчки има при нас.
Скрит текст:
Но за съжаление внуците ми са надалеко и е безсмислено да купувам нещо, което въобще няма да може да се ползва за игра, докато си дойдат в БГ.

Общи условия

Активация на акаунт