КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 119
  • 767
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 16 021
Взимали ли сте от спалното бельо на Дитекс?

Да, ако са на изгодна цена. Добре се държат при пране, доволна съм.

# 661
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Благодаря за новата брошура.
Каната с филтрите от новата брошура читава ли е ?

# 662
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
Някой ползвал ли е точилото на Брио за ножове
Това точило е noname китайско, но в случая е брандирано като Brio. Хората са доволни, но не е препоръчително за скъпи ножове. Цената е дори по-добра, отколкото да си го купиш от Китай, а това рядко е така.
Трябва ми за техни ножове,миналата или по-миналата година ги купих,нямам скъпи ножове

# 663
  • Мнения: 453
Взимали ли сте от спалното бельо на Дитекс?

Да, ако са на изгодна цена. Добре се държат при пране, доволна съм.

100% полиестер, 
не бих купила спално бельо с такъв състав.

# 664
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Аз никога не съм купувала полиестерни чаршафи но една колежка доста ми ги похвали. Не запарва ли това чудо?

# 665
  • Мнения: 19 007
Запарва и се пързаля.

# 666
  • Мнения: 54 391
И аз нямам, но се случвало да спим по хотели с такива. Ужасни са! Хлъзгави, запарват, неприятна работа.

# 667
  • Мнения: 19 007
И аз в хотел патих, все едно спиш на мушама.

# 668
  • София
  • Мнения: 4 548
А не те ли наелектризират? На пипане са ми неприятни дори и да имат само някакъв процент полиестер, а пък 100% .....

# 669
  • Мнения: 17 616
добър ден и честит празник дами. имам един развален конвектор. в гаранция е. каква е процедурата

# 670
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 957
Какво ще кажете за кафемашинката, има ли кремадиск?
Ползваме я вече 5 години и сме супер доволни, прави много хубав каймак на кафето. За съжаление точно днес се развали нещо и явно утре ще ходя за същата, защото я използваме постоянно и досега не е имало проблем.

# 671
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
добър ден и честит празник дами. имам един развален конвектор. в гаранция е. каква е процедурата
Отивате на информация с продукта в оригиналната кутия + касовата бележка.

# 672
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 170
добър ден и честит празник дами. имам един развален конвектор. в гаранция е. каква е процедурата
накратко казано - правиш обратното на това как се е оказал този уред в дома ти. Smiley

# 673
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Какво ще кажете за кафемашинката, има ли кремадиск?
Имаме 3 кафе машини, 1вата която е купена преди доста време прави хубаво кафе, другите 2 са от миналата година и не правят никакъв каймак.

# 674
  • Мнения: 17 616
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт